40ка• 04 октября 2023

Про димлом, який тільки як підставка під каву

Чому так виходить, що деякі студенти даремно вчилися?
Проблеми з навчанням чи студентами?
Результат:
вже голосів: 62
14 (22.58%) Бо тупі і ліниві
14 (22.58%) Свій варіант
11 (17.74%) Безробіття
11 (17.74%) Є нова професія
6 (9.68%) Декрет
3 (4.84%) Проблеми здоров*я
3 (4.84%) Догляд за дит. інвалідом
Танюша• 04 октября 2023
Якщо студент дійсно вчився то це не підставка. Навіть якщо за професією не працює
karpenko73• 04 октября 2023
не всем надо идти на получение ВО
мы никак не можем преодолеть в себе ’если сантехник или электрик’, значит неудачник
Когтяузер• 04 октября 2023
Вчився на будівника, але ніякого бажання працювати і займатись цим не було и не має. Але пішов, тому що ні палеонтологічного інституту, навіть архіологісного або на крайній варіант - сценарного діла (сценарист) в області не було та не має. А кидати все, житло та знайомих заради якогось навчання (а у будівельного і то, застарілі підручники та методи навчання були) - для мене не має сенсу.
Polz• 04 октября 2023
Я ви вчилась на бухгалтера, пропрацювала в різних установах і зрозуміла, що це не моє. В 16 р, коли поступала я поняття не мала, хто такий бухгалтер. Дуже відповідальна робота за малі гроші. В 30 здобула іншу освіту)
YN8678• 04 октября 2023
У нас профессию выбирают дети в 16 лет, они понятия не имеют кем хотят быть.
judit• 04 октября 2023
Я йшла на спеціальність тому що могла й це був топ, пропрацювавши 3 роки пішла в декрет, далі вже споріднене але інше
Татьяна-ebc7• 04 октября 2023
За оценки просят оплату, о чем можно говорить? В моём учебном заведении за оценку после пары выстраивалась очередь чтобы дать в конверте деньги, у преподавателя были свои расценки, за 5 было 1 000 грн, за 3- 500
dorik• 04 октября 2023
Учеба в наших университетах обесценена тем, что учиться может кто угодно, в результате рынок переполнен ненужными необразованными по факту специалистами. Качество обучения соответственно сегодня такое же.
5cmhybyna• 04 октября 2023
я дипломом не скористалась ні дня. Даремно протрачений час. Мої батьки тупі і примітивні і їм це важливо.
Одесситка2007• 04 октября 2023
Проблема началась с массового порицания большинства рабочих профессий которые на самом деле не такие уж и неправильные и неудачные, это спровоцировало то что все поголовно рванули за корочкой не важно какой главное шоб не остаться без В.О(многих родители сами заставили) дальше низкая оплата труда в целом по стране и проблемы экономики спровоцировали Безработицу и ненужность всех наших молодых специалистов увеличилась в трое, даже тех кто реально учился и сознательно выбрал профессию. Что с этим делать ну хз теперь...
assiyka• 04 октября 2023
Тому, що сам по собі диплом мало чого дає. Для успішності та кар´єри важливі характер, особисті якості, ціленаправленість, вміння вести себе, бути пробивним.
Салт• 04 октября 2023
Ответ дляassiyka
Сам по собі диплом дає базу знань за вибраною спеціальністю (звісно, якщо студент все ж таки навчався) і вміння вчитися більш менш самостійно.
Ira_Do• 04 октября 2023
Ответ дляYN8678
Це правда, зараз я б точно обрала іншу спеціальність
DressCat• 04 октября 2023
Тому що життя дуже швидко змінюється. ’Вчора’ якись фахівці вважались потрібні, а ’сьогодні’, коли отримали диплом то вже попит не такий. Такі часи мінливі у 21ст. Треба бути гнучким, підлаштовуватись під вимоги часу, а не так як наші батьки/бабусі все життя звикли на одній роботі працювати.)) І не боятись міняти кардинально сферу діяльності, бо то все штампи насаджувані суспільною думкою.
damjana• 04 октября 2023
А мне диплом много дал, и знания пригодились очень, так что наверно зависит от того правильно ли выбрали направление, не все в конце школы знают кем хотят быть, в этом и проблема. Потом учатся и сами не понимают зачем, мотивации соответственно тоже 0