Попала на глаза статья, тут часто вижу - кого -то смотрят, ютуб блогеров, внимают, просмотры большие, блогеры -это ж явление на "большой спрос", и спрос порождают люди, как инфоцыган, а сейчас это больше с военным уклоном.
Аристович в Форбс - сканы
Я понимаю, не простая статья, и видимо есть запрос общества разворошить эту кухню, одни хайпуют одним, вторые другим, общество перманентно в стане борьбы внутри, сбиваясь в группы по интересам и чубам.
И я понимаю, Журнал Форбс тоже себе этим просмотры накручивает, т к тема злободневная и на слуху. Но инфа меня заинтересовала с точки зрения - ого какие заработки.
Но вот инфа
Засновник інфлюенсер-агентства WhyNot? Enot Євген Талер дає більш точні оцінки. «Канал Арестовича спокійно може генерувати понад 15 млн переглядів щомісяця, що дає можливість отримувати понад $20 000 на місяць», – вважає він.
Якщо скласти всі джерела доходу (навіть без особистих консультацій), виходить значно більше $30 000, про які говорив сам Арестович. За консервативною оцінкою, при якій кожний його семінар відвідає 350 учасників, за жовтень він має заробити понад $120 000.
Forbes звернувся за коментарем до Арестовича 3 жовтня, до моменту виходу статті він не знайшов час для спілкування з репортером.
Аристович в Форбс - сканы
Но вот инфа
Українське видання Texty опублікувало дослідження – огляд найпопулярніших експертів українського YouTube. Він переважно складається з фальсифікаторів експертизи, політично заангажованих спікерів або торговців дешевими емоціями страху, відчаю чи ейфорії, зазначає консультант зі стратегічних комунікацій Юрій Богданов. Forbes Ukraine попросив його пояснити, яка причина такої пристрасті українців до псевдоекспертизи та чи можна з цим боротися
Симпатія аудиторії до «зірки» може переважати обʼєктивну реальність. Це формує логічну помилку argumentum ad verecundiam (звернення до авторитету), яка полягає у зловживанні авторитетом відомої людини, знаменитості чи експерта.
Від рівня обізнаності та емоційної зрілості споживача залежить, наскільки критично сприймається інформація від політика, експерта, журналіста, блогера, наділеного атрибутами «зірки».
З часів появи телебачення на загальнодоступних неспеціалізованих каналах близько 75% ефірного часу припадало на розваги. Як у США, так і в Україні. Спорт, фільми, серіали, ток-шоу. 60-70-ті роки XX століття – це ще й поява таблоїдів, коли традиційні газети почали втрачати популярність через телебачення, а нові формати друкованих медіа мали адаптуватися під телеспоживача.
Потім з’явився інтернет, інформаційний потік став неконтрольованим. Це сформувало запит на спрощення й адаптацію інформації під знайомий і наймасовіший формат, бо люди почали захлинатися від інформаційного валу.
Стара система освіти й суспільні стереотипи презентували знання як цінність самі по собі. Нас у школі навчали, що інформація (знання) – це дефіцит. Доступ до знань був обмежений. Відповідно, інформацію треба споживати. Як їжу.
Якщо ви чули від старших родичів у відповідь як підтвердження достовірності інформації «в газеті пишуть» – це саме воно.
Але нам не пояснювали, що робити, якщо знання фейкові, а експертиза «липова». Люди опинилися не підготовленими до величезного обсягу інформації, як сортувати інформаційні потоки чи взагалі ігнорувати.
Тому все повернулося до спрощень – мімікрії під розважальний контент, який дає все, що людині потрібно й не ускладнює буття. Просто пояснює політику, війну й дає необхідне емоційне забарвлення.
Ответ дляPrervana
Ну а что он, на 1000 баксов в месяц живет, думаете? Естественно, он не маленькие деньги зарабатывает. Любой, кто выползет до его уровня медийности - будет их зарабатывать
Да
Как топовые инфоцыгане
Курсы по бизнесу, мужчинам он продает уже с 10 лет, я его знаю с времен Корчинского, он искал нишу. Ну что ж - нашел и монетезировал.
Однако смотрю обратный вал
Как топовые инфоцыгане
Однако смотрю обратный вал
Ответ дляPrervana
Тут питання на чому він виліз до цього рівня, такого ж поля ягода як і Гордон-пірамідки, екстрасенси… до чого ж дрімучий в нас народ
Ответ дляАnnеt
а что общество?
по Советчице не видно разве что с обществом?
видящие, таро, гороскопы... деградация одна сплошная.
Я раньше считала это цикл, как наши родители воду под Чумака и Кашпировского заряжали, и многие физики- химики по професссии... белое братсво помните,?
Распад союза, стык эпох, пике ради перемен- это пугает, ищут пилюлю
Ответ дляLudaSHS
Дело не в нем
Не было б такого спроса- никто б ему то все не нес.
Дело в состоянии общества и людей, готовности их туда ему, другим- нести
Что-то я не поняла ваш вопрос автор. Несколько лет назад люди посмотрели сериал и выбрали себе президента. Вроде как время летит, развитие прогресса, но масса тупеет. Все равно кушает то, что с экрана вещают. Просто экраны поменялись с больших на поменьше.
Ответ дляLudaSHS
Да
Как топовые инфоцыгане
Однако смотрю обратный вал
Как топовые инфоцыгане
Однако смотрю обратный вал
На самом деле людям простых профессий вообще нереально осознать, почему и как такое может быть. Что сантехник Вася, крутящий всю жизнь трубы в подвале, получает 10 тысяч гривен зарплаты, а блоггер, который в Ютубе расскажет ротом, что может трубы нужно покрутить, если вдруг водичка тю-тю - получит 10 тысяч долларов)
Ответ дляDarina26
Технологии масс были всегда
У тех же попов, советов, у Гитлера, это не ново
Тв давно пройденый этап.
Тут уже другое - по тв, ты выключил его и все, 100 грн месяц или больше, я не знаю .
а тут ты берешь кошелек и платишь платишь платишь, покупаешь терапию и пилюлю
Тв давно пройденый этап.
Чашечка кофе• 06 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Дело не в нем
У нас взагалі рівень довіри та готовності віддавати гроші усіляким інфоциганам на рівні, який дуже і дуже лякає
Ответ дляPrervana
Этап зависимости от этого плохо.
И возможность внедрения технологии оболванивания.
Уже в мире идут процессы, как в тех следованиях по Ии, чатбот. Что Ии в миг напишет програму по оболваниюванию, создаст в соц селях рой ботов и аков, войдет на форумах- и продвинет любой продукт или теорию, и это Искуственный интелект просто, страшно
Ответ дляkuskus
Хоча признатись перший час на початку війни я його слухала-мозку треба час на адаптацію, тому його «потерпіть ще два-три тижні» сприймаю, як заспокійливе.
Был момент, девочки Вот рассказывали это нужное было психике ке и кому то помогало, да
У меня блок на него стоял много лет. Мне не зашло б
Renesmeе 16• 06 октября 2023
Та писали що за одні ефіри із Фейгіним 300тис $ в місяць на двох було, тому і посварились не поділили гроші.
Ответ дляLudaSHS
Технологии масс были всегда
Тв давно пройденый этап.
Сейчас все хуже. Все ж в телефоне. Вы оглянитесь-все в экранах. И что мы смотрим?соцсети и группы. А там уже нам вливают то,что нужно и формируют мнение.
Чашечка кофе• 06 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Эффект Марафона счастья Блиновской пугал.
Це було ще задовго до неї, але в останні 5 - 7 років набуло якогось катастрофічного масштабу
Ответ дляLudaSHS
Почему белое братство-было? У меня по соседству отгрохали 3-этажное ’Божье царство’. Работают в 3 смены. Толпы прутся, целыми семьями. И я представляю, как под общую песенку про боженьку, можно навтирать им все что угодно.
А канал дегенеративного гуры и их борьба с вышками 5ж?
Печально это все. Но это явление управления стадом разными способами есть в каждой стрпне.