Раздражевская• 06 октября 2023

Чи відмовилися ваші близькі від шкідливих звичок через хворобу?

Суть питання в заголовку. Вчора створювала тут тему, що чоловік почав палити після стентування.Мене бісить його поведінка безвідповідальна, не думає ні про себе, ні про те, що дітей потрібно піднімати на ноги(
Катастрофа• 06 октября 2023
У мужа сахарный диабет, отказался от сладкого и мучного, но на мероприятиях спиртное пьет, чего не следовало бы делать.
Алина-1240• 06 октября 2023
Нет
Зажуженная Жужжа• 06 октября 2023
Бросил курить. После операции, когда отлялго, опять закурил
Джем Шакіри• 06 октября 2023
Я закурила після інсульту, не могла увібгати в голову, що мене паралізувало. Лікар дозволив, сказав, що у мене стрес. В родині ніхто не курить
GaleTTa• 06 октября 2023
От курения стоит отказаться и без наличия болезни.
А в остальном всё можно дозировано. И диабетики вполне могут позволить себе раз в 2 недели съесть пирожное или выпить бокал вина хорошего.
Конотопська відьма• 06 октября 2023
Ні ((
Творю чудеса• 06 октября 2023
Я только после операции бросала курить, а потом заново. Полностью бросила в беременность. У мамы мужа онко было, она много пьёт. Не бросала и не бросила после операции
Не будь КакСвета• 06 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Даже чаще чем раз в 2 недели
GaleTTa• 06 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Даже чаще чем раз в 2 недели
В принципе да, это я так построже написала))
Акукарача• 06 октября 2023
У свекра був інфаркт.
Кинув палити та меньше жирного їсти. На свята, буває, випиває.
автор Раздражевская • 06 октября 2023
Мого чоловіка страх стримував десь пів року. Потім почав на свята вино пити, тепер палити
Ноу коммент• 06 октября 2023
Нет
Пацелуйнитуда• 06 октября 2023
Да, папа после инфаркта бросил курить, уже 15 лет не курит
Коник-стрибунець• 06 октября 2023
У чоловіка було онко легені,кинув палити одразу.
Я залишила палити свідомо,але з допомогою голок
Сиренькая• 06 октября 2023
Ну не близька людина,просто знайомий, нещодавно згадували його. Все життя безпросвітно бухав,поки одного разу не добухався так,що потрапив в лікарню. Сказали лікарі,що якщо ще хоч краплю в рот візьме,то можна писати заповіт. Не п´є вже багато років,на людину став схожий
Mede• 06 октября 2023
Батьку після операції (видалення сечового міхура) рекомендували кинути палити. Не кинув, палив мов несамовитий. Ця звичка по суті його і згубила. Прожив ще три роки і помер від проблем з легенями