Почемучка• 04 октября 2023
Військовий облік
Заради бога, дайте посилання на розпорядження кабінету міністрів України номер 493 від 18.03.2015
Почемучка
• 04 октября 2023
Ответ для100%
А що вам конкретно треба? Можу підказати)
Саму постанову треба. Додаток 26 з переліком професій.
Зубожиння• 04 октября 2023
Ответ дляПочемучка
Аж цікаво. Мені обіцяли за взятку копію з копії.
Але там така дурна процедура. Що я замість броні оформила співробітнику відстрочку
Почемучка
• 04 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
Тоді таке питання- як заповнювати додаток 6 до постанови 76? Прийшов лист з мінкульту.
В примітках до додатку 6 є згадування про розпорядження 493
Дарина-Aha• 04 октября 2023
Ответ дляПочемучка
А що тут не зрозуміло? Пишість кількість заброньованих на вашому підприємстві тільки по 76 Постанові
По 45, я так розумію ви не бронювали(т.к. і не маєте розпорядження 493)
Зубожиння• 04 октября 2023
Ответ дляПочемучка
Нам теж цей лист приходив. Але я так розумію рекомендаційний. Я з всим цим добром пішла до військомату щоб вони мені пояснили. Ну вони мені сказали що це складна і морочлива процедура. Сказала що за нашими професіями і так передбачена відстрочка, ( в мене було два вчителя) і ми просто оформли їм відстрочку
Почемучка
• 04 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
Дякую🌹
Почемучка
• 04 октября 2023
Ответ дляДарина-Aha
Не розумію пункти 2 і 3 в примітках до додатка, допоможіть, будь ласка
Дарина-Aha• 04 октября 2023
Ответ дляПочемучка
Ви бронювали по 76 Постанові? Чи ви бронювали по інших? Вам требо вказати тільки ту кількість, яку забронювали по 76, ящо таких немає, то прочерки ставьте. По класіфікатору ви ж знати самі повинні, начальники у вас (керівники, скільки таких заброньовано, може є тех.робітники, наприклад, то в іншій колонці
Почемучка
• 04 октября 2023
Ответ дляДарина-Aha
Бронювали по 76.
Але керівник вимагає знайти те розпорядження, він новий у нас і я працюю три дні як на цій посаді))
Дякую Вам за відповідь !
Почемучка
• 04 октября 2023
Ответ дляЗубожиння
І ще питання, якщо можна.Чи має бути в нас наказ про мій доступ як інженера з військового обліку до документів ДСК?