Ластоноша• 05 октября 2023
Швейцарія платитиме до 4000$ біженцям за повернення додому
Така от новина з‘явилась сьогодні
Прикольно, особливо, якщо ти зібрався і так повертатись
ОливьЕЖечка• 06 октября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Зустрічай, Європо, бєжєнцев
Соромно за вас
Если Европа позволяет нас убивать, значит пусть последствия разгребает.
Помогла бы остановить агрессора- наши бы вернулись
Все знаю від і до• 06 октября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
в смысле читайте коммент на который я отвечала.
Я похоже имеенно с вами второй день общаюсь😀😚
Скопировала на что ответила: не думаю что если не дай бог снова будет война то кого-то не пустят.
И мой вопрос: у нас закончилась война? Что значит снова?
Язикувата Хвеська• 06 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
вы что, курите что-то?:)
ваши слова ’не дай бог снова будет война ’
и ваш вопрос ’у нас закончилась война? Что значит снова?’
сложите два плюс два плиз
Ванна Тазиковна• 06 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Які наслідки? Ви відкрито закликаєте обдурювати людей.
Ваші нехай до вас вертаються і роблять з вами те до чого ви закликаєте
ОливьЕЖечка• 06 октября 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Это вы намекаете, что нашим место только горшки. А если от нас только этого хотят, то пускай будут готовы к озлобленности люлей
Все знаю від і до• 06 октября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
вы что, курите что-то?:)
сложите два плюс два плиз
Что складывать? Ваши слова: не дай бог снова война?
Ещё раз спрошу: у нас закончилась война? Что значит снова? Она у нас вообще-то идёт
ГоловнаЯ• 06 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Ржу, треба й мені туди гайнути )
Тю у меня подружайка месяц назад туда спердаляла. Уже была эта новость.
ГоловнаЯ• 06 октября 2023
Ответ дляКаляка маляка
А от чего будет зависеть, кому 1000, а кому - 4000?
1 на чел, но не более 4
Ластоноша
• 06 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Авторе, переведіть канадійські долари в американські, подивіться вартість авіаперельоту туди й назад (не забудьте додати на дорогу до аеропорту в іншій країні), гляньте вартість готелю в Канаді, який знадобитися мінімум на тиждень - бо до того як допомога прийде на карту канадійського банку, людині необхідно отримати сін номер, відкрити ту саму карту в банку, також не забуваймо про харчування і переміщення по місту.
Можливо після підрахунків, писати таку фігню відпаде бажання.
Ви дууууже розумна
Папина дочка• 06 октября 2023
Ответ дляЛастоноша
Ви дууууже розумна
І що це доводить? Там жодного слова про те, що отримала допомогу і лише заради цього приїхала.
Багато людей прилітали в Канаду, отримати дозвіл на роботу, нароиклад, щоб не втратити шанс, їхали у своїх справах, а пізніше повертались назад.
Чи дуже сильно кортить просто обісрати?
Ластоноша
• 06 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Чи дуже сильно кортить просто обісрати?
Все, йдіть з Богом
Папина дочка• 06 октября 2023
Ответ дляЛастоноша
Все, йдіть з Богом
Коли немає аргументів - починаються колгоспні фразочки
Вангую: зараз напишете щось накшталт ’сама така’ 😆
Ластоноша
• 06 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Справа в тому що мені якось по барабану на вашу віру і зневіру, навіть не збираюсь вам щось доводити, примітивна картина світу його не осягне
Хи хи, ну ну• 06 октября 2023
Если это правда, то швейцарцы открывают ящик Пандоры, плохо они знают наших людей, вон уже половина советчиц пакует чемоданы.)
Хи хи, ну ну• 06 октября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
А яка зараз допомога там?
Я чогось думала, що нічого не платять
Не знаю сколько, но никто не жалуется, у меня там знакомая, говорит на все хватает, здесь она прилично зарабатывала до войны, то есть не из тех кто жил ни минималку и для них пособие офигенные деньги.
Папина дочка• 06 октября 2023
Ответ дляЛастоноша
Ну да, ну да, людина яка мріє про ’пособія’, створює про це теми і має таких же друзів точно мало що здатна осягнути.
Прощавайтк, липучко!