Я тут с краю постою• 04 октября 2023
Що відбувається з громадським транспортом в Києві
Вже другий день на маршрут виходить менше транспорту.
Може були якісь новини, але я пропустила?
Королева ганделику• 04 октября 2023
Не помічала. На евей є графіки і джіпіес транспотрних засобів. Перевіряли?
Я тут с краю постою
• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Так, я по ньому і відслідковую
Несемо світло разом• 04 октября 2023
Я почала користуватися місяць назад, тільки один раз не було рейсу
Я тут с краю постою
• 04 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
По Берестейсому (Перемоги) проспекту все гаразд.
Мій автобус, яким я зазвичай їду на роботу, на маршрут виходило 6 транспортних засобів. Вчора і сьогодні тільки 2.
Я тут с краю постою
• 04 октября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Не помітила, тролейбуси, трамваї, все як їздило так і їздить.
Можливо це тимчасове явище саме по моїм маршрутам((
Коленная ложечка• 04 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Зі вчорашнього ранку jps трамваїв не працює.На ізівей показує, через скільки буде на зупинці,але без геолокації.
Баба на горошині• 04 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Запізнилися на роботу?
Шлях до зірок• 04 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Напевне.
Шлях до зірок• 04 октября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
А чому так , я часто трамваї чекала, відслідковувала і це було зручно.
Замороженная селедка• 04 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Там де ремонтують дороги то на маршрути замість тролейбусів пускають автобуси.
Я тут с краю постою
• 04 октября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Я і на Пасстранс дивилася, також не показує((
Чекала на зупинці, думала можливо водій забув увімкнути jps, але автобус так і не приїхав ((
Я тут с краю постою
• 04 октября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Запізнилися на роботу?
Ні, вчора помітила, що щось не то з транспортом, сьогодні зранку відслідковувала і поїхала пересадками на маршрутках. Але ж так не наїздишся....
Баба на горошині• 04 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так все складно…
english book• 04 октября 2023
Транспорт є, але він не відображаються. В мене біля дому і система вимкнено. Тільки автобуси.
Альфред Шнитке• 04 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
У меня всё ок.
Пишите номер маршрута, подскажем.
english book• 04 октября 2023
Ось одночасно підїхало 3 тролейбуса. Жоден з них в Easy Way не відображаються. Але вони є))
Я тут с краю постою
• 04 октября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Так все складно…
Дуже не зручно це по перше - бо з зупинки однієї маршрутки треба далеченько переходити на іншу, по друге - куплений проїзний вже на місяць, а витрачати гроші ще й маршрутки - теж так собі варіант.
Я тут с краю постою
• 04 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
У меня всё ок.
Пишите номер маршрута, подскажем.
Та всі маршрути свої я знаю, як можна доїхати)) Дякую
ЯсноВидящая• 04 октября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Так не тільки трамваїв
Ні тролейбусів, ні автобусів відучора не видно на маршрутах. Київ цифровий не показує, думала збій. Але на ізівей теж нема
english book• 04 октября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Так не тільки трамваїв
Вони всі беруть інфу з одного місця. Від КПастранс. Це збій.
ЯсноВидящая• 04 октября 2023
Ответ дляenglish book
Та вже ясно, що вся система лягла. Я просто зразу подумала, що то Київ цифровий залагав. Завжди ним користуюсь і дитині пояснила як транспорт дивитись. Хотіла вже їм скаргу писати, але потім зрозуміла, що справа не в них
Попа как у Кардашьян• 04 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Спитайте у самого водія - найточніша інформація буде
У нас без змін все