ёжовые рукавицы• 05 октября 2023

Багато загиблих.

Кацапи вдарили сьогодні о 13:15 по кафе та магазину в с. Гроза Куп´янського району, де було багато цивільних людей.
__Jane__• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
И то верно
Нам казалось, что мы уже в развитой цивилизации. Но ест то кто развился, а кто, наоборот- ушел в зверье
Как у Гете: ’ В угожденье богу злата
Край на край встаёт войной;
И людская кровь рекой
По клинку течёт булата!
Люди гибнут за металл,

Сатана там правит бал’
Renesmeе 16• 05 октября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
всё. они уже всё порешали и успокоились: ’В телеге пишут, что засандалили в пункт размещения мобилизованых. Теперь понятно почему одни мужские трупы.’
Там на фото купа жінок
Vlada-Maria• 05 октября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ба, то вже не ’трупи привезли’. як було хвилину тому? І хай ще якась скотина тут почне розказувати про хароших русскіх...
Басина• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Лупити у відповідь по ворогам. Тут мене щимлять за те, що я проти їх бажання лупити по дитсадкам 🤷🏼‍♀️
Але це нічим не допоможе у війні, як тицьнути гострою палкою в скажену собаку, і заодно взяти гріх на душу.
Як і їм ніяк не допоможуть їх злочини. Буде тільки більше донатів
Щодо донатів... ви вчорашню тему читали?(((
ПЛЮС-МИНУС• 05 октября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Там на фото купа жінок
они не видят фото женщин. у них на фото одни мужики. значит вывод - это военные.
Ирина-bbd0• 05 октября 2023
Ответ для__Jane__
Увы, мы не живём в развитом мире, иначе бы подобные зверства были бы невозможны.
Но именно жертву призывают жить по правилам)
Ирина-bbd0• 05 октября 2023
Ответ дляБасина
Так а тут вон и в соседней теме нарисовались великие жалобщицы по убиенным.которые вчера рассказывали про ни капли на армию нашу.пусть депутаты и государство)
завитушка• 05 октября 2023
Ответ дляFilomena
Навіщо? В чому сенс?
Ніколи не зрозуміти(
Шо там розуміть, все ясно як білий день. Вони нас кошмарять. Шо не можуть захопить, те хочуть знищить. Нашо завод пепсі розфігачили, нашо по трансформаторам луплять?
Упирі тому що і уроди, і тому що можуть. Вони так бачать своє ’вялічіє’ сране, не в створенні чогось, а в знищенні. Орда, шо сказать.
Hallowkitty -54c3• 05 октября 2023
Тільки що прочитала цю новину, важко збагнути це горе(((, чому світ такий байдужий, чому не хоче поставити цю росію на місце?
Hallowkitty -54c3• 05 октября 2023
Ответ дляБасина
Я не читала, але здогадуюся, що там.
Vlada-Maria• 05 октября 2023
Ответ длязавитушка
а знаєте що найстрашніше? Що на чолі цієї орди стоять ті, хто виріс на українській землі і українському хлібі....
завитушка• 05 октября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Да. Я оце думаю, може там якось територію облучають чи розпиляють шось, ну як воно так конкретно і безповоротно вивертає свідомість.
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Навпаки
Ви пропустили зміну риторики - вони кажуть-
Що не треба багато по тв кричати про ’удари возмездія, ’. бо українці будуть бити у відповідь
Недавно на Еспрессо будо вирізки з тв раші.
Пропустила
Але знаю, що вони частіш за все завжди накидають десяток версій, щоб кожен вибрав собі до смаку, так завжди: і з Бучею, і з МН17, і з Амстором... Он уже зверху і вирізку про штаб скинули
Vlada-Maria• 05 октября 2023
Ответ длязавитушка
нічого там не розпиляють і не облучають. почитайте історію Османської імперії: найбільше нищили і найлютіші до своїх колишніх одноплемінників були яничари. Полукровки таким чином намагаються довести господарям, що вони достойні бути з ними на одному рівні.
Праві були козаки, котрі ’під корінь’ нищили родини запроданців, щоб зараза не розмножувалась і не плодила собі подібних
nata.ant• 05 октября 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Они то твари без разговоров, но вот кто те наводчики? Вот бл.и кто полнейшие. Тем нас тут не жалко, а вот наши как могут быть выродками такими? Бумеранги же по всем детям их конч.ным посыпятся
Так,ось це саме страшне,що наводчики ж свої,можуть взагалі з села цього бути ,як їм потім живеться
Witty• 05 октября 2023
Ответ для__Jane__
Маріупольський драмтеатр пам´ятаєте? Згвалтованих дітей пам´ятаєте? Чи вже забулося?
Саме тому, що пам´ятаю, хочу вірити, що на таке здатна лише рашистська тварюка
maggymys• 05 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
VA 11• 05 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Их надо также лупить в ответ, только так они поймут. Но нам нечем, и другие страны такое не одобрят
Сподіваюсь, що наші вже почали робити ракети. Заєбашити штук сто відразу! Щоб порозривало тварюк диких та кишки своїх виродків відшкрібали з асфальту. Ненавиджу! Біосміття!
Zelenkа• 05 октября 2023
Ответ дляmaggymys
Удалено администрацией...
Мені пох, свіжорегане, що ти варнякаєш
Rabbit2012• 05 октября 2023
Ответ дляAleksakievua
В кафе був поминальний обід.. просто нема слів
І аи хочете сказати, що якась .ука, чекаюча на орду ,не навела? Падлюкі сидять всюди і гадять нам. В мене сумнівів немає. Співчуття сім´ям загиблих.
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
А зачем нам по садкам тратить? Дорогие ракеты?
Удалено администрацией...
VA 11• 05 октября 2023
Ответ дляmaggymys
Удалено администрацией...
Какие дети у орков? Будущие убийцы они. Через десять лет пойдут убивать ваших детей .
maggymys• 05 октября 2023
Ответ дляVA 11
такие же как у немцев
Witty• 05 октября 2023
Ответ для__Jane__
Как у Гете: ’ В угожденье богу злата
Край на край встаёт войной;
И людская кровь рекой
По клинку течёт булата!
Люди гибнут за металл,

Сатана там правит бал’
Тільки не за метал, а за царствіє дідка
04214• 05 октября 2023
На даний момент відомо про 51 загиблого у селі Гроза
VA 11• 05 октября 2023
Ответ дляmaggymys
такие же как у немцев
Орки к немцам отношения не имеют.
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляБасина
Ні, а що там було?
Vlada-Maria• 05 октября 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Вже 49 загиблих.
вжі 51... і це ще завали не розібрані...
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Якщо б хтось на депутатів розраховував, то України вже б не було.
Тому злість - допомога, про це не можна забувати
__Jane__• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Прочитайте Біблію (наприклад),— Ветхий Завет. Вам буде корисно