Красота неземная• 04 октября 2023
Яка ваша парфумерна осінь?
Поділіться вашими улюбленими парфумами на цю пору року. Якось так очікувано, але різко прийшла прохолода жовтня, прямо з календарем. Мабуть дістану з шафи парочку своїх фаворитів, але щось хочеться ще спробувать, хоч і на розпив.
Lady Luck 99• 04 октября 2023
Том форд металик. У меня много чего любимого осталось дома, тут пока только Тома купила, и он мне очень нравится, какой он красивый на холоде❤️
Задираю носа• 04 октября 2023
я жду отливант good girl gone bad. давно у меня не было такого, чтоб аж дах зірвало от парфюма. поношу 5 мл и потом, скорее всего, возьму флакон.
а так на осень у меня который год стандартно - white suede tom ford, cafe tuberosa atelier cologne.
Щира українка• 04 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Погана дівчинка теж мій фаворит але зараз не готова купувати її за таку ціну((
Зараз ношу
Juliette Has a Gun Not a Perfume Superdose
Attar Collection The Queen Of Sheba
Chanel Coco Noir
Зараз ношу
Attar Collection The Queen Of Sheba
Chanel Coco Noir
Форточка• 04 октября 2023
Позавчера был intense cafe montale
Вчера Valentina Valentino
Сегодня jo Malone sea salt and wood sage
Вчера Valentina Valentino
Гарні диньки• 04 октября 2023
Шось взагалі ’не стоїть’ на парфюмерію((. Пшикаюсь непарфюмом від Джульєти, і на тому все. Раніше подобався люксовий Dsquared She Wood саме на осінь. Такі дерев´яшки прикольні.
Вчителька з мікрорайону• 04 октября 2023
А почему не пишут про Родригес
Мне так нравится белый флакон и розовый
Красота неземная
• 04 октября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Tresor Midnight rose
Дякую, нагадали мені про давню хотілку-) Візьму кілька міліків обов´язково 🙌
УжеВотДа• 04 октября 2023
Нажаль живу поки на 2 міста, більшість парфумів не взяла з собою, зараз ці, ще скучила за пудрою родрігеса та ланком трезор la nuit
Красота неземная
• 04 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
І дівчинку цю спробую, останнім часом вона часто попадає в моє інформаційне поле🙌
Tasya-Natusya• 04 октября 2023
Класичний Шалімар, Шалімар тонка, Orchid vanille van cleef, ну і Олімпію інтенс люблю.
Вкуси мене• 04 октября 2023
Nina Ricci Premier Jour
Montal Kabul Аоud
Перші солодкуваті з легким димком, а другі - наче біля вогнища в лісі, коли вже сезон дощів і грибів.
Montal Kabul Аоud
Сметчица• 04 октября 2023
Дістала Олімпію інтенс рабаннівську, на прохолодний вітряний день ідеально. Енджой Бокле, Блек перфекто Герлен і Вітер чудес ермесівський. Усі інші до весни вільні)
Задираю носа• 04 октября 2023
Ответ дляЩира українка
Зараз ношу
Attar Collection The Queen Of Sheba
Chanel Coco Noir
Зараз ношу
Attar Collection The Queen Of Sheba
Chanel Coco Noir
я взяла і Queen Of Sheba пару мл на затест, цікаво буде з дівчинкою порівняти.
в мене просто спеціфічний смак. я не люблю більшість популярних парфумів, вони мені солодкі та приторні, а люблю якісь табачні або шкіряні. і дівчинка мені прям така табачна і османтус такий персіковий, прям як димка персікового кальяну і я просто розтанула.
Ответ дляВорона
мне в подарок пришел пробник Родригес пур муск - совсем не зашел - не люблю пачули. а там кроме жасмина и пачулей особо ничего не чувствуется :(
Он мне настолько нравится, что капец
Щира українка• 04 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Як на мене,Шеба більше на неї схожий, ніж Адель але всеодно не те((
А про табачні,це ви просто у серце, я така ж