Natalia505• 04 октября 2023
Порівнювати мурах з людьми недоцільно. Ніякого зв´язку не бачу. Якщо завтра вас хтось прийде вбивати, не приведи Господь, то звинувачувати будуть вбивцю а не його начальника на роботі який мало платить і не жінку, що пів року з ним не спить, не його маму яка погано виховала. Вбивця приймає рішення.
Ответ дляУаджит
За екраном телефону є я.
Людина яка не зрозуміла, на що саме натякає дане відео.
От наприклад, українці та росіяни могли б жити мирно, якщо б хтось не струсив банку?
Бо в останній час все йде дуже швидко.
Никогда русские и украинцы не жили нормально. Мы всегда были вторым сортом, селюками и тд. И западенцы. Западенцы( читай все, кто говорят по-украински) - исчадие ада. И они всегда знали лучше как нам быть. И что мы продажные, что ездим жопы мыть итальянцам. Видео не смотрела. Но ваш комментарий для мегч странный
Мы для русских непутевый младший брат, которого нужно ..издить, чтоб ума прибавилось. Они так считают
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
За екраном телефону є я.
Бо в останній час все йде дуже швидко.
Не могли і не зможуть. Історія тому підтвердження.
Ответ дляУаджит
За екраном телефону є я.
Бо в останній час все йде дуже швидко.
Зрозуміло.
Де ви живете?
Я до війни жила Херсоні і на лівому березі.
І до 24 лютого була внє палітіки і за мир в усьому мирі.
А потом у село де живе моя мама, і ховалась я від війни у перший дні війни, на нашу тихесенько вуличку заїхав танк, і вперся дулом в наші ворота. А слідом така велика машина а на криші снайпер. І він дивиться на тебе і твою дитину через приціл автомата.
Це я зараз не фантазую. Це моя дійсність в березі минулого року.
Що ви там про жити мирно казали..?
Де ви живете?
Що ви там про жити мирно казали..?
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляТанюша
Зрозуміло.
Де ви живете?
Що ви там про жити мирно казали..?
Де ви живете?
Що ви там про жити мирно казали..?
Це дуже страшно. Як ви з тими спогадами живете? Хтось вам психологічно допомагав?
Ответ дляNatalia505
Це дуже маленький епізод. Насправді я бачила багато страшного, і набагато менше ніж ті що лишились в окупації.
Я неначе вигрібаю. А по дитині добряче дало по психіці . Працюємо з психологами
Муркамурковна• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
За екраном телефону є я.
Бо в останній час все йде дуже швидко.
то б то крім цих відео ви нічого не бачите, так? не бачити . як парашинці говорять про українців? на бачите те, що було в українській історії, ви не бачите як паплюжили рід український в сратому ссрі?
йдіть вже на своє болото і не розказуйте, що хтось та й мирно жив би
це до поки до вас не прийшли і не гвалтували вас на очах ваших дітей а потім ваших дітей на ваших очах
Ответ дляТанюша
Ні, я на роботі. Можу читати на ничку. Відео слухати дивитись не можу
Зрозуміла, в відео є спочатку роз´яснення щодо мурах, чорного, та червоного кольорів, яких туди помістили, спочатку вони вели себе спокійно, а потім той хтось, який помістив їх у банку струсив її, та вони почали вбивати одне одного, вважаючи що вони вороги одне одному.
Але насправді ворог це людина, яка струсила банку.
Потім йдеться мова про віру, науку, та расу, а далі запитання: перш ніж ми почнемо воювати з одне одним, потрібно запитати, хто струсив банку.
Ответ дляУаджит
Думаете, во всем виноваты янки? Они ’семью’ поссорили?
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляТанюша
Зрозуміла. Тут всі слова недоречні. Просто хай ваше дитятко одужує і буде щасливим. Не мають дітки таке переживати, як в дорослі звичайно.
Муркамурковна• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
В сенсі, що платять?
скільки вам платять за те, шо б ви продвигали любов і мир в цей неблагополучний світ?
Ответ дляТанюша
В правилах ресурсу вказано що коли ви даєте посилання на зовнішній ресурс ви має вказати про що там іде мова.
Я пояснила це у відповіді.
Тому й не розумію, на що саме натякає автор того відео.
В мене склалося наприклад враження, що натяк був на те, що рашню з Україною хтось сколотив.
Хоча це насправді не так.
Ответ дляNatalia505
Не витрачайте часу на троляку, зайдіть у профіль, його створено рік тому, всі теми на розгойдування суспільства. Краще поскаржиться модераторам, таких «людей» треба банити одразу
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
Коли в дім зайшов йо...й бурят і в когось стріляє. Пох...хто його послав. Цей непотріб хлопці утилізують. Є конкретні люди, хто за це відповідає.
Ответ дляУаджит
Забейте на банку и муравьев. Кто вам дал ссылку на этот канал, юный и зеленый, как пенис у кузнечика?
Natalia505• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
Я пояснила це у відповіді.
Хоча це насправді не так.
Ну чому? Насправді Козеріг був в Овні, на сонці були магнітні бурі, а холодні північні вітри і діагноз, одного божевільного спричинив війну. То зірки винні.
Ответ дляОльгин
Люди, поскаржіться на авторку! У неї всі теми подібні, точно з ботоферми персонаж. Вони зараз прямо активізувались. Більшості людей смішно, але ж є ті, хто ведеться на цю нісенітницю🤬
Зачем жаловаться? С человеком можно побеседовать, выяснить кто его направил и с какой целью он здесь трудится. Разве вам было бы неинтересно узнать, кто такая, например, маня и кто выступает заказчиком ее услуг?
Ответ дляNatalia505
Так, це дійсно так і є.
Той хто почав розповсюджувати дане відео в Тік Тоці, та YouTube скоріш за все, не розуміє цього.
І звісно піде далі.
Тому я й вирішила запитати думку досвідчених людей, дякую Вам♥️
І звісно піде далі.
Ответ дляМerida
От і я ж за те.