Єдина Країна• 05 октября 2023
40тижнів, коли вже
Може тут понию й діло піде 😁
Шуткую звичайно, але вже так хочеться швидше. Перечитала тут всі теми уже про передвісники. В мене поки тільки поясниця поболює ну і живіт твердіє уже місяць.
А як у Вас все починалось? Розкажіть, може хоч якось розвіються думки
Єдина Країна
• 05 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
Не волнуйтесь скоро все начнется а пдр на когда?
На сьгодні ☺️
мимАпроходила• 05 октября 2023
Три рази народжувала, перший раз було 41 тиждень, викликали пологи, бо мала крупний плід. Другий раз рівно в 40 тижнів, як сказали на узі. Треті пологи в 38 тижнів, швидко, а лікар казав, ні, Вам ще рано. Пішов, а я через дві години народила, з акушеркою.
Ананомчикус• 05 октября 2023
Легків пологів Вам! Нехай все пройде добре, здоров‘я Вам і дитинці.
ПростоБелка• 05 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
На сьгодні ☺️
У меня так было на 26 число ,27 говорили ложится в роддом а не вышло ночью родила)
Если что рожала ещё тем летом
Єдина Країна
• 05 октября 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дуже дякую
Уходя дверю не хлопать• 05 октября 2023
Легких вам пологів!
У мене особливих передвісників не було. То потягувало, то ще щось, а приїхала до лікаря на огляд, а там відриття немаленьке і процес потихеньку іде)
Єдина Країна
• 05 октября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Легких вам пологів!
Я надіялась що в мене сьогодні буде. Але оглянули, сказали шийка мягенька, все готове, але розкриття немає.
Ваша прЭлесть• 05 октября 2023
Я родила в начале 43-й недели. Предвестников никаких не было. Просто вечером отошла пробка и через 14 часов я увидела своего ребенка.
Єдина Країна
• 05 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ого, як довго. А яка вага дитинки?
Ваша прЭлесть• 05 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ого, як довго. А яка вага дитинки?
4500, рост 58.
Єдина Країна
• 05 октября 2023
Ще скажіть , от дуже цікаво , як відходять води? Чи тільки коли встаєш? Чи можуть і в ліжку?
Ваша прЭлесть• 05 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
У меня подтекали несколько часов, в любом положении. Если честно, я Вам даже завидую немножко. Вы скоро впервые увидите свое Счастье. Это неповторимый момент
. Пусть у Вас пройдет все легко и быстро❤️
Єдина Країна
• 05 октября 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Дуже дякую, чекаю з нетерпінням ❤️
Дон Пэдро• 05 октября 2023
У меня за неделю перед родами опустился низ живота и ребенок стал меньше шибуршится, а потом начала ныть поясница, я уже знала, это начало, так как мама со свекровью всё объясняли мне, чуть ли не на перебой и каждая своё.
Но сразу скажу, у всех по разному это происходит.
Всё у Вас будет хорошо автор, по идее до утра схватки должны быть, я почему то уверена что Вы родите сына.
Єдина Країна
• 05 октября 2023
Ответ дляДон Пэдро
Дякую, але по всіх узд в нас дівчинка
Дон Пэдро• 05 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Могут и так и так, не волнуйтесь, это естественно, все через такое проходят, всё будет хорошо♥️
Ответ дляЄдина Країна
Родила второй раз неделю назад. В три дня начали подтекать воды. Вы поймете. В пять вечера прямо по приезду в роддом, в приемном хлынули полностью. Залила все😂
Ласковая_львица• 06 октября 2023
Вечно беременной точно не будете, ещё максимум 3 недели, лёгких вам родов и здорового малыша))
Пузата Хата• 06 октября 2023
В мене ПДР стояв 4 жовтня, народила 25 вересня)
Ніяких передвісників не було. Вночі щось ніби ’луснуло’ там і почало текти. Встала з ліжка, як хлюпнуло... В 8 ранку поїхали в пологовий, в 10:00 почалися перейми, в 11:50 вже народила.
Бажаю і вам так легко та швидко народити свою дитинку)
Єдина Країна
• 06 октября 2023
Ответ дляПузата Хата
Прям мрія , дякую Вам за оптимістичний настрой.
ПростоБелка• 08 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Автор здравствуйте ну как вы?
Єдина Країна
• 08 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
Автор здравствуйте ну как вы?
Ніяк 😁, не хоче ще наша дівчинка до нас. Чекаємо. З усіх признаків тільки твердіє живіт
Ще он сьогодні дуже болючі рухи, в низу живота прям відчуваю як давить на всі органи
ПростоБелка• 09 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Значит скоро,а мне завтра на второй скрининг очень хочу узнать что будет девочка ,в арсенале уже 2 пацана)лёгких вам родов !
Єдина Країна
• 09 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
В нас також є два хлопчики двійнята . Бажаю Вам донечку , головне здорову!
Моїм хлопцям уже по 12. Практично не пам’ятаю перші пологи
ПростоБелка• 09 октября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Моим 7 лет и 1.5 года)