Подмигашка• 04 октября 2023

Сколько отложили в сентябре?подведём итоги...Я еле нашкребла

400$.
Считаю что это копейки на наше время увы.
Бабка-ежика• 04 октября 2023
500$, хоч щось

Сама не знаю• 04 октября 2023
Да прям копейки у многих зп за месяц меньше про пенсионеров молчу
Усміхайлик• 04 октября 2023
Действительно. Нищета.
Куплю орехи• 04 октября 2023
Пока только отдали, 57 баксов, сложное удаление зуба мудрости.
Любительница• 04 октября 2023
Я тоже 400
Natal_ka91• 04 октября 2023
Ледве нашкребли - це якби 400 грн, а 400 у.о. - це дуже хороша сума для нашої країни. Як то кажуть, не гнівіть Бога.
автор Подмигашка • 04 октября 2023
Ответ дляСама не знаю
Так теперь под всех подстраиваться?
По факту копейки
Лет 7 назад были норм деньги

Пи Пи Пилюля• 04 октября 2023
осталась 1000 грн
и это все
Баба Йога• 04 октября 2023
Ничего не откладывается, все тратится и не хватает
Сама не знаю• 04 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Так теперь под всех подстраиваться?
По факту копейки
Лет 7 назад были норм деньги
Ну раз копейки зачем откладывать? Сходите в ресторан)
автор Подмигашка • 04 октября 2023
Ответ дляСама не знаю
Курочка по зернышку
Просто красавица• 04 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Так теперь под всех подстраиваться?
По факту копейки
Лет 7 назад были норм деньги
А вам немає перед ким похвастатися?
Шкода, що мізки за гроші не купити
Фіфачка• 04 октября 2023
Проедаем накопленное.
Просто красавица• 04 октября 2023
А ще цікаво, скільки задонатили на ЗСУ?
тогдалия• 04 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Так теперь под всех подстраиваться?
По факту копейки
Лет 7 назад были норм деньги
И шо? Теперь все должны вам сочувствовать?
Мрію про космос• 04 октября 2023
Минус 65000 грн за сентябрь на кредитке 😁не троль
Бабка-ежика• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
На що витратили?
Fistashka_ya• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
айфон 15й купили?)
автор Подмигашка • 04 октября 2023
Ответ дляМрію про космос
Как так

Зліпок ступні• 04 октября 2023
Ничего не отложила. В этом месяце очень много трат
Мрію про космос• 04 октября 2023
Ответ дляБабка-ежика
На що витратили?
На жизнь , за лето минус 4000 долларов еще из заначки ушло , пробуем в Америке жить
Домашка• 04 октября 2023
Думала разбогатеть, но трусы порвались! Пришлось купить. ’Обогащение’ отложила на месяц!
Мрію про космос• 04 октября 2023
Ответ дляFistashka_ya
айфон 15й купили?)
Нет, хотя если возьму в оплачу частями это общей картины трат не изменить особо 😁
Та_шо_ж_таке• 04 октября 2023
У вересні їздили відпочивати, то ледь до кінця місяця дотягнула, навіть, з заначки трохи смикнула.
Нічна ненажера• 04 октября 2023
1000 у.о.
Пацелуйнитуда• 04 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
А ще цікаво, скільки задонатили на ЗСУ?
Нехай тц-кашники та покупці яєць по 17 грн./шт. донатять. Я донатила 1.5 роки війни. Зараз не доначу, бо по-1, без роботи, працює лише чоловік, по-2, маю проблеми зі здоров`ям і збираю зараз кошти на те, щоб пролікуватись, бо наша держава не може мені це безкоштовно забезпечити. Ну і по-3, подивилась, як більшість моїх знайомих живе. Я коли донатила, то це означало, що я від чогось відмовляюсь, від косметики, нового одягу (хоча я це все і так бюджетне купую). А мій круг знайомих живе на широку ногу, купкують все підряд, життям насолоджуються. Багато ще й вже познаходили, як повивозити чоловіків або усі стали студентами (я цього не засуджую, але можна було б хоча б тоді якісь вагомі суми донатити). Тут захейтять, але я так подивилась - хтось на повну живе, хтось розкрадає все, що можливо, а хтось останнє віддає. Дякую, наїлась. Нехай менше розкрадають - з цього і можна буде повноцінно армію забезпечити або хай інші теж донатять і не по 20 грн. Тоді і я продовжу.
И_В_офигительных_штанах• 04 октября 2023
Вы уже писали раньше. Что откладываете по 400.
Та_шо_ж_таке• 04 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
А ще цікаво, скільки задонатили на ЗСУ?
Не знаю, все, що чоловік купляє, машину за свої ремонтує. Не мало, думаю.
Видящие_помогите• 04 октября 2023
Без понятия. Но думаю, что 2500-3000 евро
Оченьценная• 04 октября 2023
Ноль
Не работаю