Lysiiiiii• 06 октября 2023

Лікування військового в госпіталі.

Дівчата, у кого чоловіки лікуються в госпіталі? У вас все безкоштовно?
Чоловіка прокапали 5 ть днів, я почала дізнаватися що саме капають і почалися казки….
Вітаміни!!!! Вітаміни у людини після інсульту і після тріщини у позвоночнику! Пішла до лікаря, на що почула, що немає забезпечення, якщо хочете купуйте!
Та я не проти купити, але пʼять днів виходить чоловіка навіть не лікували 😡😡😡😡
Це всюди така ситуація? Відпишіть будь ласка.
Сьогодні хочу далі розбиратися йти.
Дякую
Божа кульбабка• 06 октября 2023
А Ви 5 днів не цікавились?
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
А Ви 5 днів не цікавились?
Я вже три дні цим займаюся, по темі у вас щось буде?
НетЕщеНаверное• 06 октября 2023
нужен - покупайте лекарства, нет - разбирайтесь дальше
Гопница-Советчица• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Вам как раз задали вопрос личный . А вы интересуетесь как у других.
Покупайте раз нет и важно лечение
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Була впевненна що госпіталі на забезпечені ((
НетЕщеНаверное• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
в прошлом ноябре одни антибиотки после ранения 70+к потянули, в Мечникова...
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вибачте за запитання, вам зразу казали що потрібно купувати? Дякую вам.
Гопница-Советчица• 06 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Рыженко ж сам говорит, что лечат как родных, бреше получается
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Бреше!!! Як виявилося ((
СКИБИДЫШь• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Телефонуєте на гарячу лінію моз, все знаходиться за 10 хв
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дякую.
НетЕщеНаверное• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
назначение, а дальше в аптеку, что то могли волонтеры подкинуть
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дякую
Бринзолетта• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Дякую
Вибачте, у вас чоловік офіцер? Ви про нього недавно писали?
Меряю от 0• 06 октября 2023
Пишіть в міністерство, дзвоніть на гарячу лінію і тд, ну як так, блядь, щоб ще військові наші лікувались за свої гроші.
Крапипопка• 06 октября 2023
Напевно залежить від відділення
Я лежала в кардіо то мені нічого не давали безкоштовно.
Бабулькам давали якісь таблетки , навіть ксарелто давали.ю безкоштовно.
Системи бабульки купували.
Сказали мені для вас безкоштовно нічого немає.
А ні пропонували бісопролол.
В урології і гастро лікували військових безкоштовно.
НетЕщеНаверное• 06 октября 2023
Ответ дляМеряю от 0
так же как обмундировываются, машины чинят, заправляют, обвес, ночники, тепловизоры, дроны... только барабанамы обеспечат!
Пописанная парта• 06 октября 2023
А что делать, чаще всего просто покой лучшее лекарство , сон, питание полноценное
Крапипопка• 06 октября 2023
Ще памʼятаю військовий казав що волонтер шукала йому ліки бо не було.
На гарячу лінію треба дзвонити вони з 9 год
.
ПультОт_БМВ• 06 октября 2023
вообще охренели.. еще лечиться за свои воин должен..а если у семьи нет таких денег, что делать, не лечить?
зато банера висят, на службу призывают.. все так радужно и красиво, давят на патриотизм.. Ага, только потом ты никому не нужен, кроме семьи.
Лукава Кішка• 06 октября 2023
Ответ дляПописанная парта
А чаще всего просто промолчать ,чем ерунду писать .Покой и сон - как раз то ,что надо после инсульта .Большей ерунды и придумать нельзя.
Детские_Будут?• 06 октября 2023
Ответ дляМеряю от 0
Удалено администрацией...
Крапипопка• 06 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Никому (….государству никогда не было дела до людей
А как война то сразу про долг родине они вспомнили …
Крапипопка• 06 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Удалено администрацией...
Це де таке було ? ….
Жах
Глаголиця• 06 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зараз Вас тут назвуть матрьошкою і що Ви ІПСО розганяєте.... Більшість впевнена, що усе є, красиво вдіті щокасті вояки,яких показують в телевізорах та тік-токах воюють і захищають, а всі, хто пишуть правду - ’ неначасі’
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Так, мав би бути вже на пенсії
Сонячний день• 06 октября 2023
Ответ дляКрапипопка
Напевно залежить від відділення
Системи бабульки купували.
А ні пропонували бісопролол.
Не рівняйте військовий госпіталь і цивільну лікарню!
СИРЕЛИ• 06 октября 2023
какой ужас ! воины депутатские жопы прикрывают, а лечиться должны за свои.
Глаголиця• 06 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Удалено администрацией...
Я Вам більше скажу, на 0, в окопах поранені по 2-3 дні чекають евакуації, тому що немає машин, а одною ризикувати не хочуть, тому що потім не буде чим взагалі возити.
Зате в глибокому тилу купа машин явно завезених і зроблених під фронт, на яких катають дівчаток та родину
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляГлаголиця
Я також думала що в госпіталі все є, до цього лікували його у держ лікарнях і там у мене питань не виникало, я знала що вони не забезпечені там