Белочкой зови• 04 октября 2023
Питання до юристів, стягнення боргу.
Добрий вечір. Є питання. Прийшло рішення апеляційного суду, справу виграла, відповідачу призначили виплатити мені 30000 гривень. Що робити далі? Брати рішення суду і нести до виконавчої служби, чи вони самі передадуть. Дуже хвилююсь, що підприємство закриється і ніяких грошей не віддадуть.
Белочкой зови
• 04 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Отримувати рішення і виконавчий і з ним йти до двс
Дякую, а є якісь терміни після суду, коли забирати рішення?
Белочкой зови
• 04 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Можна вже писати заяву.
Дякую за відповідь.
Вам потрібен виконавчий лист для примусового виконання рішення суду. Його ви отримаєте в місцевому суді після того як туди повернеться справа. Потім в ДВС або до приватного виконавця. Строк пред´явлення три роки з моменту видачі виконавчого листа. Виграти справу ще не означає отримати гроші ...