Весела моль• Изменено 04 октября 2023

Збоку відколовся шматок зуба. Як зрозуміти, що стоматолог скаже так, як є?

Переживаю, щоб не впаяли коронку там, де вона не потрібна.
Порадьте, будь ласка, що робити? Йти зі знімком КТ? Знімок покаже, на скільки пошкоджений зуб зсередини?
Чи просто проконсультуватись і попередити, що одразу робити не буду, лише хочу дізнатись думку лікаря, а потім піти ще до одного ?
За ці декілька років це третій зуб ( одному дійсно знадобилась коронка, так як він розколовся на дві частини).
Ще один відколовся частково, але не так, як зараз. Взагалі чому так відбувається ?
Мені 37 років і вперше такі проблеми (три жувальних зуба з серйозними проблемами). Не вистачає поживних речовин? Стрес ?
Булку Дай• 04 октября 2023
Так 37, ні 17 наче...
автор Весела моль • 04 октября 2023
Ответ дляБулку Дай
Так 37, ні 17 наче...
Моїй матері 66, вона пломбувала двічі зуби з незначними проблемами за все своє життя
АфродитаПетровна• 04 октября 2023
Скільки вагітностей?
Летчица• 04 октября 2023
Йдете на консультацію
Не влаштовує відповідь, дякуєте, і йдете до іншого
Потребую апгрейду• 04 октября 2023
Первое, что возможно, это нарастить
Какая коронка
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2023
Ответ дляВесела моль
У всех разные зубы
Вам телефонограмма• 04 октября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
У всех разные зубы
Это явно, за гранью понимания для Автора.
АфродитаПетровна• 04 октября 2023
Це хибна думка як у батьків. У мене в родині у всіх ідеальна шкіра,в мене акне почалось після 35. Тепер одна в родині прищава , дорогий догляд, постійні косметологи
Думала як ви, але....
автор Весела моль • 04 октября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Мені вище вказали на вік. Тому й написала так
автор Весела моль • 04 октября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Думала як ви, але....
Бурундучиха• 04 октября 2023
Если зуб не беспокоит и нервы не удалены, никто вам коронки ставить не будет. Запломбируют и все.
ЖаннаНеАгузарова• 04 октября 2023
Можно наростить , если откололся кусочек верхней части , а около десны есть свой зуб.
Я нарастила раз, потом года через 3 второй раз так как это жевательный и он ломался , потом еще раз и в конце концов пришла к коронке ,так как каждый раз зуб все больше и больше крошился
ЖаннаНеАгузарова• 04 октября 2023
И вообще никто вам не будет ничего делать без вашего согласия и денег )))
Ms. Dolly• 04 октября 2023
Может кариес быть на зубах, при том внутренний, который только на рентгене видно, а зубы распадаются со временем. Кусочек отколовшийся нормально выглядит?
Хочу барабульки• 05 октября 2023
Мені би ваші проблеми. У мене всі зуби крім передніх лікувались по 3-5 разів кожний. На них немає коронок і корні вже видалені. Я кожний зуб спасаю до останнього. Якщо відколовся глибоко, то можуть видаляти нерв, це глянуть на знімку, а так зуби прекрасно можно наростити. Проблема з зубами у мене з 14 років. Я їх постійно лікувала, якщо би не лікувала, то було би вже без зубів, а так мої хоч і нарощені.
Я на хвилинку• 05 октября 2023
У мене теж відколовся збоку, як у вас. Прийшла до стоматолога, у них є назва для таких випадків - клиновидний дефект, якось так. Так от, до чого веду. Лікар каже, зараз такого повно, бо люди через стрес постійний щільніше зуби стискають. Вони й не витримують, розколюються
Вилами по Воде• 05 октября 2023
Идите на консультацию. Там просчет пусть сделают. Надо будет снимок сделают,и Вам сбросят его.