Ща как дам• 04 октября 2023
Шевеління в 27-28 тижнів
Як такових рухів по самому животу я не бачу, але маля постійно корпошиться прям аж між ніг десь, наче там вже тонель собі риє 😀 в когось ще було таке?
Не против• 04 октября 2023
Радійте) і хай ваша печінка, по якій не гамселять дитячі ніжки теж поки перепочине))
ValeriaKanonik• 04 октября 2023
У мене зараз 31 тиждень.
Так само більше внизу сидить. Але коли лежу, то по всьому животу гоцає.
І іноді це буває прям не дуже приємно.
Дитинка стає більше, місця меньше. То думаю все нормально.
І іноді це буває прям не дуже приємно.
Вмію заміряти найкраще• 04 октября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Рухи)
Шевеління я навіть не знаю з якої мови
Які рухи??? Всі лікарі говорять шевеління!!!
КрестьянинДиор• 04 октября 2023
По животу побачила двіж вперше в 33-34 тижні, до того лише внизу було якесь копошіння, ну і сама відчувала рухи, але не бачила.
Прикріплення по передній стінці)