Губной рояль• 03 октября 2023
Естественные роды или плановое кесарево сечение?
Есть выбор. Послушаю.
язззззь!!!• 03 октября 2023
Це вирішувати не породіллі, а лікарю. В мене був кс за показами від окуліста.
Сокодавка ще та• 03 октября 2023
Я три рази народжувала, без кесарьового. Його раніше тільки за показаннями робили.
Губной рояль
• 03 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
У меня есть показания. Ну с такими показаниями можно рискнуть и родить самой. Решаю я.
Губной рояль
• 03 октября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Домовлялася про плановий КР - ідеально
Как все прошло? Как долго восстанавливались? Вы по показаниям или без?
Губной рояль
• 03 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я выбрала плановое КС. Не пожалела ни на секунду
У вас показания были или вы просто так решили?
Любимка-анонимка• 03 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Были, но такие, что если бы я не настояла, никто бы и не прицепился к ним, отправили бы рожать. У меня по зрению
Ваша прЭлесть• 03 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Узнавайте последствия.. почему КС считается травмой для ребенка (область остеопатии и неврологии) какую надо делать коррекцию ребенку после КС, как это отражается на ЦНС и остальных системах.. Это целый раздел медицины! Надо знать все от и до! И потом в первые месяцы (а лучше сразу после рождения проводить коррекцию) а не ’думать’ на ровном месте что лучше.. (пардон) это область медицины и в ней уже давно все описано и поясненно...
Губной рояль
• 03 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Последствия естественных тоже узнавать?
Попихтю та й годі• 03 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
В мене були непрямі покази , тому домовлялася, щоб не грати в рулетку. Не було як такого відновлення , через тиждень робила все, що і завжди, ніби нічого і не було.
язззззь!!!• 03 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Якщо у вас ж можливість ’вирішувати’ самій, то покази не настільки серйозні, як наприклад у моєму випадку. У моїй ситуації був вибір -- кесарів розтин або ризикнути народжувати природно і втратити зір повністю.
Губной рояль
• 03 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вот и у меня так же. Ну не но зрению, но могу выбирать сама. Честно, в замешательстве.
Попихтю та й годі• 03 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Травма для дитини - це реальна травма при природніх пологах, от вона потребує довгої реабілітації і не факт ,що буде ефективно. А після КР у вас просто здорова дитина, без зайвих ризиків.
Ваша прЭлесть• 03 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Последствия естественных тоже узнавать?
Да! Тут от опыта и навыков врача многое зависит... роды - не болезнь, а помощь роженице... в моем окружении даже с ’ой как все плохо’ у опытного врача рожали отлично, но там был подход - космос! Мда... жаль что таких умелых мало и редко...
Губной рояль
• 03 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я поняла. Спасибо за ответ.
Пушка заряджена• 03 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
Первые роды?
Ваша прЭлесть• 03 октября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Вы не все знаете....
Попихтю та й годі• 03 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Вы не все знаете....
Про родові травми знаю все, розгрібала, дякую, більше не хочу
Губной рояль
• 03 октября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
У моей родственницы так и было. Травма малыша при естественных родах. Были последствия, слава Богу не большие - но были. Вот и подталкивает меня это в сторону кесарево.
Любимка-анонимка• 03 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ой, в мене така ж ситуація по зору, але окуліст в поліклініці сказав, що всі народжують і ти народиш. Так що...я сама поїхала в Мікрохірургію ока і обстежуватись. А якби хотіла природні, то ніхто б на це і не звернув увагу.
Пухнасті штани• 03 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Шо?
язззззь!!!• 03 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви правильно зробили. Дитині потрібна здорова і зряча мама. В моєму випадку було простіше, я змалку на обліку в окуліста, лікуюся. Але погоджуся -- в нас, на жаль, треба самим контролювати ситуацію і не надіятися на лікарів...
Попихтю та й годі• 03 октября 2023
Ответ дляOLVIK13
Я считаю,лучше кесарево,не будет у ребенка ДЦП и прочих травм.Для мамы лучше ЕР,если пройдут хорошо, быстро восстанавливает ся
Теж не факт , в мене після звичайних пологів було дуже багато проблем з швами
Я такая наивная• 03 октября 2023
Якщо є відносні покази до КР, то робіть його. Так, це операція, зі своїми ризиками, нюансами та періодом відновлення. Але якщо можливі ризики природніх пологів для вас та дитини серйозні, то навіщо ризикувати?
Я народжувала природньо, все пройшло чудово, за КР не хотіла домовлятися просто так, бо не вважаю операцію без потреби оптимальним виходом. У вас ситуація інша. Проконсультуйтеся з кількома спеціалістами.