Lysiiiiii• 06 октября 2023

Лікування військового в госпіталі.

Дівчата, у кого чоловіки лікуються в госпіталі? У вас все безкоштовно?
Чоловіка прокапали 5 ть днів, я почала дізнаватися що саме капають і почалися казки….
Вітаміни!!!! Вітаміни у людини після інсульту і після тріщини у позвоночнику! Пішла до лікаря, на що почула, що немає забезпечення, якщо хочете купуйте!
Та я не проти купити, але пʼять днів виходить чоловіка навіть не лікували 😡😡😡😡
Це всюди така ситуація? Відпишіть будь ласка.
Сьогодні хочу далі розбиратися йти.
Дякую
Рву и мечу• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Яке це загальне? Його вибуховою хвилею віднесло і склало вдвоє. Тріснув позвоночник. Так як зразу не змогли дати лікування , багато наслідків.
В нього є УБД? Лікування бескоштовне повинно бути.
Не зрозуміло в якому зараз він статусі?
Він кадровий військовий? На пенсії? Контрактник?
Вмію заміряти найкраще• 06 октября 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Удалено администрацией...
Спитаю сьогодні, як раз буду спілкуватись з пораненими.
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляРву и мечу
Не зрозуміло в якому зараз він статусі?
Він інвалід 2 групи. Ветеран війни. Діючий офіцер. Звісно і УБД також. Військовий інвалід.
Рву и мечу• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Тоді читайте про пільги УБД і далі розбирайтеся
Аноним НаВсеГда• 06 октября 2023
Ви де живете? Я зразу казала, ще при прийомі про те, що я все оплачу, тільки назначайте ефективне. Ці перші дні дуже важливі!!!
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляРву и мечу
Мені не потрібно читати, я все знаю на памʼять. І звісно убд йде на другий план.,перший -інвалід війни.
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Боже це моє упущення. Він завжди лікувався у лікарнях і я все це вирішувала, але цього разу він попав у госпіталі і я думала там все це безкоштовно, це моє упущення (((
Аноним НаВсеГда• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Вибачте за запитання, вам зразу казали що потрібно купувати? Дякую вам.
Нічого вони не кажуть. Треба самим просити і вимагати. Скільки вам років?
Добра, коли сита!• 06 октября 2023
После ранения все обследования и лечение было бесплатно.
Трахтибидох• 06 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
В Госпитале Днепр все бесплатно, ранение в руку, потеря функциональности, перевели в Киев- там докупали немного, импортное, потом поликлиника и назначения препаратов - платно.

А вот программа реабилитации с рукой в пригороде Киева реабилитологи, лфк, массажеры, препараты - тут все бесплатно. 2 месяца там - и кормили, и лечили.
Рука восстановлена.
Самое 🥲 он снова будет на передок, не может бросить ребят.
Командир штурмового отряда.

Зависит от больницы, врачей.
залежить від часу,коли лікувались. ще рік назад- не боялися так дерибанити... а коли народу зайшли ’яйця по 17’- понеслась душа в рай.
Добра, коли сита!• 06 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
в прошлом ноябре одни антибиотки после ранения 70+к потянули, в Мечникова...
Ничего себе… у нас все бесплатно было. Может от госпиталя зависит…хз
Всіх підсаджую• 06 октября 2023
Ответ дляМлинець Мій
Та що ви таке кажете, якщо немає сухпаїв, то значить їжу носять, або консерви є. На кожного військового є забезпечення продуктами. Знайома казала, що її зять теж їжу купляє, потім вияснилось, що він просто не хочу 1 км пройти до їдальні, йому простіше сосиски їсти.
Самая точная инфа из разряда ’знакомая сказала’. Даже комментировать не буду.
Замрійлива• 06 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
вообще охренели.. еще лечиться за свои воин должен..а если у семьи нет таких денег, что делать, не лечить?
зато банера висят, на службу призывают.. все так радужно и красиво, давят на патриотизм.. Ага, только потом ты никому не нужен, кроме семьи.
Та чекайте зраду розганяти, авторка ще навіть назначення не показала
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Кому вам? Ви лікар?
Стріляний птах• 06 октября 2023
Работаю в государственной больнице, военных лечим. Обеспечение - ну таке соби. Спасибо волонтерам, покупают нашим парням все, что нужно
Kidstaff Bot• 06 октября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Адміністрація, а ща що мені втулити анонімний лан щойно?)
Soufit• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Кому вам? Ви лікар?
Я вмію дивитись наявність ліків в окремо взятому медзакладі. Можу і вас навчити
Raganele• 06 октября 2023
Після травми в госпіталі, врятували життя! Три тижні, все безкоштовно. І дуже-дуже волонтери допомогали.
автор Lysiiiiii • 06 октября 2023
Ответ дляSoufit
Дякую. Покажіть як?
TATATA1973• 06 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
У меня отец до войны оперировался в военном. Хотя просто пенсионер, врач из другой больницы его туда направил, передал из рук в руки. И знаю другие случаи, когда лечили там обычных людей. Но это было до войны. Очень сомневаюсь, что сейчас туда можно попасть ’с улицы’
то до війни там багато чого було, у мене дядько - начальник військового госпіталю був, так, були і блатні, але тоді це був госпіталь ветеранів війни, а їх було вже мало, жалувався, що скоро взагалі їх закриють, бо де ті ветерани, брали вже дітей війни. А зараз лише військові, багато знайомих там лікувалося. ніякої еліти
tanya_217• 06 октября 2023
Чоловік подруги з легкою контузією попав в госпіталь.
Капали фігню, яка не допомагала, спортили вени на цій руці так, що рука боліла і автомат тримати нею не міг і виписали.
Так співпало, що ще до контузії у нього було затверджено час відпустки, який випав на час після госпіталю. Він поїхав у відпустку в Київ і тут дружина знайшла хорошу лікарю і домовилася з лікарнею, щоб за гроші його добре полікувати хорошимт препаратами. Це лікування допомогло.
nnata• 06 октября 2023
Ужас. А все потому, что привыкли -дадим денег, сделают лучше((, назначат лучше. Вместо того, чтоб добиваться, потому что да, боимся, чтоб потом не хуже сделали.
Про военных вообще молчу. Это просто совести не иметь.
Автор, добивайтесь, не молчите!
Думаю ,зависит от места и главврача. Что ща человек. С совестью или нет.
У вас, судя, по всему, там совести нет у главврача у
(((
ellllena.ua• 06 октября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Була впевненна що госпіталі на забезпечені ((
Мои девочки, кто остался в Запорожье, даже еду возят в госпитали. Иначе каша и водянистый бульон.
Allize_di• 06 октября 2023
У знайомого було поранення в ногу, під час виконання бойового завдання, то все лікування безкоштовно. В іншого- інфаркт, грижі за свій рахунок ліки.
lana.koCAReva• 06 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
А чаще всего просто промолчать ,чем ерунду писать .Покой и сон - как раз то ,что надо после инсульта .Большей ерунды и придумать нельзя.
А це мабуть, лікар з тієї лікарні - сон і спокій 😱
cosmaximus• 06 октября 2023
Все не читала.
Лікувалися за свій рахунок.
А ще в лікарні майже на виписку захворів на Ковід.
Нікуди не ходив з лікарні. Ковід також лікували за свій рахунок.
Дзвонила, питалась отримати якісь роз´яснення. Нічого
YN8678• 06 октября 2023
По теме - автор, покупайте лекарства сейчас сами, главное мужа спасти с минимальным доп ущербом по здоровью.
Разбирайтесь попутно.
А вообще я в шоке, как жизнь за государство отдать,то ты нам так нужен, мы тебя из под земли достанем.
А как с тобой что-то случилось, то денег нет , уходи
Стешк@• 06 октября 2023
Ответ дляcosmaximus
Все не читала.
Лікувалися за свій рахунок.
Тільки письмово
cosmaximus• 06 октября 2023
Ответ дляСтешк@
Тільки письмово
Дякую! На майбутнє буду знати.