Начальник Анонимов• 06 октября 2023
Ходити у дранті, чи знов купувати те, що не подобається і погано сидить?
Я у відчаї. Рейд по магазинам нічого не дав, окрім витраченого часу і коштів на проїзд. Щукала джинси - звичайні, але великого розміру. Є тільки стреч, або малі розміри, або геть з дубової тканини, від якої зламався ніготь під час "примірки". Навіть не приміряла, бо гудзик розстібнути не вдалося.
Коштів обмежено й було, а зараз залишилось близько тисячі грн і вибір на цю суму ще звузився. Замовлення через інтернет теж нічого не дали - вибираю по розмірам на сайті, а приїздить щось таке, що й нога не влазить, на дупу приміряти вже не виходить. Йти по секонтах? Там ще менший вибір. Базари? Коли була там останній раз, нічого крім стречового "китаю" не бачила. Що робити? Мої порвались, в них вже ходити соромно.
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ дляeuhunter
Надо ходить и смотреть. Одежды миллионы тонн. Если вам ничего не подходит - это нес одеждой проблемы, а вы чтото не так делаете.
Это где ее тонны)? Не все в Киеве живут как бы, особо и ходить некуда.
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляeuhunter
Бувають накі дні, що шопінг не йде. На інший день тілько шо на деревах потрібні речі не висять. Не сумуйте! Не знайшлися зараз джинси - подивиться інші варіанти низів, якісь штани класичні. Не всім ті джинси й потрібні.
Тиждень просиділа в інтернеті і тиждень проїздила... Під щось інше потрібно повністю міняти гардероб. На це у мене немає ні коштів, ні сил, якщо чесно. Дякую за підтримку!
Душка-свекрушка)))• 06 октября 2023
у меня ОБ = 88-95 в разные периоды.
заходишь в магазин - выбрать нечего. потому что все, что нравится, пошито на крупных женщин.
а нравятся мне комфортные классические брюки из плотных приятных тканей. джинсы слишком давят и имеют массу жестких швов.
но турки и итальянцы шьют на пышек((
автор, дались вам те джинсы! будьте женственной.
но турки и итальянцы шьют на пышек((
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ для_Лёля_
Звичайні, прямі, талія висока, там їх купа, які хочешь, щей ціна низька
Понятно. Мне не подошли ни одни. У меня слишком брльшая разница с талией и все большое.
забиякина• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Київ. У мене ’талія’ 99 см. А стегна 112. З такими параметрами взагалі нічого не можу знайти. Зараз ношу старі, не можу зрозуміти, який розмір шукати.
Та ну, не такие это большие бедра прям. Плохо ищете как то
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляZhukOlena
Ну якщо немає зараз можливості купити джинси справжні( бо вони далеко не 1000 грн коштують), то купіть вже щось зі стрейтчу. Бо це явно краще, ніж старі, затягані речі
Вже думала... Похолодало, можна якимось широким довгим светром прикрити той стреч, щоб не так жахливо виглядати. Можливо й куплю.
Сапай вазони• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Вайкікі дивилися?
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ дляeuhunter
Учитесь покупать онлайн
М-да... До этого коммента вы мне даже нравились.
Бюст Березуцкого• 06 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Покупаю на турецких точках. Недёшево, но ношу годами.
Там, кстати, ждинсы иногда покачественнее брендов бывают и фасоны интересные
Ответ дляНачальник Анонимов
A що у вас таке в гардеробі, що заміна джинс на штани все зіпсує? Джинси це просто штани з деніму, якщо це буде не денім, але подібна форма - що зміниться? Тільки більш зібраний буде образ.Можливо, вам просто треба спробувати?
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляПочемучка
В яких магах ви були? Шукайте аутлети, якщо в великому місті
Дякую!
Не пириживай• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
в reserved на такі параметри підходить 46 розмір, але з еластаном.
Королева спама• 06 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
У меня таже фигня, когда те дни с деревьями, не подскажете?
На растущей луне, в дни земных знаков
Скокмоно - стокнуно• 06 октября 2023
на троєшкі 54 розмір є (бедра 120), була здивована, що норм сіли, бо раніше там були занижені кармани і це скорочувало ноги), правда два місяці тому ціна була 1200
Кому там слова не давали• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Секонд. Можна глянути і серед чоловічих, не дуже велика різниця між талією і стегнами.
Взагалі на стегна більше 110 у ТЦ майже нічого не буває.
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Я обрала ходити у дрантв
Якщо нічого не знайду, то й у мене такий ’вибір’ буде. Але все ще сподіваюсь щось нормальне купити.
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляСапай вазони
Вайкікі дивилися?
На сайті дивилась, вибір на мої габарити так собі й дорого. В магазин не заходила, бо погано бачу, не знайшла його в ТЦ.
Братья Капли• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Дивіться на Issa plus. Там є такі розміри. Може не найвища якість, але люди беруть.
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Поки що знайшла магазин якийсь в Квадраті, спробую туди під´їхати сьогодні.
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А як їх шукати?
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ длязабиякина
Бедра невеликі, з животом проблема. Але я не розумію, куди поділись старі унівсальні моделі джинсів.
Начальник Анонимов
• 06 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Або пошукайте у відділі для вагітних
Вони незручні.
Маргарита и Мастер• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Я в тик токе отличные взяла.Момы,размер подобрали отлично,стрейч на байке,за 750 грн.
забиякина• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну правильно пишут про синсей и их момы, по моему достаточно универсальные и неплохие как на свою цену
Тра Ля Ля• 06 октября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
у мене стегна 130. вчора на Позняках купила собі штани і піжамку. магазин Пишна краса, ще на Подолі здається є. Джинсів висіло всяких купа :)
вул. А. Ахматової, 16а
Лівий Берег, р-н Позняки
вул. Нижній Вал, 17/8
Правий Берег, Подільський р-н
вул. А. Ахматової, 16а
Лівий Берег, р-н Позняки
вул. Нижній Вал, 17/8
Правий Берег, Подільський р-н
Тра Ля Ля• 06 октября 2023
ось якраз на вашу талію
в цьому магазині такі розміри є, що навіть дві мене влізе, а вас три :)