ёжовые рукавицы• 05 октября 2023

Багато загиблих.

Кацапи вдарили сьогодні о 13:15 по кафе та магазину в с. Гроза Куп´янського району, де було багато цивільних людей.
Bejza• 05 октября 2023
Ответ длячаревна
Для кацапских выродков, чтоб знали за, что вас ненавидят украинцы! И никогда не простят и не забудут!
Вот так вы убиваете мирный народ Украины!
Вы ненавидите ВСУ, шлете своих ванек к нам. Так знайте, наши солдаты защищают нас, простой народ, чьей крови вы жаждите!
Нехай це подивляться ті, хто пише, що єсть харошіє руцкіє. Ті, хто про війну з узькою ріднею не спілкується, щоб не портити відносини- все це роблять ваші харошіє кацапи, щоб вони повиздихували всі до єдиного, ще в яйцях смердючих ваньок, виродки, це не звірі, не люди, то виродки і сепари такі само, повиздихуйте по всьому світу всі
Басина• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Ні, а що там було?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3413643
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляБасина
Реакції розчаровують навіть більше за опитування. Можна ще зрозуміти, що у багатьох просто нема з чого, але стільки підтримки тим, хто принципово не допомагає і цим хизується...🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Northface• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Мізки в моїй голові. Я пам´ятаю свої відчуття, коли ще на початку війни показали відео з моргу, де люди були просто звалені, і маленьке пожовкле тільце, просто завернене в ряднинку, те немовля досі перед очима стоїть. І не маю слів навіть, як назвати тиз, хто може таке робити.
І дуже сподіваюся, що таке тільце не буде на совісті когось з українців. Бо це не люди, хто може таке робити і такому радіти.
Ніяка ненависть, ніякі цілі не можуть виправдати.

А фейспалм - це за те, що ви готові у ненависті і своїх з´їсти, якщо вони намагаються лишитись людьми. Ви точно на ту людину злість свою спрямовуєте?
Вы вообще о чем
Басина• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
А хтось це свідомо робить, щоб хлопці мали менше дронів, машин, зброї, тепловізорів...
Katerina_Knows• 05 октября 2023
Ответ дляБасина
так...
Northface• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
коли є 1000 людей, хоч одна сволоч завжди виявиться зрадником. Тому це все закономірно. Лише місцеві сволочі наводять на електростанції, склади, місця скупчень. І таких сексот десятки тисяч по усій Україні
У нас в лагере в Германии была такая, она из донецкой области. Ждёт русского мира
5cmhybyna• 05 октября 2023
Ответ дляNorthface
яду щурячого їй в каву
Northface• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
яду щурячого їй в каву
👍
Northface• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Лупити у відповідь по ворогам. Тут мене щимлять за те, що я проти їх бажання лупити по дитсадкам 🤷🏼‍♀️
Але це нічим не допоможе у війні, як тицьнути гострою палкою в скажену собаку, і заодно взяти гріх на душу.
Як і їм ніяк не допоможуть їх злочини. Буде тільки більше донатів
Хватит использовать переводчик
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляNorthface
Что ж она его во вражеской гейропе ждет?
World Shop• 05 октября 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Ця стадія почалась 24.02.22 р.
Тогда люди были более осторожны , помню подвал спускались каждую ночную тревогу....Да и выезжали больше,надо ж было потерпеть всего каких-то две три недели. Что ж уже подзабылось? Але не так сталося,як гадалося. И все б можно было претерпеть , да вот только жизни никто не вернет людям. Еще вот ушли сегодня......
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляNorthface
Хватит использовать переводчик
Що, українську не розумієте?
Northface• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Що, українську не розумієте?
Понимаю конечно, я не старая, в школе с 1 класса учила, русский был намного реже. Но вы то чего на украинском языке в этой теме. Все ваши темы на русском
Northface• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Ну вот такие они, эти ....
Sergeevna-a227• 05 октября 2023
Про донатити. Хочу сказати, що з мене військовий збір знімається з 2014 року...і не тільки ж з мене...і де то всі гроші? Тепер самі виживаємо. А наші зсу голі, босі в голодні
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляNorthface
Тому що в такій темі вважаю це трохи недоречним 🤷🏼‍♀️
Я цілком двомовна, а пишу за можливості під анонімом
Northface• 05 октября 2023
Ответ дляWitty
Окей
Shipowner• 05 октября 2023
Ответ дляmiya ya
а они еще и рыдать умеют оказывается
Пусть идут прямо в ад, убийцы
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ дляmiya ya
а они еще и рыдать умеют оказывается
По этим тварям не грех гранату кинутт,люей там все равно нкт
Bejza• 05 октября 2023
Ответ дляPole
Фсьо по плану!
Уже і 6 підтягнулась, не подобаються плачущі алкоголічки на гробах чи що, що їм не до вподоби цікаво?
Bejza• 05 октября 2023
Ответ длячаревна
Хто ота мерзота, що клас ставить, сцикливе таке, не напише відкрито, а на гробіках своїх ханурів дохлих пальці вниз позагинали. Вам реально подобається вбивати, ви мерзоти, хороніть свою шваль і загинайие свої пальці в сраку собі, там їм місце
МАМА НИКИТКИ-2• 05 октября 2023
Ответ дляmurmurik
И вы посмотрите сколько тут этой шушары ,под вашим постом 5 рука лицо
Зранку тема про ждунів була. Хочу сказати, що всі, хто на цьому форуму тягає «експерДа» Гуру і є ждуни і любителі русні.
Завжди вважала його нікчемою, що тількі і вміє, що грати на страхах людей, Но після цього поста 🤦🏻‍♀️
Bejza• 05 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ужас просто...
цель этих ублюдков - уничтожить украинцев как нацию. где больше цивильных убили тому и рады. В том крошечном селе всего 300 человек живет. Теперь 250....
Так навіть і своїх же не шкода, хоронять своїх дохлих і радіють, що воно вбивало, воно херой для них, народжують для смертей, щоб їх лічинка вбила когось і сама здохла.
Владимировна26• 05 октября 2023
Ответ дляNorthface
Донецкая область пишется с большой буквы, так же как и Германия.
murmurik• 05 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не знаю чей это пост но в нем описаны мои эмоции
owl62• 05 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Хто, свої ж. Сьогодні рівно рік, як дронами вночі розхерачило в нас в місті великий об’єкт. Допитували наводчицю, і де вона?
А так віддали б на самосуд суку, якась інша тварина б задумалась.
Заплатила судді за підписку про невиїзд , а сама змилась за кордон. От треба, щоб той суддя сидів за неї 10 років
Witty• 05 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ничего нового
главное их бараны уже восим лет жрут говно про провокации - то в буче то в донецке сами себя, то в мариуполе сами драмтеатр - русские бараны все жрут, им все кажется логичным
Найкращий коментар до того пояснення побачила
owl62• 05 октября 2023
Ответ дляBejza
А найбільше радіють, що за вбитого кацапа дадуть грошей
Did Panas• 05 октября 2023
Ответ дляNorthface
Пи..ити треба. Вздовж і впоперек. І дуже швидко ’русскій мір’ через задній прохід вийде.