З моменту народження дитини напрягає. Вчора робили документи з чоловіком. Сиділа в машині з донькою. Кажу вийдіть їй жарко. Вона почала сперечатися що їй там дує. Погода була шикарна. Тим більше топимо в квартирі жарко, хочеться щоб дитя дихало повітрям свіжим. По висновку дуже багато претензій пред´яв до мене як до мами, типу зауваження. Роди були тяжкі, і я напевно краще знаю як моїй дитині буде, іноді хочеться вже нахамити щоб образилась.
Ответ дляMtatjana
Не просіть її допомагати
І не бійтесь хамити))
Ми ще жити будемо 10 мин ходьби від неї. Чоловік на війні і вона буде приходити або жити. Я це не уявляю
Ms_Sambukina• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Если в 10 минутах, то пусть живёт отдельно
Anita123-13ef• 06 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
І? Прийшла, побачила онучку і все. Просто ви для себе вирішить, потрібна вам її допомога чи ні. Бо потребувати допомоги і при цьому хамити - не вийде. Вам ніщо не заважає дати дитині більше свіжого повітря))) те що дитина хв 20 посиділа в машині - теж нічого страшного. Якщо годину чи більше - це вже ваша відповідальність як батьків, а не свекрухи.
Kot_v_meshke• 06 октября 2023
Она сидела с вашим ребенком. Не стоит ей говорить, что она должна выйти из машины. Сидит - и слава богу, спасибо. Сами гуляйте с ребенком.
Ответ дляМарина -dd09
а с какого перепугу она вот так запросто к вам должна ходить?
Сказали, что спасибо за подхват и помощь, мне уже легче, я сама. Если понадобится помощь - я попрошу, захотите увидеться с внучкой - позвоните, согласуем время встречи.
И не пускайте ее жить к себе!
___Nina___• 06 октября 2023
Взяли б самі і погуляли на вулиці, а не посиділи в машині. Це ж не ваш раб, щоб виконувати ваші забаганки.
lorena28071970• 06 октября 2023
Ответ дляMtatjana
Не просіть її допомагати
І не бійтесь хамити))
Дуже сподіваюся на те, що і у вас з часом з´явиться невістка, яка не побоїться нахамити (обкласти, як кажуть, на повну-щоб мало не здалося!)
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
Ответ дляMtatjana
Не просіть її допомагати
І не бійтесь хамити))
А хамить это обязательно?
ДевочкаКрасавица• 06 октября 2023
А зачем вы топите в хате? То есть дитё дома в жаре это нормально, а в машине в жаре это проблема и свекровь виновата,что не захотела выйти из машины? Вы хоть с коляской были,чтобы свекровь вышла из машины и ребенка в коляску положила или должна была стоять на руках с ребенком ,как вы закомандовали?
Ответ дляМарина -dd09
А де ви живете, що вже топите? Ще ніхто зі знайомих в будинках не вмикав опалення. У вас не тільки свекруха боятиметься свіжого повітря, а і дитина.
Ответ дляH.Ter
Нахамите - будете сидіти із дитиною сама.
Вам вирішувати чи шукати компроміси і мати поруч людину, яка може (хоче) допомогти із дитиною, чи все сама на найближчі роки.
Для свекрухи, баба з возу - кобилі легше, можна не з немовлям скакати, а займатися своїм життям
Блін, ви всі так пишете, ніби свекрухи ніколи не хамлять
Я б спробувала сказати це прямо: мамо, вдячна вам за допомогу, але будь ласка, давайте я сама буду приймати рішення, як доглядати свою дитину, ви свою виростили самі, дайте мені теж це зробити на мій розсуд і під мою відповідальність. Якщо мені буде потрібна ваша порада, я до вас по неї звенрусь, сподіваюсь на розуміння, дякую.
lorena28071970• 06 октября 2023
Ответ дляnahaka
Бувають люди, які розуміють лише хамство
Та зрозуміла вже, адже кожен приміряє ситуацію на себе
Ответ для_olina_
И не пускайте ее жить к себе!
Та не все так просто) вони з чоловіком рішають більше і краще чим ми з ним окремо. Поки мене немає все змінять як їм хочеться 😔