Апрель Ивановна• 05 октября 2023
Чи реально отримати туристичну візу в Англію?
Знаю, що раніше багатьом відмовляли. Як зараз ситуація? Особливо цікавить, якщо хтось подавався з статусом тимчасового захисту
Результат:
вже голосів:
13 (76.47%)
Результат
4 (23.53%)
Відкрили
0 (0%)
Не відкрили
Valentina_R• 05 октября 2023
Сьогодні заапрувили туристичну візу. Оформляла в Україні. В понеділок здала біометрію, сьогодні прийшов лист. Можна їхати в Варшаву вклеювати візу.
Апрель Ивановна
• 05 октября 2023
Ответ дляValentina_R
Туристичну на 2 роки?
Апрель Ивановна
• 05 октября 2023
Ответ дляValentina_R
Оформляти я можу лише з-за кордону
Дякую_аж_підскакую• 05 октября 2023
Ответ дляValentina_R
Я оформлювала собі ще до війни, то вклеювали візу в Україні. Зараз я живу в Англії і хочу зробити туристичну візу своїй мамі. Скажіть, будь ласка, зараз біометрія здається в Києві, а потім потрібно їхати у Польщу за візою? Скільки дається часу, щоб поїхати у Польщу і отримати візу?
Раніше як дали-не дали дізнавались, як відкривали паспорт і там стояла чи не стояла віза. А зараз як ви дізналися, що вам відкрили? І скільки часу пройшло після подачі?
Виннипуховна• 06 октября 2023
Я отримувала в лютому
Перша на 6 місяців
Друга — 3 роки
Третя —10
Підготуйте туєву кучу доків і віза ваша:)
Перша на 6 місяців
Друга — 3 роки
Третя —10
Апрель Ивановна
• 06 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Я отримувала в лютому
Перша на 6 місяців
Друга — 3 роки
Третя —10
Перша на 6 місяців
Друга — 3 роки
Третя —10
А доки якого плану?