ГейТуда• 04 октября 2023
Ви б збрехали на роботі?
Потрібен додатковий вихідний день, можу написати заяву за власний рахунок , але нема гарантії , що підпишуть на цей день. Чи сказати , що йду до стоматолога і не заморочуватися з відпусткою .
Результат:
вже голосів:
69 (63.89%)
Прибрехати
28 (25.93%)
Казати правду
11 (10.19%)
Результат
ГейТуда
• 04 октября 2023
Ответ для75В
та я вже прочитала що ви закордоном, у вас напевно з цим суворіше.
Я б не сказала, що суворіше , в Україні я не могла прогуляти просто через те, що йду до лікаря , а тут можна
emerald_88• 04 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Якщо вона не підпише, то історія з лікарем вже буде дивною
Ну чому ж дивною? Навпаки, логічно все: вам треба до стоматолога, ви хотіли взяти за вл. рахунок на цей день
ГейТуда
• 04 октября 2023
Ответ дляemerald_88
Якщо це візит до лікаря, то не потрібно писати заяву на відпустку
Кидстаффовна• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
тільки брехати. Ніколи на роботі не розказуйте правду
Потім забула що набрехала, а через місяць ще про те спитають, а ти вже щось інше брешеш. Паливно. У нас так колега спалився і не раз, його звільнили
Люблю Украину• 04 октября 2023
Ответ для75В
У кого як. Від місця роботи залежить і політики компанії
Гопница-Советчица• 04 октября 2023
Ответ дляГейТуда
В чому неадекватність?
В тому, що маючи тільки пару робочих годин, ви намагаєтесь вигадати якусь херню.
ГейТуда
• 04 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
В мене повна ставка, просто такий графік, 5 год на день і всі суботи робочі , тому нема варіанту відкласти кудись