Бараболька• 05 октября 2023

Хто в Польщі - яке реальне відношення поляків зараз?

Питання не про виплати чи інші фінанси, а саме про побут. Читаю в новинах та й тут на порадниці, що поляки "ненавидят" нас і все таке. Чи це правда?
Чому питаю - запропонували гарну роботу в Варшаві, але є сумніви саме через те, які будуть відносини з місцевими.
Christ1na• 05 октября 2023
Ответ дляkaty_kea
Я вам ничего не предлагаю. К чему этот скулеж по поводу отношения к вам в Польше, какая разница, решайте свои вопросы!
Ви така озлоблена, може треба закордон виїхати, відпочити?))
rybka21• 05 октября 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Странно начался ранок. Резко з Германии переключились на Польшу))) Поступил новый заказ
вже й про Болгарію було, але адміні швидко зреагували та видалили те лайно
Ю_льчик• 05 октября 2023
Ответ дляБараболька
Я не як біженець буду, але це ж на лобі не написано
Все беженцы после февраля
vetlanochka• 05 октября 2023
Ответ для1oksana1
та ні , це зараз дали українцям після 2022 року
раніше наявність дітей не давала такої моживості)))
Дивно, живуть діти вже 9 років, і їм завжди платили, а не з 2022 року.
Christ1na• 05 октября 2023
Мене ця тема вже часом задовбала. Чому наші люди так переймаються що про них подумають інші? Навчіться відстоювати свої кордони і буде вам щастя
Incol• 05 октября 2023
Ответ дляВітерець
Офіс, робота нормальна) Дякую.
Почитала відповіді і думаю, що все точно не так погано, як здається з новин, і все буде добре
Автор, якщо Вам пропонують гарну роботу у Варшаві, то навіщо питати, як хто до кого відноситься. Потрібно користуватися такою нагодою. У нас в українських колективах прям кругом все ідеально і немає такого, що в зміюшнику сетбе почуваєш? У великих містах більше людей і все простіше, їдьте і не заморочуйтеся тим, хто і як відноситься. Всі різні люди, різні життєві ситуації і не варто приміряти іх до себе. Хай все складеться. Але питайте про все, що може бути порушенням. Перехід дороги не по переходу а трохи не так, в навушниках і т.Ін. можна отримати гарний штраф. І надіюсь, що польську Ви трохи знаєте, бо досить некомфортно без знання мови.
rhfcfgtnjxrf• 05 октября 2023
Живемо тут бiльше року. Дуже адекватне вiдношенн. Почуваю себе повноцінним членом суспільства. Можу вирішити будь які питання в усіх сферах життя без допомоги волонтерів та перекладачів. Поляце дуже виховані і лояльні люди. Якщо ти адекватний, то ставлення до тебе буде відповідне
автор Вітерець • 05 октября 2023
Ответ дляChrist1na
Ви праві, але, якщо,наприклад, є вибір - жити в токсичному середовищі та в доброзичливому при однаковому рівні доходу - то навіщо псувати собі нерви, краще обрати те місто, те почуватимешся комфортно психологічно
автор Вітерець • 05 октября 2023
Ответ дляrhfcfgtnjxrf
Супер, обнадійливо, дякую.
автор Вітерець • 05 октября 2023
Ответ дляIncol
Це просто не єдина можлива нагода, я в процесі вибору. Але була декілька раз в Варшаві у відрядженнях і вона мені дуже сподобалась. Польську, авжеж, доведеться вчити.
KSENK@• 05 октября 2023
Ответ для1oksana1
ну взагалі в новинах показують, все те що і в Україні
про те, що сказав Дуда, про те, що хватить користуватися школами і НФЗ(ну спробуйте тим нфз скористатись) багато хто вважає, що ріст цін то через нас, але багато хто каже просто перечекати вибори

от той марш сердець мені нагадав часи Януковича
коли автобусами і поїздами звозили народ на той мітинг
якраз треба було на вокзал. вони там пачками сідали в приміські електрички. потім іхала і такої кількості автобусів, що стоять- розїжджаються я не бачила навіть на дворце заходнєм)))
але це вибори- величезні гроші, тому все зрозуміло

але навіть згідно статистики- ПИС цей Дуди не отримає більшість
тобто скоріш за все буде зміна влади.
от тоді треба дивитись і все буде зрозуміло тільки після виборів
А почему ПИС не любят?

И то не слова Дуды, насколько я знаю.
Incol• 05 октября 2023
Ответ дляВітерець
Тим більше, коли місто подобається, це ж взагалі чудово. У великому місті всі життєві процеси значно простіші і більше варіантів вибору в усіх сферах. ніж в селі чи маленькому містечку.
KSENK@• 05 октября 2023
Ответ дляvetlanochka
Не треба думати, умови для їх отримання це наявність дітей.
Це программа для всіх, не тільки українців, а і поляків.
Не наявність дітей, а наявність КП ’з доступом до ринку праці’ давала такі привілеї, як отримання соц.допомоги(до 2022).
Для інших іноземців нічого не змінилося для отримання тієї допомоги.
annetta888• 05 октября 2023
Автор, адекватне ставлення до адекватних людей.
Звичайно, що неадеквати є скрізь.
Але для чого на них звертати увагу?
ТашаНаташа• 05 октября 2023
Ответ дляВітерець
Супер, дякую . Ви живете в маленькому місті чи великому? Кажуть, в Варшаві начебто взагалі ні в кого проблем не було, більше в маленьких містечках.
Мы живем в городе 35 тысяч. Только один раз мужу коллеги старые бабки что-то сказали про Бандеру. Мне негатива не было ни разу. Дочке в школе - были нюансы
rhfcfgtnjxrf• 05 октября 2023
Ответ дляВітерець
Супер, обнадійливо, дякую.
Проше бардзо😀
автор Вітерець • 05 октября 2023
Ответ дляТашаНаташа
Ось школа турбує більше за все
rhfcfgtnjxrf• 05 октября 2023
Ответ дляВітерець
Ось школа турбує більше за все
Школи просто шикарнi! Моя пiшла до першої класи. Ми в захваті. Доброзичливі учителі та учні. Дитина біжить в школу як на свято. Вона в мене єдина українка на потоці з 4 перших класів. На батьківських зборах учителька підійшла і сказала що школа виділила гроші, щоб сплатили учительці додаткові години занять польської мови з моєю донькою. Школа з власного фонду виділила гроші. Я була дуже здивована.
Дітки біжать і одразу обіймають мою доньку
І взагалі дуже лояльне ставлення. В секретаріаті школи, в батьківській групі в месенджері ставляться адеквато в з повагою
Hecuba• 05 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Брешете. Нема в Польщі соціалки
Взагалі соціалка це не лише виплати, а ще безкоштовна медицина для українців, школи, садочки…
Evseniya• 05 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Згодна,але хоть щось то платять. Мене дивує просто коли люди кажуть’що 500 злотих,та то хіба гроші,то не рахується’ але вибачте, дитині за ці гроші можна купити і щось з одежі і якісь вкусняхи і в кіно раз в місяць сходити.
Так, з цим згодна!
Toonika• 05 октября 2023
Ответ дляrhfcfgtnjxrf
так это нормально. я про такое не раз слышала.
а вот нашу в 11 класс не взяли ибо ’ поздно’- можем взять на третий цикл обучения, 9 класс! и приходить просто на отдельные уроки польского - не положено, раз вы не учитесь. ну в общем.
Toonika• 05 октября 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Автор,если у вас будет хорошая работа,и вы адекватный человек,то все будет отлично. У меня был опыт работы в разных коллективах. Самый ужасный-это работа со своими. Но и поляки на заводе и в офисе тоже очень отличаются
да,это в точку. со своими это лютый трешак
Dolli17• 05 октября 2023
Подруга як біженка в Польщі, живе сама, снімає квартиру, допомогти нікому. Тому паше на заводі сутками ні лікарняних ні відпустки. Заробляє гарно, полякі на неї обурюються що в неї зарплатня вище але тільки за це.
автор Вітерець • 05 октября 2023
Ответ дляHecuba
А для інших іноземців, хто працює в Польщі, хіба немає можливості віддати дітей в безкоштовну державну школу?
margaritavoronina1• 05 октября 2023
Ответ дляВітерець
Є, люди зазвичай самі вибирають школи.
margaritavoronina1• 05 октября 2023
Ответ дляЮ_льчик
Все беженцы после февраля
Ні,песель укр можна не робити
margaritavoronina1• 05 октября 2023
Ответ дляvetlanochka
Ні,я теж майже 10 років в Польщі, не платили взагалі якщо в сім´ї тільки одна дитина, не платили якщо дохід був на людину більший ніж 600,злотих і не платили якщо не було карти побиту з доступом до ринку праці. Навіть зараз якщо людина була ще до війни в Польщі і не має карти побуту з доступом до ринку праці то 500+ на дітей не отримує
margaritavoronina1• 05 октября 2023
Ответ дляKSENK@
Так,ви абсолютно праві
Vlada-Maria• 05 октября 2023
Ответ дляKSENK@
А почему ПИС не любят?

И то не слова Дуды, насколько я знаю.
’не любят’ - по передвиборна агітація проти них іде по сценарію ’слуги народу’, одна і та ж технологія. Зараз тут - відчуття дежавю
vetlanochka• 05 октября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Нам все платили, в 2021 народили другу дитину, і також отримуємо всі виплати.