Просто звязда• 04 октября 2023
Как изменились ваши отношения с мужем после любовника?
И почему его завели? С мужем остался секс и чувства или нет? Почему сохранили семью?
Сливочная пенка• 16 октября 2023
Якби не відчула того щастя, задоволення і ейфорії з коханцем то вже б кинула чоловіка імпотента. А так, він дав мені спогади і ті емоції яких в мене не було в житті. Тому так... травмованих сердець дітей і чоловіка через розвал сім´ї вдалось уникнути. Лишилось лише моє усвідомлення невдалого партнера в шлюбі