Зам. зав. Анонима• 05 октября 2023
Хто худий і мав живіт
Та успішно його позбувся. Поділіться, які вправи робили? Інформації багато, все пробувати не можу, я маю мало вільного часу, ну і лінива, що стосується фіз.вправ. Але таки треба щось робити вже, бо, здається, стає гірше.
Хочу одразу почати з дієвого і вже завтра.
годовасик• 05 октября 2023
Якщо ви лінива, то ніяк. Вправи неможливо розказати. Йдіть на йогу, там багато вправ, які допоможуть позбутися цього.
Зам. зав. Анонима
• 05 октября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
А у вас случайно не диастаз мышц?
Ем...не знаю, бо не знаю що це.
Янка-угомонись• 05 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ничего не помогает. Собираю на липосакцию.
І дефіцит калорій не допоміг?
Козяка-маляка• 05 октября 2023
я така, нема живота лише зранку коли нічого не їм, трохи гормони, трохи діастаз після 2 родів, плюс хоч я худа, але фігура груша починається з низу живота
Зам. зав. Анонима
• 05 октября 2023
Ответ длягодовасик
Ну як неможливо. От ви вже підказали - занятт йогою. Ви на собі це випробували? Теж така фігура була як у мене?
Мій не такий• 05 октября 2023
Способ один - на жрать. Можно сделать операцию, конечно, но это слишком радикально. Я спортом занимаюсь давно и регулярно. Но только нажру - пузо. Пресс качать бесполезно, если сверх жир.
Злюсь до кипіння• 05 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
І дефіцит калорій не допоміг?
Ні, живіт залишається завжди. У мене нема зайвих кіло.
Зам. зав. Анонима
• 05 октября 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
По перше вирівняйте спину, по друге то все одно жир
Не сперечаюсь, що то не жир. Але як же його забрати в тій ділянці?
Зам. зав. Анонима
• 05 октября 2023
Ответ дляЧарочка діда
А рівень цукру в порядку?
Наче так.
Прагматик флегма• 05 октября 2023
В мене наоборот, я повненька трішки, але живіт плаский аж занадто
годовасик• 05 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Неможливо вправи розказати я говорила.
Я випробувала на собі, так.
У мене дещо інша проблема була, але живіт теж був. У мене розумієте гази перестали виходити і живота роздували (виглядало ще гірше), але розрухалася і пукаю справно тепер. Живота немає. Ще дивлюся за харчуванням.
Я серйозно, якщо що.
Я випробувала на собі, так.
Я серйозно, якщо що.
karinaanik• 05 октября 2023
Нужно заниматься тазовым дном и уделять внимание спине, тогда живот начнет уходить
Злюсь до кипіння• 05 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
І у мене така подружка є. Відьма! 😍
Мій не такий• 05 октября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
І у мене така подружка є. Відьма! 😍
Я худа, но сцуко живот…
КартаБезКомиссий• 05 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ем...не знаю, бо не знаю що це.
Ви народжували?
Зам. зав. Анонима
• 05 октября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви народжували?
Так, двічі.
Якщо діастаз, то все, ніяк це не зміниш?
Фрикаделька• 05 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
бодифлекс для живота найкраще
Янка-угомонись• 05 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Як і у всіх інших ділянках, дефіцитом калорій
Це єдиний секрет
Прагматик флегма• 05 октября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ем...не знаю, бо не знаю що це.
Вы рожали? Кесарево было?
Зам. зав. Анонима
• 05 октября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Вы рожали? Кесарево было?
Природні пологи два рази.
Маю рацію• 05 октября 2023
Не такой уж и большой живот, у вас все равномерно, хотите плоский, убирайте углеводы. Живот только на кухне делается
Бывают еще случаи, что жидкость скапливается в этой зоне, тогда массажем можно скорректировать, но это не часто явление