Несу пургу• 06 октября 2023
Новогоднее меню
Кто то готовил салат Тиффани? С виду красивый, а как на вкус? Прижился этот салат в вашем праздничном меню?
Белочкой зови• 06 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
це нік дівчини, яка вперше його виклала на форумі ’Кукінг.нет’ - ага, я така стара та давня, що це пам*ятаю.
його спершу всі називали ’Салат від Тіфані’, а потім оте ’від’ відвалилося.
Господи, склат тіфані з історією
Парова машина• 06 октября 2023
Ответ дляХолодная каша
Королевский
Сухарики из пачки и крабовые палки
Можно с пачкой, его больше ж ведь получится😉🤣
Кружите меня,кружите• 06 октября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Один із улюблених салатів. Варіацій велика кількість,але у нас прижився варіант без горіхів і на відвареному філе,виноград обов´язково киш-миш,з іншим не так смачно. Він дуже і уже смачний
а мені здається, що там саме горіхи з сиром і виноградом і є особливістю. адже це поєднання - класика.
Галя-краля• 06 октября 2023
Ответ длябЭйбА
Очень странное сочетание продуктов. Планируешь вкусить нежные палочки, сыр, а тут натыкаешься на сухарь. Ну такое
И 2-3 зубчика чеснока😂аристократично..
Янгол в камуфляжі• 06 октября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Господи, склат тіфані з історією
Вальдорфский салат курит в сторонке
Так и вижу в кулинарной книге лет через сто: рецепт цього надзвичайного салату, вперше виклала дівчина із ніком ’Тіффані’
Любви вам!• 06 октября 2023
Ответ дляГаля-краля
И 2-3 зубчика чеснока😂аристократично..
норм на закусь, чо ви ото)))
Кружите меня,кружите• 06 октября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Господи, склат тіфані з історією
ага. і таке буває.
а як Вам салат під назвою ’Шовинизму и Упадку Бойкот и Анафема’? А всі їдять і смачно)))))
Куколка-мяуколка• 06 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я пробувала, мені без горіхів смачніше.він виходить ніжніший набагато. Сир я теж додаю. Але кожному своє, звісно
Вилосипедниця• 06 октября 2023
Ответ дляsim2406
Це салат ще з нульових, готувала не раз. Мені дуже смачний
Перший раз чую про таке 🙈 але можливо це через те, що ми вже давно не готуємо окремо на новий рік. Виключення - Олівʼє, це традиція
Кружите меня,кружите• 06 октября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
звісно
Бавовна• 06 октября 2023
Попробуйте маленькую порцию сделать.
У всех вкусы разные,одним вкусно другим нет.
Белочкой зови• 06 октября 2023
Ответ дляKika-6655
Тю. А как надо? ’Фсе пропало, до НГ ещё дожить надо’? Пускай планируют.
Інших варіантів у вас немає: как надо?
Лише, два ваш і автора?
Кружите меня,кружите• 06 октября 2023
особисто мені подобається, смачний. роблю як в оригіналі - підсмажене з карі філе.
ось, найшла навіть посилання на оригінал (не реклама, не баньте!)
Мне без сахара• 06 октября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я виноград вообще не могу есть с чем-то, только отдельно. Так что даже не рассматриваю такое)
а я можу))) з вином
А я нівроку• 06 октября 2023
Омг, привіт з 2000. Я такі салати років 20 нп їла і не бачила щоб хтось готував
IQ 80• 06 октября 2023
Ответ дляПарова машина
Не готовила такое, пробовала Салат с сухариками Королевский, очень вкусный.
У мене салат Королевській з язиком, запеченим курячим філе, маринованими грибами, консервованими ананасами, а не оце))
Тра Ля Ля• 06 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
ага. і таке буває.
Ну бо ШУБА на НГ то наше всьо)
Я супер-пупер• 06 октября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Нє а, так само як і без тисячі тем тут про три місячну підготовку і закупку продуктів, таке враження що люди місяціми голодають
Ну так, теми «чи вам подобається ваш анус?» чи «двірник збирав горіхи» набагато змістовніші та корисніші.
Краще вже про салати
Україна наше все• 06 октября 2023
Ответ дляХолодная каша
Королевский
Сухарики из пачки и крабовые палки
обнищали короли
Тра Ля Ля• 06 октября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Нічого собі... давненько це було
Люди пишуть -не могла діждатися поко в фотоапараті закінчиться ПЛІВКА
Приму в дар• 06 октября 2023
Я люблю трохи інший салат,але схожий. Листя салату в соусі( можна майонез),курка,виноград без кісточок і фісташки порізані.
Кружите меня,кружите• 06 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Нічого собі... давненько це було
2003 рік
Ksenia-e9d7• 06 октября 2023
Кто эти люди, которые уже продумывают, какие салаты готовить на новый год?
Сделайте завтра и попробуйте. Вдруг не понравится, а вы аж с октября готовились его приготовить. П.с. пробовала когда-то на свадьбе, ещё сто лет назад, ну такое, середнячок
Тра Ля Ля• 06 октября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Та й взагалі... 31 грудня це неділя.
В понеділок на роботу. Які салати ....
Таке, пляшку шампанського випити і спатки
В понеділок на роботу. Які салати ....
Ksenia-e9d7• 06 октября 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Та й взагалі... 31 грудня це неділя.
В понеділок на роботу. Які салати ....
О блин, точно) Я даже не считала ещё, хотя у нас 1 января всегда был выходной, и в прошлом году тоже )
Кружите меня,кружите• 06 октября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
про ’кто еті люді’ - слухайте, може людина саме таким чином намагається будувати майбутнє? тобто планувати святкування Нового року тоді, коли ніхто з нас не впевнений, що до того НГ доживе. можливо, людині хоч так треба мати щось стале, якісь плани, хоч у вигляді цього салату?
очікую параду матрьох з культяпками донизу і дряпаннями облич.