Швендяю містами• 06 октября 2023
Чужая мать в детском саду потянула моего ребёнка за волосы
Как реагировать??? Пришла за дочерью в садик, она заплаканная говорит что мама юли меня сильно ругала и дернула за волосы (за косичку сильно потянула к себе чтобы отругать в раздевалке), причина - во время тихого сна дочка с девочкой взяли Юли карандаши с игровой комнаты,(а юля начала рыдать и кричать что карандаши украли) воспитательница все подтвердила и сделала замечание маме которая начала тягать моего ребенка 🤦🏽♀️ женщина повар которая присутствовала в комнате ( у них сам игровой зал, а сбоку столики и повар накладывает кушать, была в это время на месте). Подтвердила всё. Я понимаю, что дети без спроса взяли карандаши, но позволяет ли это чужой женщине хоть пальцем прикасаться к чужому ребенку? Да даже за руку не имеет права брать, а тут за косу тянуть. Я сейчас просто в шоке, я не знаю как реагировать и что мне делать. Внутри ярость и злость
Напишите пожалуйста как бы ВЫ поступили!??? Пишу на эмоциях
Тішуся неперетішуся• 06 октября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Да, ваша ангел, все понятно.
Трогать ребёнка никто не имел права, но думаю, что у той мамы это не первая жалоба от ребёнка, поэтому и такая дурная реакция
Это точно, наверное автора дочка всем там гадит
Швендяю містами
• 06 октября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Чому дівчата не спали, а бігали і забирали на інших столиках олівці?
Тобто в такому випадку доросла жінка має право тягнути чужу дитину за волосся?
Федорино Горе• 06 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
І що це дасть? )))
Ну-ну-ну пальчиком погрозить
В та тварина відчує безкарність і буде в школі таскати дітей за чуби
Ну-ну-ну пальчиком погрозить
А прынцеска автора теж відчує безкарність і буде брати чуже.
МУСЯкомарова• 06 октября 2023
Потянуть ту маму за волосы, так сказать наглядно показать, что за ошибочные действия тягать за волосы нельзя
СкиниУскачи!• 06 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Звертатися до директора закладу, щоб ту дуру не пускали до дітей, хай їй виводять до входу у садок її дитину, якщо ні, то заяву у поліцію на маму і садок потрусять за разом.
Тій мамі би сказала все, що про неї думаю і якщо підійде до моєї дитини і буде тягти руки, то я їй їх переламаю.
З чим заява?? Тілесних ушкоджень нема, свідків не буде
Летюча помилка• 06 октября 2023
Розповім історію
Син в 6 класі заступився за хлопця, якого булила одна компанія однокласників з 3 чоловік.
Син не дав образити ! І повідштовхував від хлопця тих дебілів. До речі, вчителька знала і їй все одно було, бо ці хулігани типу гарно навчалися.
І ось вже той слабак переметнувся до своїх образників і вже вчотирьох перекинули злобу на сина.
Малий мій спортивний, але справитися з 4…
Я приходу додому раз і бачу, що син ховає сльози від образи . Ми розібралися , що не він слабак, а вони вчотирьох покидьки .
Прийшла я до школи до вчителя - а та мені видає. А що є таке, що його образили, може він сам спровокував?
Я прийшла на уроці , викликала в коридор з посмішкою двох головних з тих ідіотів . Спочатку розповіла, що ну-ну-ну, а потім тихенько так шепнула - ще раз , і яйця обом відірву
Як пошептало.
Наше суспільство хворе - ввічливість сприймається як слабкість
Як пошептало.
Вилосипедниця• 06 октября 2023
Ваша дитина повинна відчувати себе захищеною, інакше будете мати проблеми з відвідуванням садочку. Почекайте маму Юлі в групі і попередьте її, щоб ваша дитина бачила, що вона в безпеці і чокнута мамаша думала надалі, що робить.
Тішуся неперетішуся• 06 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Так у нас полно этих карандашей, они лежали все на столике, у нее всегда свои вещи ссобой. Все принадлежности деток валялись вместе на столе и моей в том числе
Каждый выгораживает свое чадо, вы тоже не все договариваете идите в сад с мамой поговорите
Федорино Горе• 06 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Карандаши валялись разбросанные на столике после рисования, несколько столиков были поставлены вместе якобы один большой стол - и пластилин и краски и все что можно. Все лежало вперемешку, даже не ясно было где чье
А чому взагалі під час тихого часу вона була в ігровій кімнаті?
спальное место• 06 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Вырастит дочка убьёт или собьёт кого-то мама её быстро откупит и скажет что другие виноваты не её ребёнок, наверное дочка у автора не ангел
Ви розумієте різницю між взяти карандаші та тасканням за волосся? Вас батьки в дитинстві били лопатою за розбиту чашку? Чи може чоловік має право головою об стіну прикласти за пересолений борщ?
Мию чакри щоденно• 06 октября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Робітники садочка дадуть свідчення???
Робітники ж підтвердили автору, що все бачили, цей момент і треба було зняти на відео. Цього вистачить, щоб директор боялася скандалу і втрати посади.
Ответ дляШвендяю містами
Да даже если бы она из чужой сумки их достала. Никто не имеет права бить чужого ребенка.
Идите к директору, пишите заявление, регистрируйте у секретаря. Пусть директор приглашает эту маму, Вас, воспитателя и выясняет, что случилось.
Як ухурделю• 06 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
У кожної дитини в саду є своє місце і свої олівці. Які ховаються в висувну шафу стола. Те, що господарка олівців відразу помітила їх відсутність, тільки підтверджує мої слова.
Ви щось не договорюєте
Тішуся неперетішуся• 06 октября 2023
Ответ дляспальное место
Чужое брать нельзя, вы жили в вседозволенности, у нас такая страна теперь кто хочет то и делает, что взять с детей
Швендяю містами
• 06 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
А яке це має віднощення до того, що стороння людина приміняє силу до чужої дитини? Та хоч на стелі сиділа під час тихого сну, Ви б дозволили чужій людині торкатись вашої дитини?
Прокачую сідниці• 06 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Потом придет папа Юли и отдергает вас так, что до конца жизни будете дёргаться.
Если их семья принципиально выбирает нападать на того кто слабее, то получит по морде и папа юли)
Федорино Горе• 06 октября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Суспільство не ідеальне, але це не привід бити чужу дитину, є ще слова, батьки маю розмовляти з батьками
А шо, били?
Заикальница• 06 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Я свою всегда учила чужого не брать
То что чужое трогать нельзя ’ясно, понятно’, с этим автор потом разберётся.
А то что ребёнка притрушеная мама за волосы тягала - ок?!
Прокачую сідниці• 06 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
А шо, били?
Тягание за волосы это применение силы в любом случае. Это не норм
Летюча помилка• 06 октября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Ви щось не договорюєте
Ви якась дивна
Це діти!!! Блін
Є олівці, але завжди кортить помалювати сусідським
Це як в сусідському саду яблука завжди солодші
Це діти!!! Блін
Федорино Горе• 06 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Заяву на ту притрушену. А директору пояснити, що заява буде і на неї, і на заклад, якщо ця сімейка буде і далі його відвідувати.
Попередньо отримати відео свідчення у свідків, бо потім усі раптово можуть забути
вигнати з садочка?
КонФФетОшка• 06 октября 2023
Ответ дляФедорино Горе
А шо, били?
А за волосся потягами, це не бити? Ви мама Юлі, вважаєте, що дорослі мають вирішувати такі питання з дітьми?
Федорино Горе• 06 октября 2023
Ответ дляПопадалочка
Я вже бачу, як ви комусь руки ломаєте.
Алина-1240• 06 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Отойдите на расстояние,чтоб дети вас не видели,и понаблюдайте,как они с друг дружкой себя ведут.увидите как пихают друг дружку,дерутся,лексикон их))))волосы без начеса дыбом станут))))я когда то как увидела,как с друг дружкой мелкие дети у школы общаются,в легком шоке была
Крижана бурулька• 06 октября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Розповім історію
Як пошептало.
отак мого сина у бассейні двічі били два хлопці. Я звернулась до їхніх мам - нуль реакції. Свекруха почула, як я чоловіку розказую, після уроків підішла до тих хлопаків і щось їм там пошептала. Все, проблема вирішилась
Швендяю містами
• 06 октября 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Так хоч по стелі бігали. Це дає право чужій жінці приміняти силу і торкатись чужої дитини? Для вас було б це ок?
Алина-1240• 06 октября 2023
Ответ дляЗаикальница
Знаете,у меня самой была ситуация,когда мамка прибегала с матами.но когда я за своей понаблюдала,то знаете,таки не без причины))))
спальное место• 06 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Чуже брати не можна. Але є правові та нормальні способи вирішити конфлікт. В даному випадку- через вихователя, а не таскати чужих дітей за волосся. В дорослому житті люди, наприклад, розлучаються через суд та ділять майно згідно законодавства, а не пиряють ножем партнера, що обрид. А якщо пиряють, то несуть за це покарання.
Прокачую сідниці• 06 октября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Нет, не даёт, это не норм.
Все претензии мама этой девочки должна была высказать лично вам, а не вашему ребенку.
А применение силы вообще не допусиимы