antoninalav• 05 октября 2023

Запитання до «невсетакодночних», «матрьошок»…

Чому нищать Украіну? Чому найбільше страждають регіони, які найбільш були лояльні до всього російського(так вже склалося). Де найбільше російськомовних. Чому Ви їх вбиваєте?
Душа просто кричить. Лють…
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Киев мать городов русских и славянство их еще волнует.
Воно завжди їх хвилювати буде!
Без Української спадщини,всю їх ’ історію’ переписати треба.
Filomena• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Путин: Одесса — это русский город, чуть-чуть еврейский

19:03, 5 октябрь 2023
Источник: РИА Новости
Президент России Владимир Путин назвал украинский город Одессу русским городом. Об этом он заявил в ходе дискуссии на пленарной сессии ХХ заседания международного дискуссионного клуба «Валдай».

«Одесса — это, конечно, русский город, но вот чуть-чуть еврейский. Вот чуть-чуть», — сказал Путин, отвечая на вопрос венгерского журналиста Габора Штира.
Я його ніколи не дивилася.
Ніколи не розуміла святкувань нового року за рос часом і слухання їх новин.
Щасливою людиною була.
От правда, змушую себе дивитися, бо потрібно розуміти що воно меле.
Благо зараз вже інші на цитати розбирають.
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ длямедела
Не встретит, ее дети вместе с внуками давно выехали в Канаду
До бабусі в гості приїдуть
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Кстати в сентябре

В Москве под дверь автора нашумевшей в прошлом году статьи ’Что Россия должна сделать с Украиной?’ Тимофея Сергейцева, обосновывавшей политику геноцида в отношении украинцев, неизвестные подложили свиную голову.
’’
Шкода,що не розтяжку
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Нуууу.....скрин не сохранила.но девочки может кто помнит недавнее. Кажется ник Argesca кажется...или єлегант (бывшая Балаболик) поищу скрины..
Так вот на голубом глазу рассказывали .что оккупанты в ее каком-то там селе нормальные были.не трогали никого.а ПРОСТО ИСКАЛИ АТОШНИКОВ!
Вы представляете уровень дна? Атошники и семьи их не украинцы.их не жалко.
Короче срач знатный был
Я пам´ятаю інтерв´ю голови деокуповпного села на Київщині,де він розповідав,що в їх селі ці тварі ’ знайшли’ жінку атошніка,який на війні,ще й два сина їх теж добровольцями пішли....і як вони знущалися ТИЖДЕНЬ з цієї жінки,що вона глузд втратила
От де страх,такі мразі,як Argesca її ж і здали,щоб втслужитися перед вбивцями.
Вера• 05 октября 2023
Це зайвий раз говорить про те, що ’захист рускоязичних’ -це брєд.
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М
Згадайте історію наших відносин, якщо можна вжити це слово. Це багато разів спрацьовувало, і на довгі роки українці були для них після того якісним ресурсом, як і положено колонії. Останній раз - голодомор. Мильйони були вбиті, сотні тисяч покалічені психічно. Зате наступні роки вони змогли юзать наші таланти і наші сили в війні проти гітлера, в усіх їх війнах, в індустріалізації, в розбудові сссра, в космосі, та скрізь...
І подосі нащадки наших людей воюют проти нас же.
Вони і зараз користують той ресурс, що відгризли тоді.
Тому - геноцид досить ефективна стратегія. І вони, як і багато разів обіцяли, рішили павтаріть!
Але шото пішло не так. Сподіваюся, вже назавжди.
Насправді,це вже повторювалось в історії України,мінімум,двічі! Після придушення опору частини старшини русифікації після смерті Хмельницького,і справжній геноцид після невдалого мазепинського виспупу.
Мене найбільше лякає той факт,що якщо зараз ми програємо в тій чи іншій формі,як УНР в 2021,то через 10 років нас буде чекати черговий Кровавий терор і Голодомор,як в 1930-ті.
Тисячі загиблих в визвольній війні,будуть мізером,порівняно з МІЛЬЙОНАМИ закатованих репресіями і голодом.
А_К_М• 05 октября 2023
Ответ дляioganna8
Не хер пи..ть.Утром бы проснулись под танки с перекрытыми дорогами и вас назвали бы ждунихой.Что вы знаете об окупации?На севере были дороги хоть какие для выезда и армия,а на юге?Смелая вы такая на суждения,порывистая
Навіть із маріка було декілька годин, щоб виїхати. Навіть із харківської області! яка була захоплена в перший же день.

І ті, хто знав, що їх жаліти не будуть, виїжджали в піжамах, особисто знаю таку сім´ю, з наших Тишків, що під харковом.

А сиділи, бо думали, що пронесе. Що ми нічо такого не зробили.

Тому, просипатися треба було не утром, а коли почули перші вибухи. Так виїжджали ми, і проскочили - саме тому, що я розуміла, що я в списках.
А_К_М• 05 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ответ
При тому, що за переписом в одесі євреів менше одного процента зараз.
Гагаузів, наприклад, набагато більше.
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М

В цих списках були і потенційні,а не лише реальні противники рашиського режиму
ЛизаАнтонова• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М

А что вы оставили? Животные, старики? Как их Можно быстро забрать с собой? В первые часы?
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Харків-це столиця українського націоналізму!
І це не жарт,а історичний факт)
Я харків´янка, але скажу, що серце України, це Херсон!
L-i-s-a-92af• 05 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Так,Херсон то наша гордість.
Але український націоналізм народився в Харкові приблизно 120 років тому
А_К_М• 05 октября 2023
Ответ дляЛизаАнтонова
Що я оставила? А як ви думаєте, якщо я збирала себе і багатодітну сім´ю три години? Десь так приблизно все я оставила.
Зате вивезла дітей.

Всі інші вибиралися вже пізніше, як могли. Я мама, моя відповідальність це діти. Все.
Вам просто не було страшно - аби ви боялися, як я, ви б кинули все, як кинула я. Не треба виправдовуватися. Просто визнайте, що вас не гнав страх, маєте право.
І так, я знаю багато історій, тому не варто навіть починати. Харків з північного боку це окрема планета.
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М
Вы всё таки не с наших краёв
Ещё раз
У нас тут так понамешано
Столько поприезжало с их территории во время СССР
То на учёбу, то на работу
Да так и пооставались тут
Поэтому, если бы зашли мирно, то очень много людей их приняло как своих
Но они начали с насилия, такого, что даже те, кто были ватниками, возмутились и начали сопротивлятся
miya ya• 05 октября 2023
автор,ну какие вопросы к дебилам.это вгашенные пропагандой дебилы.они конченные .тупорылые.им что в лоб,что по лбу.если оно отправляет ребенка на войну за бабки на убой в чужую страну еще и людей убивать,то какая это женщина,мама,сестра,жена?оно не поверит ни международным расследованиям,ни доказательствам.у них мальчики сво харошие.они не убивают детей,стариков,они трочат.еле еле они верят,когда фотки с соцсетей им в мордяку сунешь деток кремлевских,которые в Европах,НАТО,Америках живут счастливо,недвижка,учеба,бизнес.Тут они тупо молчат и ответа нет на вопрос-почему вам говорят что запад плохо,если дети ваших правителей там живут
ЛизаАнтонова• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М
Зате вивезла дітей.

Я не в укор вам. Просто я в оккупации живу, и вижу брошенных стариков, которым тяжело пойти себе продуктов купить. А потом выехавшие начинают звонить и просить, чтоб помочь их родителям, покормить собак, забрать к себе котов.
Piracanta• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М
А, магіня ота? Що розповідала, як привороти-отвороти робляться?
Тут я не здивована, маги вони душу віддають чортам, а всі чорти за расєю, це ж видно.
Ні, це не вона.
А_К_М• 05 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Вы всё таки не с наших краёв
Ещё раз
У нас тут так понамешано
То на учёбу, то на работу
Да так и пооставались тут
Я не знаю, які краї ваші)) Я з Ха, там у нас Вавілон ще той.
Якраз такі після Голодомору, понаїхали, і так і залишилися. І нащадки тих, хто той Голодомор влаштовував.

У нас кажуть, Харків ментовське місто. А воно не ментовське, воно постнквдешне. Тому в мене були погані прогнози,які не справдилися.
miya ya• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М
Зате вивезла дітей.

Блин я с вами согласна.От меня орки стояли ну где то 200-250км примерно и то я детей за барки и вывезла к границе,сняла жилье,правда через 2-3 недели начали ныть-домой и вижу,орки к нам не дойдут ВСУ их выперли ,то вернулись домой.Я думала так-на танках им несколько часов и будут у меня во дворе.
Ирина-bbd0• 05 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я теж її вчора скрініла
Круть. И у меня эти есть))))
Не отвертятся уже!
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М

Я тоже из Харькова
Прогнозы что сдадут?
Думала что сдадут, Терехов же что то и вякал в первые дни, про договариваться
Но, видать у нас мощный ангел хранитель, как и в 2014 какое то чудо отвело
Да, у нас классные люди в городе
Но очень многое зависит от руководства
А_К_М• 05 октября 2023
Ответ дляmiya ya
200 км, це добряче) Наша вулиця нуль була, якщо зрозуміло про що я. Ви виїжджали під стрілкотню, тобто, вже була не арта навіть.

Метрів сто-стоп´ятдесят.
А_К_М• 05 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Я тоже из Харькова
Прогнозы что сдадут?
Да, у нас классные люди в городе
Но очень многое зависит от руководства
От бачте, я з ваших країв))

Перехрестя Нат. Ужвій та Леся Сердюка - от наш янгол-хранитель. ЗСУ та души нашого розстріляного Відродження. Ви ж знаєте, хто такі Ужвій і Сердюк? Ну і от.
karpenko73• 05 октября 2023
Ответ дляА_К_М
От бачте, я з ваших країв))

Соседи
Я тракторостроителей и Бучмы
А_К_М• 05 октября 2023
Ответ дляkarpenko73
Соседи
Я тракторостроителей и Бучмы
От, і Бучма ж) Та ж компанія. Їхні душі і захистили.
А кажуть, неважно какая уліца. Ще і як важно!...
Blacky_Mik• 05 октября 2023
Ответ дляDressCat
Та не скажу такого, зустрічаю в коментах в телеграмі розумних. Але як на мене це йкийсь розумовий дісонанс. Наприклад живе багато таких потвор в Запоріжжі. Чи вони знають як сховатись від балістикі, коли спочатку прилітає а потім лише тривога? Ти ж гидота рабсіська так само можеш загинути вдома чи в супермаркеті, але радіє що летить в твоє місто! Ну от що з такою істотою?
Дівчата, та ви не з того боку заходите. Це не так любов до русского міра, як ненависть до українців. Ненависть настільки сильна, що переважує всі інші почуття.
Мerida• 05 октября 2023
Они ещё не писали, что это мы сами себя обстреляли?
NataliArinina• 05 октября 2023
Ответ длямедела
так почему эти ’ наши’ не поедут в свою любимую пи...расию ? Никто ж не держит , и там лижут жопу своему сцарю. Зачем это расстояние ?
Так они не могут. Их не выпускают. Границы закрыты. Пусть бы открыли всем кто хочет границы в один конец
Nat-li• 05 октября 2023
Автор, хотите услышать неоднозначниц? Можете пойти к этому дегенерату и его секте фольговошапочных и спросить.
Местные пустоголовые кончиты из таких каналов и тягают ’правду’