Морожена_курка• 04 октября 2023

Дивна дружба між чоловіком та братом

На вихідних була на дачі. Там зараз живуть чоловік з рідним братом, вони там якби працюють, роблять усілякі металеві вироби на замовлення, по типу воріт, парканів, тощо. Ну і ночують там. І от, не знаю як вам в детялях описати, від чого дурно мені, бо серце крається, чи накручую я себе, чи ні? Будь ласка, дайте поради.

Так от, заходжу до них в майстерню, у них там радівце грало і так вийшло, що музика була гучніше за гуркіт воріт, які звуком оповіщують про відвідувача, так що мій візіт був трохи зненацьким. Заходжу і бачу як мій Толік шось там навприсядки майструє, а напроти сидить брат, тіпа, на парекурі. В руці у нього оця вимірувальна рулєтка, яку він розмотав трохи. І, оцим краєм металевим, на відстані водить чоловіку по оголеній ділянці на поясниці, бо футболка задралась трохи, якби лоскоче там йому. Здавалось, дуркує просто. Але... Коли брат мене побачив, то різко так жахнувся якось цього. Аж підскочів! Хутко змотав оцю рулєтку і включився в роботу. І ще так фоном розпитує у мене щось типове за життя-буття, якби зміщуючи фокус уваги. Але ж, з моєю чуйкою та інтуїцією такі от фішки не працюють...

Як би він не жахнувся, я б цьому не надала значення, такий собі своєрідний жарт. Ще й сама б жарт якийсь видала. Але те, як він відреагував... Якось розгубився, побагровішав, та і підскочив тоді так... Мало інструмент не потурляв і головою в поличку в´їхав, яка б ще зверху металевих рейок на макітру нагорнула. Оцей підозрілий епізод досі не дає спокою мені.

Чому і навіщо він тоді так розхвилювався?!!!

Зараз я вдома. В голову лізуть різні думки. Жену їх з голови, але вони не відступаюсть і малюють усіляке... Я людина віруюча і мені це важко, та й грішно навіть припускати, та й що дітям казати і при знайомих як бути?!!! Як же ж гидко мені зараз, ви б тільки знали. Третю ніч вже ворочусь, сну немає. І мене аж якось підмиває приїхати до них без попереджень, ближче до ночі, спростувати мої побоївання, чи, не дай Боже, підтвердити. Ще й на білизняній вірьовці, як була на вихідних там, помітила полотенця, я їх помацала, а в них вологість однакового рівня була, як наче одномоментно причеплені. Чи, можливо це через дощ? Або я не знаю вже що й думати! І біля бані ще свіжоколоті дрова! І це мені додає ще більше тривоги! Дівчата, невже це і справді може бути саме те, що я думаю? Господи Боже!!! Що з це за вибробовування таке, де ж взяти ті сили щоб все це пережити?!
Результат:
вже голосів: 174
106 (60.92%) Ти себе накрутила
42 (24.14%) Це саме те, що ти думаєш
26 (14.94%) Тут лише молитви мають силу
автор Морожена_курка • 04 октября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Ото ви притрушена, хай ваш бог простить
От спасібі! Ні щоб, щось порадити

Яжемать Мне можно• 04 октября 2023
застукаєте їх і що? з чоловіком розведетесь, брата відречетесь? нащо вам це взагалі знати? займайтесь своїми справами, моліться)
Таракашечка• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
От спасібі! Ні щоб, щось порадити
Молитесь
автор Морожена_курка • 04 октября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Мені це просто дурно навіть уявляти, я навіть не знаю, як далі з цим жити
Жена аллигатора• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
От спасібі! Ні щоб, щось порадити
Лікуйте голову, що тут ще порадиш
Мама Карло• 04 октября 2023
Она его любила, а он любил другого. Это жизнь детка.
тяжкаялюдина• 04 октября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Вони кровні брати? Чи хтось із них всиновлений.Тут чи інцест, чи просто два гоміка.
Не подсказывайте автору сюжет и новые опросы:
Они братья
Они сестры...

ВундерКИНГ• 04 октября 2023
Тю.
Замутіть тройнічок
Пэрисхилтонша• 04 октября 2023
а троля то видно издалека....

и не потому ,что ситуауии такой не может быть, а потомучто написано по трольски
Сплюшка• 04 октября 2023
Интересно посмотретъ на реакцию мужа и 6рата, если 6ы они увидели эту тему.
Хотя, скорее всего, вы - тролль)
Я натуралка• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ні, вони не брати, вони просто так подружилися якось в роботі
Тогда точно гомики
Мама Карло• 04 октября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Тю.
Замутіть тройнічок
Та не с родным же братом. Пусть хоть двоюродного позовут.
автор Морожена_курка • 04 октября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
а троля то видно издалека....

І ви знущаєтесь? Мені просто нема кому це розповісти, бо дійсно скажуть, що видумую.
Жена аллигатора• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Дивна у вас уява, це по-перше, а, по-друге, навіщо таке в принципі уявляти? А потім ще ображаються, коли кажуть, що у схиблених на релігії проблеми з головою
Пэрисхилтонша• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
ооо, уже и не братья
Нічний дожор• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну ви знущаєтесь? І без того гірко на душі
То ви якась збоченка ненормальна. Таке бачити в стосунках братів
Пукимончиг• 04 октября 2023
Ок, допустим
1х мы не знаем реально ли что-то там есть, вы застали их неожиданно, конечно, он испугался, причин миллион.
2х а что тут такого что брат чухал мужа? Прошу заметить, вы говорите на расстоянии рулеткой?))))
Ну правда, автор.
Третье
Вы написали об интуиции вашей, а вот теперь подробнее, чего вы вообще так считаете, какие еще есть примеры, какое поведение ДО вас настораживает? Тут интересней. Без истории то что кто-то чухал линейкой кого-то это вообще полный бред воображения)
Пэрисхилтонша• 04 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
Так Вы же написали с родным братом
зачем вы подсказали автору??
Жена аллигатора• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
І правильно, краще нікому взагалі більше такі дурниці не розказуйте

автор Морожена_курка • 04 октября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Тому що на то є така підстава
Сплюшка• 04 октября 2023
Ответ дляМама Карло
Так, а шо, автор рожать же не со6ирается.
Басноплетка• 04 октября 2023
Бывает, штош В Бесстыжих была такая линия, девушка хотела его, а он жахал её старшего брата гопника. Поначалу подумала, что автор пишет о кровных братьях, ну и такое я в реале наблюдала, работала с самой настоящей многолетней гей-парой, они были двоюродными братьями.
Нічний дожор• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
От спасібі! Ні щоб, щось порадити
Порада - до лікаря сходити та перевірити чи все а порядку в вас.
Жена аллигатора• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Тому що на то є така підстава
Яка?
Мама Карло• 04 октября 2023
Ответ дляСплюшка
Та сiравно. Как то не по божески.
Пліткарка• 04 октября 2023
Ви хвора людина
Протру пилюку• 04 октября 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Тю.
Замутіть тройнічок
ага
они наконецто санкционированно жахаются а она наблюдает
Ду да ду да ду• 04 октября 2023
Таке може бути. Може бути все що хочеш. Послідкуйте за ними.
Ленивица-красавица• 04 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
И не лень было писать этот бред
Коллега застукала мужа и кума в постели ,кум был давно в разводе и всё как-то вроде не везёт с дамами ,с его слов .
Она когда начала допытывать мужа , первый раз произошёл на рыбалке ,подвыпили ,кум бисексуал был всегда .,а мужу просто понравилось , больше года это длилось ,пока она раньше не вернулась с работы .
автор Морожена_курка • 04 октября 2023
Ответ дляПукимончиг
Ок, допустим
Ну правда, автор.
Третье
Ну, він дуже дивно себе повів, я брата знаю добре, коли він щось таїт, то підозріло себе поводить, його поведінка все видає

Так, я не проти, щоб вони так дуркували, мені більше хвилює, чому він так злякався того, що я це побачила?

Так, вони раніше жартували в дусі - ’ти мій пупсік’, ну і ще якісь там приколи і фразочки інтернетні, але я це якось мимо вух