Бжоли-бандерівці• 06 октября 2023
Порадьте тональний для жирної шкіри. Бажано масс маркет
Зараз користуюмя бб норева, еа кожен день влаштовує. Зотілось би щось нове спробувати і також потрібен тональний на вихід, щоб краще маскував
Стрекоза любви• 06 октября 2023
Якщо вам потрібне сильне перекриття спробуйте Есте Лаудер Дабл Веар. Зараз акція на 15 мл близько 650 гривень.
Оскорбляю всячески• 06 октября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Люмене блюр
Для жирной ? Лицо вообще блестеть блином жирным будет.
Я тут Живу• 06 октября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Да, для жирной. Мне он подходит идеально и не приходиться каждый час спасать матирующими салфетками