Побачила новину, що Польща скасовуватиме виплати біженцям. Потім зайшла в коментарі і так мені стало погано від побаченого. «Йдіть нарешті працювати», «Харош сидіти на шиї у Польщі»! «Ура, нарешті!». Я не знаю жодної людини, яка б не працюючи жила на цю допомогу у 500 зл. Це неможливо ніяк. Усі працюють. Але це був непоганий плюс звичайно
Irusik-0874• 04 октября 2023
а что вы хотели прочитать? как поляки возмущаются, что украинцам убирают помощь?
Irusik-0874• 04 октября 2023
Ответ дляZ.S.
Ні, це наші писали
тем более, странно что вас это удивляет. Даже тут куча тем, что надо сократить и проверить все выплаты, которые получают льготники
Ответ длямарьюшка
Автор скажите , вы на добровольных началах строчите темы или платно? Если платно то сколько? Чисто любопытно)
Що ви маєте на увазі? Я теми не строчу. От просто стало дивно, коли пишуть, що живуть люди на цю допомогу. На неї неможливо жити. Шкода , коли хтось тішиться з того, що планують відмінити. От і все
звездная галактика• 04 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
за 2 роки можна було б і роботу знайти ітд. Дармоїдів розвелось
ого! у вас минутка просветления?
Ответ дляZ.S.
Послушайте , вы знаете , что такое оборот речи?))) на каком бы вы языке не писали, вы узнаваемы . Фразы, отрицания. Автор старайтесь , а то вы становитесь скучной))
Ответ длямарьюшка
От чесно, ви якась хворенька. Чим я впізнавана? Я вперше створила тему з 10 березня цього року. В чому мені старатися? У вас якісь навʼязливі думки або ви мене з кимось плутаєте