Морожена_курка• 04 октября 2023
Дивна дружба між чоловіком та братом
На вихідних була на дачі. Там зараз живуть чоловік з рідним братом, вони там якби працюють, роблять усілякі металеві вироби на замовлення, по типу воріт, парканів, тощо. Ну і ночують там. І от, не знаю як вам в детялях описати, від чого дурно мені, бо серце крається, чи накручую я себе, чи ні? Будь ласка, дайте поради.
Так от, заходжу до них в майстерню, у них там радівце грало і так вийшло, що музика була гучніше за гуркіт воріт, які звуком оповіщують про відвідувача, так що мій візіт був трохи зненацьким. Заходжу і бачу як мій Толік шось там навприсядки майструє, а напроти сидить брат, тіпа, на парекурі. В руці у нього оця вимірувальна рулєтка, яку він розмотав трохи. І, оцим краєм металевим, на відстані водить чоловіку по оголеній ділянці на поясниці, бо футболка задралась трохи, якби лоскоче там йому. Здавалось, дуркує просто. Але... Коли брат мене побачив, то різко так жахнувся якось цього. Аж підскочів! Хутко змотав оцю рулєтку і включився в роботу. І ще так фоном розпитує у мене щось типове за життя-буття, якби зміщуючи фокус уваги. Але ж, з моєю чуйкою та інтуїцією такі от фішки не працюють...
Як би він не жахнувся, я б цьому не надала значення, такий собі своєрідний жарт. Ще й сама б жарт якийсь видала. Але те, як він відреагував... Якось розгубився, побагровішав, та і підскочив тоді так... Мало інструмент не потурляв і головою в поличку в´їхав, яка б ще зверху металевих рейок на макітру нагорнула. Оцей підозрілий епізод досі не дає спокою мені.
Чому і навіщо він тоді так розхвилювався?!!!
Зараз я вдома. В голову лізуть різні думки. Жену їх з голови, але вони не відступаюсть і малюють усіляке... Я людина віруюча і мені це важко, та й грішно навіть припускати, та й що дітям казати і при знайомих як бути?!!! Як же ж гидко мені зараз, ви б тільки знали. Третю ніч вже ворочусь, сну немає. І мене аж якось підмиває приїхати до них без попереджень, ближче до ночі, спростувати мої побоївання, чи, не дай Боже, підтвердити. Ще й на білизняній вірьовці, як була на вихідних там, помітила полотенця, я їх помацала, а в них вологість однакового рівня була, як наче одномоментно причеплені. Чи, можливо це через дощ? Або я не знаю вже що й думати! І біля бані ще свіжоколоті дрова! І це мені додає ще більше тривоги! Дівчата, невже це і справді може бути саме те, що я думаю? Господи Боже!!! Що з це за вибробовування таке, де ж взяти ті сили щоб все це пережити?!
Результат:
вже голосів:
106 (60.92%)
Ти себе накрутила
42 (24.14%)
Це саме те, що ти думаєш
26 (14.94%)
Тут лише молитви мають силу
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляПеремелица
А поведение мужа в семье как?
Нормально, але отакі от жарти між чоловіком і братом завжди якось мелькали, а я це якось мимо вух, бо раніше було лиш на словах, поки от така ситуація не трапилася
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
От то простиня
Хотілось виговоритись, бо більше нікому таке розказати((
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
И не лень было писать этот бред
Ну ви знущаєтесь? І без того гірко на душі
Видна міленіалка• 04 октября 2023
Жарять один одного 100%
Автор, а ви б не сіпнулись, якби неочікувано хтось зайшов ззаду?
Херсон це Україна• 04 октября 2023
І віруюча, і що люди скажуть, і що дітям казати, і три ночі не спала. Ну ви запалюєте, я вам скажу)))))
Маю декілька думок• 04 октября 2023
Вони кровні брати? Чи хтось із них всиновлений.Тут чи інцест, чи просто два гоміка.
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Що не так?
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Жарять один одного 100%
А чого мені сіпатись, я нічого не темню ні від кого
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ні, вони не брати, вони просто так подружилися якось в роботі
Барвіночка• 04 октября 2023
вы себя накрутили просто максимально. Вам теперь будет мерещиться все и везде. Молитесь интенсивнее, чтобы быть занятой и не обращать внимание на ерунду
Бжоли-бандерівці• 04 октября 2023
А что с полотенцами не так?
У нас летом на даче тоже все полотенца одинаковой влажности, потому что вечером гуськом один за другим купаемся)
Маю декілька думок• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Т.б то ваш брат?
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
А что с полотенцами не так?
Що робочий день був незакінченим, а вони зазвичай вже під вечір купаються, а це в обід вже висіли, дивно якось...
Видна міленіалка• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну, уявіть стоїте ви собі, носа колупаєте, думаєте про борщик в холодильнику, і тут хтось ззаду - ЗДРАСТІ!
Таракашечка• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Так Вы же написали с родным братом
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Т.б то ваш брат?
Мій рідний брат і чоловік мій
БолеИменее• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Автор понаблюдайте еще. По одному событию судить сложно
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляБолеИменее
А як же мені наблюдати, я там раз в дві неділі буваю, не встановлювати ж мені там відоспостереження
Видна міленіалка• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
В смислі?
’Там зараз живуть чоловік з рідним братом’
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
В смислі?
Мій чоловік і мій рідний брат
Таракашечка• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну так пусть тогда жахаются,вам то что
БолеИменее• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну заходите неожиданно чаще
тяжкаялюдина• 04 октября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Автор, ваши бредовые темы уже всеми узнаваемы
Морожена_курка
• 04 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
Ну так пусть тогда жахаются,вам то что
І що робити з цим
Сплюшка• 04 октября 2023
Ответ дляТаракашечка
Ну так пусть тогда жахаются,вам то что
Действителъно, не чужие же.
А_мій_самий_самий• 04 октября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
В фантазиях автора 2 в 1