Гола з конопель• 04 октября 2023
Позовна заява юристи допоможіть
Підкажіть будь-ласка, я роблю позовну заяву на додаткові витрати в 2 екземплярах і відправляю до суду вірно? Допоможіть як розпочати писати таку заяву, шапку знаю як писати, а далі як? Дякую!
Папобус• 04 октября 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Дополнительные траты на что? Позов на кого и какие аргументы?
На дитину.
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
ліки, інші товари, вже подавала, але трохи забулася як писати.
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляРадість моя
Вам краще заплатити юристу, щоб все вірно склав.
нема грошей, збираю на операцію дитині, та ще кредит 15 тис, так що мені зараз не легко.
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Алименты имеете ввиду?
аліменти платить, а це саме позовна заява на додаткові витрати на дітей.
Гола з конопель
• 04 октября 2023
в мене зразок був, але злетіло все з компа тепер не можу згадати(((
Радість моя• 04 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
Зверніться в центр безкоштовної правової допомоги. Там є адвокати, які для вас будуть безкоштовні
Оч@ров@Шк@• 04 октября 2023
Ответ дляРадість моя
Там безкоштовно тільки на телефонні дзвінки відповідають.
Мрію про пончик• 04 октября 2023
Вам надо написать заяву на уже потраченные деньги и приложить чеки и квитанции. Я начинала так, что мы с бм поженились тогда то, свидетельство о браке номер. В браке родился ребенок, свидетельство номер. Развелись тогда-то свидетельство номер. Бм платит алименты, решение суда номер. Но ребенок имеет определенные проблемы, типа мед лечение, диета, и тд. За 2022 год потрачена такая сумма, квитанции прилагаю. Прошу стянуть с ответчика
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
а це мні ж потрібно номер справи по збільшенню аліментів не можу знайти де цей документ((( як мені дізнатися номер де його шукати підкажіть, я в халепі(((
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
чи йде по тому ж номеру справи що ізначально
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
це все зрозуміло, я пишу що по номеру цієї справи було збільшення аліментів у твердій суммі .... а якого числа я не знаю((((
Мрію про пончик• 04 октября 2023
Ответ дляГола з конопель
Тут пробуйте по прізвищу
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Тут пробуйте по прізвищу
а в зяві вказувати яку дату надіслано судом, оприлюднено???
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Тут пробуйте по прізвищу
дякую!!!!!
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Тут пробуйте по прізвищу
Надіслано судом: 13.01.2022. Зареєстровано: 13.01.2022. Оприлюднено: 17.01.2022.
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Тут пробуйте по прізвищу
думаю 13 січня
Гола з конопель
• 04 октября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Тут пробуйте по прізвищу
Надіслано судом: 21.02.2022. Зареєстровано: 21.02.2022. Оприлюднено: 22.02.2022. це рішення це вірніше я вже заплуталась
Мрію про пончик• 04 октября 2023
Я точно не знаю, ви там можете завантажити рішення суду і в ньому має бути дата