Голодаю• 06 октября 2023
Коли у ваших дівчат почались кд?
Моїй 12, груди за останній місяць більш налиті стали. Волосся на лобку є вже давно. Але вона ще дитяча така.
Останній тиждень скаржиться на більш внизу живота, тадей так ніби коле , але не постійно, час від часу, може й цілий день не боліти.
В туалет ходить нормально.
Я собі запідозрила , що може мають бути кд, бо в її однокласниць вже в багатьох є, але вони всі трохи старші на півроку - 8 місяців.
В туалет ходить нормально.
Молода і нерозважлива• 06 октября 2023
Ответ дляГолодаю
А чи болів ваших дівчат живіт перед першими місячними, не пригадуєте? Бо мою вже біля тижня часу час від часу поболює нижче пупка них живота
До ні, в перший день КД болить низ живота. Але всі різні, племінниці зараз 11,5р. КД немає, але болі внизу живота бувають, навіть їздили на приймальне, але гінеколог сказала що так організм готується по початку КД.
Молода і нерозважлива• 06 октября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Как из леса вышли🤦🏼♀️ зачем вы обсуждает месячные и волосатость ваших дочек? Просто дикость какая-то.
А що ненормального в обговоренні КД, виходьте і ви з лісу
Мамзелькіна• 06 октября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
В 11 , тільки виповнилося. У шоці були всі. У мене майже в 15 , тому рано так не очікувала... Півроку десь з нею плясала , контролювала, вчила, показувала, бо вона була дитина дитиною... Через рік все стало на свої місця. Зараз 13 вже не звертає уваги, все на автоматі робить сама, політ нормальний... Автор, всі через це проходять.
+ШОК.У моєї після ДР 10 через тиждень ; я навіть не розповідала їй про це вважала що рано. Вона відповіла що їй в школі провели урок про це; показали як використовувати прокладки й вона все знає, й в багатьох її однокласниць вони також почалися пс у мене 13
Звезда в шоке• 06 октября 2023
В 11, як і у мене.
Трапився сильний пронос, а потім як полило. Зараз вже такого немає потопу, слава богу. І трусики для місячних їй купила, дуже кльова штука.
Мотористка• 06 октября 2023
Дочке 13 через пару дней, еще нет, у меня начались в 15, у племянницы в 14.
Но у дочкиных одноклассниц уже у большинства есть кд, начинались с 11
Виниловая пластинка• 06 октября 2023
В 13 лет ...
Живот не болел тогда вроде..просто испугалась.. может у вашей дочери,это кишечник болит ,колики небольшие и спазм
Тектологиня 80lv• 06 октября 2023
Ответ дляГолодаю
вообще не болел, и первые лет 5 месячных не беспокоило вообще ничего. а потом началось(