Бочка порохУ• 04 октября 2023

Білий дорогий диван і годовала дитина… чи буде стильно виглядатт якщо покривалом

Закрити той диван
Чи вигляд жлобський?
Чоловік псіхує що плями на дивані то від рук дитини, то дитина залазила на диван і залишились слюні

Підскажіть в English home є достойні покривала? Чим його накрити
Хоча б частково, бо він великий кутовий
Ковбой Хагис• 04 октября 2023
Да тут все названные компоненты не совместимы(
Омлетик• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Я розумію
Але так все життя пройде
Я до 35 років дила з темним коричневим диваном і мріяла замінити на світлий
А ще 10 років чекати коли діти підростуть не хотіла
Пошийте чохол на замовлення, щоб повністю повторював форму дивану. Я вас розумію, у нас диванчик близько 9000 уе вийшов, також хотіли світлий, але взяли шкіру. У нас більше стільці страждають від дітей, тому найменшій ми поставили стілець українського виробника через пару років змінемо на Італію як інші. У нас є швея, яка приходила прямо додому та казала що давайте пошию чохли, ми відмовились. Вона обшивала меблі в дитячих під потрібний колір.
Омлетик• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Дякую, зараз подивлюсь юск)
Так. Я той плед так і не купила.. на картинці красивий був, а в реалі не бачила
Подивіться краще в магазинах Намі хоум та монет хоум.
Кашка-маняшка• 04 октября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Годовала((
Стірать
Муркамурковна• 04 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Всю квартиру накриєте? Далі ще дитина малювати навчиться. Ну диван і що? Всі через ці проходили з маленькими дітьми - викличете клінінг і почистите. Ото біда.
В мене жодного см не помальовано було, жодної шкоди дитина не зробила.. Дивний комент
Автор є і чохли і покривала класні...накривайте і не слухайте нікого
Ермолайчик• 04 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Чому дивний? Діти різні - в пене донька не малювала, син - розмальовував. Ви думаєте дитина буде обережно сидіти на покривалі? Так це тільки біля того дивана треба і сидіти охоронцем. Ото цінність - диван. Навіть і за 120 к
Аноним ФЕЯ• 04 октября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Белый диван загрязняется моментально, реально готовы покупать каждый месяц новый диван? Или клиннинг брать ежедневно? У вас просто нормального цвета, наверное, и вы не знаете, что такое светлый диван
Светло-бежевый, натуральный лен. Я прекрасно знаю, что такое чистить и убирать поверхности после ребенка. Не нужно давать есть на ходу.
Ну и если люди так переживают за вещи, надо покупать что-то простое наверное
Бронетапці• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Є якісь стильні варіанти, щоб виглядало сучасно?
Погуглите и все, можно сшить чехол в мастерской
Аноним ФЕЯ• 04 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна
А можно фото такого дивана? Хоть посмотреть на то, что стоит всю среднюю годовую зарплату украинца))
У меня муж не украинец. Обычный бежевый диван, без позолоты, ткань ещё и катышками пошла в самых используемых местах. Просто не мы для вещей, а вещи для нас)
Личко Невеличке• 04 октября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Но уже ошибка сделана, увы😢. Дело в не том, что диван дорогой, а в том, что раз посидел на нем и вид уже засранский (хотя у нас 5 категория). Короче жесть полная именно с внешним видом, а мыть его после каждого сиденья точно никто не будет.
Муркамурковна• 04 октября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
В мене в дітей не було відкритого доступу до олівців, фарб і тд.. Помалювали під наглядом, зібрала і склала.. І да, сиділа з дитиною як охоронець...
Марафетчица• 04 октября 2023
Купить диван, чтоб труситься над ним
Хачапууури• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Я розумію
Але так все життя пройде
Чехлы есть.
Мы пошли чехол такой же как цвет дивана.
Аноним ФЕЯ• 04 октября 2023
Ответ дляЛичко Невеличке
Ну у нас он тоже не выглядит как в магазине. Но блин, разве в этом цель и смысл?
Бадабум• 04 октября 2023
Автор, по суті питання: пледи, покривала будуть таки жлобські
у нас був дуже світлий диван, але з еко-шкіри, як зараз говорять, то було гарно і практично
Вам тепер тільки чохли пошити, може непромокаючі
Заела_пластинка• 04 октября 2023
Новый диван когда ребенок вырастет!!!
Заела_пластинка• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Краще покривало стірати кожен тиждень чим кожного дня натирати той диван, до слову диван 120000 грн.. тому і трясемося за ним
Какой хрен тратить эти деньги на вещь . Ребенок ещё и рисует. Скоро будет
Ищу Аленя• 04 октября 2023
Ответ дляБочка порохУ
Купите покрывало максимально в тон дивана, чтобы не было заметно разницы
А я женатая• 04 октября 2023
Ох уж эти мажоры со своими проблемами
АнтиТроль• 04 октября 2023
Ответ дляPrervana
Перетянете через год-два. Чего париться то? У меня белые диваны и в доме и в квартире. Ну, грязнится, да. Но ткань моющаяся, а если совсем беда случится, то в перетяжку
дуже гарний! це ж блест, да?)
АнтиТроль• 04 октября 2023
мені було б пофіг, потім можна хімчистку замовити коли дитина перестане слюні пускати і буде вже більше розуміти. і чоловіку б те саме пояснила.
але ви певно в родині нічого не вирішуєте, тільки чоловік
я б своєму задала єдине питання «чи вартий той диван того щоб сваритися?» і все
Дідова баба• 04 октября 2023
У нас диванчик кухонный со спальным местом тоже бежевый, и 2 маленьких ребенка. Диван правда за 12 тыс, но все равно заслала сверху , так как то ручкой, то красками , то ещё чем то
Prervana• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
дуже гарний! це ж блест, да?)
Нет, не Блест. Блест меня не порадовал моделями
Свій варік• 04 октября 2023
Я в юске купила два одинаковых покрывала на угловой и закрыла
Свій варік• 04 октября 2023
Ответ дляАнтиТроль
А он ответит что ему важно чтоб не относились наплевательски к результату его труда
Химчистка такое себе мероприятие,потом долго сохнет
Ліплю вареники• 04 октября 2023
Ответ дляPrervana
Перетяжка зараз коштує, як половина нового дивану... За стілець, який коштував 1600 грн, запросили 1200 за перетяжку...