Кондуктор трамвая• 06 октября 2023

Траплялося щось дешеве, але якісне?

Чи бувають на світі чудеса, щоб щось було дешевим і якісним? Звичайно, ціна не гарантія якості, але от шукаю серед дешевого і не знаходжу
IQ 80• 06 октября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Справді, манікюр українки роблять краще, а от стрижуть погано
І стрижуть краще. Ну чи я живу у якійсь чорній дірі, де лише одна місцева перукарка може більш-менш нормально зробити рівний зріз у каре))
Голодаю• 06 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
Наше дитяче мило тверде. Найкраще, що не сушить, не смердить нав´язливо.
Львівське взуття за 700-800 грн, носиться на диво нормально.
Де берете львовське взуття?
То не харківське, що у Львів переїхало?
Голодаю• 06 октября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я купила тканевые кеды лет 5 назад, за 100 грн. до сих пор им сносу нет)
Фото можете дать, пожалуйста? Ищу себе кеды
Броніки для Моніки• 06 октября 2023
Сейчас тартар и бургер это соусы по 19.99грн в Сильпо
Альфред Шнитке• 06 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
В моей семье мужская обувь Запорожской фабрики Мида очень нравится. Но только из натуральной кожи.
Фантазерша• 06 октября 2023
Ніколи
Анонимарик• 06 октября 2023
Ответ дляГолодаю
Де берете львовське взуття?
То не харківське, що у Львів переїхало?
В mamay-shoes com ua беру.
АдеКВАтная• 06 октября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
в АТБ є порошок какао в коричневій пачці, Своя лінія, от він для мене - найкращий, хоч і найдешевший, здається
Ще лаваш у пачці - круглий по 5шт. - 16грн за упаковку і він такий добрий на смак
То не какао, а замінник, підробка... як він може бути найкращим?
Пишу, не читаю• 06 октября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
з чого ви взяли, що то є замінник?!
чудове алкалізоване какао, добре смакує і як в напої і в випічці
Пишу, не читаю• 06 октября 2023
дамаБезСобачки• 06 октября 2023
Ответ дляПирожкиня
100 разів, в Італії на шопінгу.
А где вы там покупаете?
Море Щастя• 06 октября 2023
Купила в Аврорі підставку для мобілки за 29 грн, вона найкраща, найзручніша із всіх, що в мене були. Дуже актуальна річ для мене, багато читаю з телефона.
Потім пішла і закупила такі самі для всієї сім´ї) Чи зараз ще є там саме такі - не знаю, там було багато різновидів.
Стопясят раз обсуждала• 06 октября 2023
Ответ дляГолодаю
Так им уже сто лет, какой смысл, таких уже не продают))
Стопясят раз обсуждала• 06 октября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
з чого ви взяли, що то є замінник?!
Я его раньше брала, но когда добавила в бисквит и крем, то хруст стоял неимоверный, потому что там как пыль внутри. После этого его не беру.
Зайченя• 06 октября 2023
Как только на рынок выходят производители. Я так деревянные кровати покупала, а спустя год цена поднялась в 2р.
НЛОша• 06 октября 2023
Ответ дляIQ 80
Тобто на одній фабриці роблять і тканину, яка не доживає до першого прання, і ту, що носиться роками?
А також на одній фабриці для одного бренду спеціально кроять на косу і шиють косо, хоча для іншого все рівнентко? Цікаво, це у контракті прописано: ’відсоток кривих швів повинен бути не менше 40’?)))
ви таку дурню написали.....
навіть якщо це стосується одягу...хоча я не по одягу...

на одній і тій же фабриці випускають відомий бренд і ноунейм. І тканини є різних категорій якості.
так ось.... є технологічні карти по яким відшивають брендові речі. і там погодоженні всі зразки, і тканин, і ниток і фурнітури - від повідно і їх якість. є готові зразки виробів , теж погоджені.
так само рядом за машинками відшивають ноунейм. він може відшиватися з обрізків бренду ( тоді і косий крой може бути), з тих самих ниток, але фурнітура дешева. - це буде зрозуміло, що дешевше.
або з тканини такої ж самої якості , такого самого нормального крою і фурнітури - але зарахунок маркетингової складової і каналів збуту - цей товар буде в декілька разів дешевше бренду.
взагалі , тіж китайці, не розуміють слово ’якість’. вони питають ’за яку ціну ви товар хочете отримати?’ - ось саме на цю базову ціну вони і закладають всі матеріали і фурнітуру, і роботу....
Пригаю-цибаю• 07 октября 2023
Фен у меня самый дешманский, уже 8 лет, маленький и удобный. Чайник электро покупали на стройку в Авроре как расходник одноразовый, а он уже третий год живет. Одежда дешёвая не может быть хорошей (разве что секонд). Порошок стиральный Грюнвальд не плохой.