Пожарник• Изменено 04 октября 2023
Чи є альтернатива меблям Zegen, щоб така ж стильна, але дешевша)
Шукаю меблі в нову квартиру, була в Араксі і 4румі, сподобались меблі Зеген , але дуже вже дорогі, часи зараз не дуже легкі прибутки не ті. Чи можете порадити щось подібне, але доступне? Дуже вдячна за поради.
ЯяяКакаджамбо• 04 октября 2023
Під замовлення, там нічого складного немає
Поєднання металу з ДСП, МДФ, шпоном
Тобто на комфортну вам ціну
Поєднання металу з ДСП, МДФ, шпоном
Тобто на комфортну вам ціну
Пожарник
• 04 октября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Поєднання металу з ДСП, МДФ, шпоном
Тобто на комфортну вам ціну
Поєднання металу з ДСП, МДФ, шпоном
Тобто на комфортну вам ціну
у Вас є приклади подібних меблів ручної роботи такої якості? Хто може виробити такі металеві частини?
Baby Island• 04 октября 2023
Не знаю цінової політики Зеген, но можу порекомендувати кроваті gia.room - це просто кайф.
Пожарник
• 05 октября 2023
Ответ дляBaby Island
Дякую Вам! Ліжка та диван вже є, потрбні столи та зберігання, шафи....