Z.S.• 04 октября 2023

Скасування допомоги з 2024

Побачила новину, що Польща скасовуватиме виплати біженцям. Потім зайшла в коментарі і так мені стало погано від побаченого. «Йдіть нарешті працювати», «Харош сидіти на шиї у Польщі»! «Ура, нарешті!». Я не знаю жодної людини, яка б не працюючи жила на цю допомогу у 500 зл. Це неможливо ніяк. Усі працюють. Але це був непоганий плюс звичайно
AlVola• 04 октября 2023
Мова йде не про 500+, а про 40+ для тих хто тільки но приїхав
марьюшка• 04 октября 2023
Почалось, наша песня хороша начинай сначала))
Irusik-0874• 04 октября 2023
а что вы хотели прочитать? как поляки возмущаются, что украинцам убирают помощь?
4мама• 04 октября 2023
Понеслась кобила в жито.
Срані матрьошки відпрацьовують свої срані 30 срібляників.
автор Z.S. • 04 октября 2023
Ответ дляIrusik-0874
Ні, це наші писали
Irusik-0874• 04 октября 2023
Ответ дляZ.S.
Ні, це наші писали
тем более, странно что вас это удивляет. Даже тут куча тем, что надо сократить и проверить все выплаты, которые получают льготники
марьюшка• 04 октября 2023
Ответ для4мама
Понеслась кобила в жито.
Автор не устал строчить одно и то же уже неделю. При чем утром на стороне уехавших, вечером наоборот.
StanyaC• 04 октября 2023
Яку саме допомогу скоротять ?
zana076• 04 октября 2023
А я знаю людей, которые в польше даже те 500+ не получают
5cmhybyna• 04 октября 2023
за 2 роки можна було б і роботу знайти ітд. Дармоїдів розвелось
Афри• 04 октября 2023
Ответ дляzana076
Конечно. Это все кто без детей.
5cmhybyna• 04 октября 2023
трускавку збирати!
Афри• 04 октября 2023
И да. Польша ещё ничего не отменяет
zana076• 04 октября 2023
Ответ дляАфри
Конечно. Это все кто без детей.
Или дети 18+
автор Z.S. • 04 октября 2023
Ответ дляIrusik-0874
Я не бачила тем. Просто щойно прочитала новину і шокувалась коментарями
автор Z.S. • 04 октября 2023
Ответ длямарьюшка
Ви що дивна?
Уаджит• 04 октября 2023
А якщо людина наприклад на пенсії, то як їй працювати за кордоном, чи то нормально, бо повинні працювати абсолютно всі біженці?
марьюшка• 04 октября 2023
Автор скажите , вы на добровольных началах строчите темы или платно? Если платно то сколько? Чисто любопытно)
Уаджит• 04 октября 2023
Ответ длямарьюшка
Вона скаже мабуть як я сьогодні, безкоштовно.
5cmhybyna• 04 октября 2023
Ответ дляУаджит
шо таке пенсія. Прибиральницею!
автор Z.S. • 04 октября 2023
Ответ длямарьюшка
Що ви маєте на увазі? Я теми не строчу. От просто стало дивно, коли пишуть, що живуть люди на цю допомогу. На неї неможливо жити. Шкода , коли хтось тішиться з того, що планують відмінити. От і все
звездная галактика• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
ого! у вас минутка просветления?
Уаджит• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
шо таке пенсія. Прибиральницею!
Пенсія це якщо людина не може працювати за віком, але прибиральницею працювати, ніби не тяжкий труд, бо сама нею працюю вже рік, тільки в Україні.
марьюшка• 04 октября 2023
Эх, меня любопытство разбирает))) этож сколько нужно иметь свободного времени на всякую …
Горськ• 04 октября 2023
Я думала Польща геть нічого не платить,а оказується,ще й не погано,що та дає.
марьюшка• 04 октября 2023
Ответ дляZ.S.
Послушайте , вы знаете , что такое оборот речи?))) на каком бы вы языке не писали, вы узнаваемы . Фразы, отрицания. Автор старайтесь , а то вы становитесь скучной))
ce• 04 октября 2023
Представляю количество тем, когда Германия помощь отменит)
марьюшка• 04 октября 2023
Ответ дляZ.S.
Ви що дивна?
Ну до вас мне ещё очень далеко, при всём старании не догоню)))))
Жули-ули• 04 октября 2023
Не вижу ничего критического, судя по всему, в Польше мало кто попу протирает на пособиях. Там же нет и так поддержки. Там уже все работают.
автор Z.S. • 04 октября 2023
Ответ длямарьюшка
От чесно, ви якась хворенька. Чим я впізнавана? Я вперше створила тему з 10 березня цього року. В чому мені старатися? У вас якісь навʼязливі думки або ви мене з кимось плутаєте