ПолБатона• 04 октября 2023
айфон 13, чи айфон 14? допоможіть обрати =)
Допоможіть обрати модель =) Чи у них різниці нема?
В якому краще камера? скільки заряд тримають? Якщо не важко - може хтось фото скине =)
Завжди користувалась самсунгом (наразі маю s21) але зараз треба обрати айфон =)
Дуже всім дякую за відповіді =)
Результат:
вже голосів:
21 (47.73%)
айфон 14
16 (36.36%)
Результат
7 (15.91%)
айфон 13
БальзаковскийВозраст• 05 октября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Просто цікаво, нашо ви це написали?
Село і люди. Думає комусь треба її редмі та айфони беруть тільки через понти
БальзаковскийВозраст• 05 октября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Стапе....так головне начинка і якість фото, чи щоб айфон?
Нові айфони неможуть похвалитися ні начинкою ні якістю фоток, тим більше такі старі/застарівші моделі
Ви співпрацюєте з компанією «redmi” чи вам щось є? Звісно кому не краще знати, які у користуванні айфони, як не далеким людям, які вважають, що з ними тільки хвастаються?
БальзаковскийВозраст• 05 октября 2023
Ответ дляЛеся Українка
То поділіться тою причиною, може і я на огризка перейду
Для телефона три роки то пенсія, він може як ще пять років пропрацювати так і за місяць глюкнути
Але оне коли ви той б/у трьохрічний купляєте за 50уо, а інше коли за 500
Що ви так любите навʼязувати свою думку та сприймати вибір інших? Захотіла людина інший телефон, а не такий як ви, це не означає що їй треба з цим докоряти. Автор задала чітке питання, якщо ви не вмієте читати чи вникати в прочитане. До чого тут ваші тупі відповіді?
БальзаковскийВозраст• 05 октября 2023
Ответ дляПолБатона
Та не перейдете ))) у мене чоловік буде працювати під ios. Треба теперь якось підлаштовуватись. + у айфонів батьківській контроль, наче, краще ніж у гугла
мій юний хакер фемілі лінк ламає на раз два. Айфон поки не може ))))
Та й знов таки - я не розглядаю б/в девайс.. то ж мені не заради понтів, мені б для діла та для фото
мій юний хакер фемілі лінк ламає на раз два. Айфон поки не може )))) Та й знов таки - я не розглядаю б/в девайс.. то ж мені не заради понтів, мені б для діла та для фото
Для чого Фемілі Лінк? Не довіряєте юнові?
ПолБатона
• 05 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Для контролю часу саме в телефоні.
Зір впав добряче, не хотілось би що б падав ще. Є доступ до ноуту (програмує на ньому) та планшету. Прошу грати там, бо великі екрани. Але ж його прям тягне з телефону засісти.. :( сам себе контролювати поки не може (так, я розумію що і багато дорослих такі самі, але то вже їх зір, а у дитини зір ще формується..) от і виходить що грає він, а за часом слідкую я..
Продаю витрішки• 05 октября 2023
Ответ дляПолБатона
Дякую за відгук. А нема фоток для порівняння? Що б s21 і 14 айфоном сфоткано?
Ой, не совсем вникла в смысл вашего вопроса😁. Позже сфоткаю, дочка спит, пароль её не помню
ПолБатона
• 05 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Дякую, ця фотка теж корисна ) для порівняння розмірів :) буде чекати порівняння камер ;)
Продаю витрішки• 05 октября 2023
Ответ дляПолБатона
Первая фото в каждой паре это с айфона. И на том и на том телефоне фото без особых настроек и обработки. Разница очевидна
ПолБатона
• 05 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Половина фото не загрузилась :(
Я так понимаю - подтянулись только фото с айфона )))
Котейка супер ))
Продаю витрішки• 05 октября 2023
Ответ дляПолБатона
Половина фото не загрузилась :(
Котейка супер ))
Да, загрузились только с айфона почему-то
ПолБатона
• 05 октября 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Шось пішло не так ) ну, буває )
Дякую )
ПолБатона
• 05 октября 2023
Ответ дляmira_ivan
в мене 13 pro телефоном дуже задоволена і якістю фото також !
Дякую за відгук )
Леся Українка• 09 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Щор я навязую?
Я говорю що айфнах камера далеко ненайкраща, +АКБ фуфло
Та і для саморозвитку цікаво що таке є на айфоні для роботи/справ чого в андрюхи немає
БальзаковскийВозраст• 09 октября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Щор я навязую?
Вас запитували чим айфони погані? Тим більше у вас айфона не було, але наговорити і придумати мінуси ж обов’язково треба. Якщо ви сліпі, то автор не просила порівнювати айфони та андроїди, але ви все одно приповзли зі своїм редмі супер ноут плюс минус екстра ультра супер32 плюс137