А Я Самая Самая• 04 октября 2023

Вакцинація від грипу ефективна ?

Хочу зробити собі , взагалі до вакцинації відношусь з недовірою . Від ковіду не вакцинуватись. Хто робив від грипу ? Можете сказати + і -
ФсеСама• 04 октября 2023
50/50 кому-то заходит, а кому-то нарушает иммунитет. Я никогда не делала, и не болела, лет мне много.

tarveldy• 04 октября 2023
Робила з 19 року до 22 року, не хворіла навіть на грві, у 18 вся сім´я перенесла свинячий грип і то жесть
Цього року робитиму, дякую що нагадали
язззззь!!!• 04 октября 2023
Не роблю, грипом хворіла двічі в житті , значить ефективно не робити
МЕСТО_Встречи• 04 октября 2023
Это же вирус...какая от него может быть вакцинация? Лучше укреплять свой иммунитет.
Кашпо• 04 октября 2023
Вже декілька років робимо всією сім´єю.
Ефективність зростає, коли і оточення вакциноване.
Різними вірусками хворіли, але без ускладнень.
Колись лежала з дитиною в лікарні, в сусідніх палатах були дітки з ускладненнями від грипу, то жесть. Якщо є шанс уникнути цих ускладнень, то чому ним не скористатися.
Кашпо• 04 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Якщо не розумієте, про що мова, то краще не відповідайте 🤦
Пригаю-цибаю• 04 октября 2023
поки робили -не хворіли. а потім вирішили не вакцинуватись - захворіли в кінці 21 року всією родиною, був просто жах. Нам не відразу поставили диагноз, хворих відразу 4 людини в родині, покращення настало лише з таміфлю. Але я відновлювалась тижня два.Потім ми знов забули про цей грип і не вакцинувались -захворіли знов. Відразу зробили тест -грип В, знов приймали таміфлю. В цьому році краще вакцинуюсь

Кашпо• 04 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Ви можете і не знати, що хворіли, пощастило перенести в легкій формі, типу звичайне орз.
На загальний імунітет вакцина ніяк не впливає.
МЕСТО_Встречи• 04 октября 2023
Ответ дляКашпо
Я, так розумію, що тут відбувається групова реклама вакцинації від грипу, тому немає сенсу з вами тут дискутувати і вам перечити, вірно..))
Элька-Карамелька• 04 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Просто многие люди прививаются, поэтому и обсуждают.
А еще лекарства всякие принимают, когда болеют. От этого темы о лекарствах, их рекламой не становятся. Как и темы о еде не реклама еды.
язззззь!!!• 04 октября 2023
Ответ дляКашпо
Вже декілька років робимо всією сім´єю.
Ви робите прививка від конкретного штаму грипу, а не інших вірусів
язззззь!!!• 04 октября 2023
Ответ дляКашпо
Грип ніколи не проходить як звичайне грз
Большой секретик• 04 октября 2023
Вчора вакцинувалися всією сімʼєю. Це вже третій рік.
Мать драконов• 04 октября 2023
Наче так, чоловік перехворів важко грипом, на наступний сезон вакцинувався. То ми з дітьми перехворіли, він не заразився. Це те що я знаю про наші випадки грипу підтверджені тестами на грип.
автор А Я Самая Самая • 04 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Мені цікаво про досвід інших людей. А не припущення
булоТАЙминуло• 04 октября 2023
я кожного року роблю вакцину від грипу, тільки в тому не робила, бо вакцини не було ніде.
Трусиковед• 04 октября 2023
Я не знаю, чи допомагає вакцинація саме від грипу, бо на нього з тих пір як почали вакцинуватися (сім років вже) ми не хворіли, але те, що після вакцинації дитина стала менше хворіти взагалі - сказати можу. Перші два роки вона ходила у садок тиждень і місяць вичухувались з грві, коли с бронхітами, коли без. А після початку вакцинації максимум соплі, дуууже рідко підключався кашель. Хтось може скаже що дитина підросла, але ж вся група так і хворіла постійно, а моя ходила в садок майже без пропусків
Почемучка• 04 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
В прививках от гриппа несколько штаммов вируса гриппа. Например, ДжисиФлю бывает четырехвалентной, то есть в ней четыре штамма.
Замріяна• 04 октября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Якою вакциною? Кажуть ваксігрип наче непогана

Пушкининиана• 04 октября 2023
Ответ дляtarveldy
Цього року робитиму, дякую що нагадали
О, я помню в 2009 было. Но я не заболела тогда и никто из семьи не болел, несмотря на то, что никто не вакцинирован. Ковидом разве что переболели, да и все.
Мошей ницца• 04 октября 2023
Я зараз в Англії і тут медицина специфічна. Багато чого, для нас звичного, вони вважають зайвим, наприклад, щорічний похід до гінеколога тут вважається не потрібним, вони скептично ставляться до вітамінів і багато всього іншого. Зазвичай, коли приходите до лікаря, вам запропонують попити парацетамол або ібупрофен. У мене проблеми із здоров´ям, але сімейний лікар сказав: ´нічого страшного´. А ще вони дуже рідко щось пропонують без доказаної ефективності. До чого це я, все, що я отримала від тутешніх ескулапів, це направлення на щорічний медичний огляд і безкоштовну прививку від грипу
автор А Я Самая Самая • 04 октября 2023
Ответ дляМошей ницца
Щорічний медичний огляд ? Це хіба не включає огляд гінеколога?
А безкоштовно хто запропонував прививку ?
Мошей ницца• 04 октября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Щорічний медичний огляд в Англії це зустріч з медсестрою, яка вас зважить, поміряє тиск, зробить аналіз сечі при вас і візьме багато пробірок крові. Ще спитають, чи нічого не турбує. Отаке.
Щодо прививки, то приходить СМС, що я маю на неї право і просять зареєструватися