Ластоноша• 06 октября 2023
Вже читали що Швейцарія буде забирати захист і повертати українців на Батьківщин
Може вони знають що скоро війна закінчиться?
Ждун с Нибиру• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А я працюю в Німеччині, Beraterin im Jobcenter
Типу консультанту при центрі зайнятості, якщо перевести.
Це взагалі гарна робота?
А на яку роботу можуть претендувати українці?
Весела пiсенька• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Наприклад на які?
Вам дають можливість вчити мову, б1 достатньо для простих спеціальностей. За час поки проводяться курси, відсилається диплом на підтвердження
Ну і самі німці давно підіймають питання спрощення працювлаштування
Весела пiсенька• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
У мене вища освіта з психології. Ким я можу працювати зі своєю освітою в Німеччині? Я питаю без подколу
Одна_на_всей_планете• 06 октября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Наприклад, вчитель, лікар, юрист та ще купа спеціальностей для котрих недостатньо просто вислати диплом на підтвердження. Та навіть в садок вихователькою. Або от сьогодні спілкувалася з чоловіком, він веломеханік, чи як воно вірно називається не запам´ятала, так от йому потрібно 2роки типу практики , що б він міг працювати.
Добре. Давайте по порядку.
Вчитель повинен мати мову на рівні с1, це дуже не просто + стандарти навчання тут і в Україні різні. Треба ґрунтовно перебратися.
Лікар в залежності від землі повинен мати мову б2 або с1, пройти Approbation і здати іспит. Тут лікарі вчаться по 8-9 років (що їм не дуже допомога, між нами кажучи)
Юрист тут ніколи не підтвердить диплом, тому що громадянське, соціальне і кримінальне право зовсім інше ніж в Україні. Тільки перевчатися.
Вихователька в дитячому садку може мати мову б1 і сміливо робити практику і працювати - заберуть з руками і ногами. Те що вам той веломайстер розказував мабуть реливантно тільки якщо він власний сервіс хоче відкрити, без освіти це неможливо. На когось працювати - будь ласка
Одна_на_всей_планете• 06 октября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Це взагалі гарна робота?
Майже на любу, в залежності від освіти і прагнень. Якщо бератор баче що людина хоче працювати, то ніхто не буду заважати.
Мені робота подобається, але я хочу зробити курси що б на вищу позицію претендувати
Щось не спиться• 06 октября 2023
Коли я переїхала в Німеччину в 2018 році, всі станції метро в Берліні були в рекламі, що виплатять до 2800 євро за повернення біженцям з різних країн. Виплата покривала купівлю квитків та одноразову виплату із забороною повертатись в Німеччину. Якщо людина їхала в іншу країну, а не в країну громадянства, також відмовляли. Доречі, ’хитрозроблені ’ українці при поверненні також пробували подаватись на цю виплату у 2022 році. Всім відмовляли.
Одна_на_всей_планете• 06 октября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
У вас є досвід? Який рівень мову? Зразу скажу, диплом психолога ніхто вам тут не зарахує. Тільки робити якийсь Umschulung. Можливо вихователь, або супроводжуючий в школі для складних діток. До речі, в мене так подруга працює, отримує 18€/година
Молчунья• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дурень думкою багатіє
Їдьте вже з богом
Так перестаньте думкой богатеть. А куда и с кем мне идти я и сама решу )
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вчора по німецькому тв було політичне шоу і там політики задаватися питанням чого так мало українців працює
Було багато пропозицій щодо з цією ситуацією робити. Я думаю що в наступні 5-6 місяців побачимо
Это вы про это видео? Хотела спросить, неужели это правда, что такие пособия?
«Семья из четырех человек из Украины получает в Тюбингене от 3200 до 3500 евро, поэтому стимула идти на работу, конечно, нет. Это чистая зарплата намного выше средней.
Из почти 1300 трудоспособных украинцев 30 работают. Мы загоняем людей в социальный гамак, мы должны это исправить», - заявил окружной администратор Йоахим Вальтер (ХДС), Тюбинген, в беседе с Николь Кёстер (SWR1).
Молчунья• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Мене бісять дармоїди і економічні туристи,які тільки думають як більше з Німеччини здоїти. До людей які все втратили і які прикладають зусилля я маю співчуття і повагу
Беситесь дальше. Что вам ещё делать остаётся? Налоги то всё равно платить на беженцев придётся
Молчунья• 06 октября 2023
Ответ дляЛетчица
а на шейницы думали всю жизнь на дотации сидеть?
всем срочно замуж за швейцарцев
хотя нет
они нашейниц не любят
всем срочно замуж за швейцарцев
хотя нет
они нашейниц не любят
Не переживайте. Швейцария как и раньше платит социал и всё прилагающееся и до конца войны никого не вышлют и статус не закроют). Надеюсь эта информация вас обрадует ?)))
Одна_на_всей_планете• 06 октября 2023
Ответ дляStar39
Вони рахують не тільки гроші, але і аренду квартири+ медичну страховку. Тому така сума мені видасться можливою на 4х людей
Одна_на_всей_планете• 06 октября 2023
Ответ дляМолчунья
Майте хоть трохи гідності
Весела пiсенька• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ото ж я і розумію, що мій диплом тут до одного місця. Досвід є і він є і в суміжних професіях але ж знову таки по ним я тут навряд зможу працювати, бо або рівень мови С1 або треба отримувати спеціальність. От наприклад я працювала також ж в рекламі та маркетингу. Чи змогла б я тут працювати в цій же сфері? Ну припустимо після В2. Зі своїм дипломом чи маю отримувати заново спеціальність?
На рахунок виховательки я думала, але мені сказали що в вихователі беруть з С1, бо типу дітей вчити говорити мають ті, хто сам гарно розмовляє. Думаю може тагес муттер на крайній випадок, але ...
Мову вчу, ще на В1 не ставала. А чоловік лікар, с В2. Теж не може працювати, бо то взагалі капець, скільки йому потрібно зробити ще. І ніхто не квапиться в Джобцентрі доречі, що б зробити йому направлення на спеціальний курс, а самостійно сказали він це не має робити, тільки що б вони послали
Одна_на_всей_планете• 06 октября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Я думаю що з б2 можно було б вам спробувати в якусь рекламну агенцію, або типографію. Про с1 для вихователька не згодна, у нас таких вимог нема (Baden-Württemberg) хоча у різних містах, різні бератори різне можуть казати...на рахунок чоловіка. Ви переклали диплом? Відправили на Anerkennung? Я б на його місці походила б по місцевим лікарнями і попитала б. Можливо вони могли б допомогти. Чудово б було якщо у вас недалеко була б якась Uniklinik
Весела пiсенька• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
100% бо якщо сплачують за житло, то все це рахують що це сплата на родину, що логічно. Ну а на руки звичайно набагато меньше. В принципі на руки приблизно стільки, що б харчуватися, трохи одягнутися, мати якийсь культурний досуг, типу музеях, але не більше.
Молчунья• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Майте хоть трохи гідності
Ну куда нам до вас? Ведь вы же аж налогоплательщик в Германии и аж несколько евро из ваших налогов идут на содержание беженцев.
Весела пiсенька• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А сусідніх містах є. У нас є Хеліос. У нього така спеціалізація, що він аби куди не може, він лікар КТ. То має бути велика клініка. Ну він буде зараз сам шукати типу практики. Просто не хочеться, що б наприклад він піде на хоспітацію, а його на курси нарешті викличуть. Діплом теж ще не перекладали. Вони поки за 4 місяці, що він тут не зробили нічого. Взагалі 3 місяці його тільки брали на облік. Чим створили нам масу проблем, але то вже інша історія. Це все до того, що ми б з задоволенням працювали, але треба пройти довгий шлях, що б це зробити. І на це треба час.
неДодекаэдр• 06 октября 2023
Как смешно такое читать. Кто захочет остаться , останется. Конечно туристы с зу , вернуться. Но на то они и туристы
Одна_на_всей_планете• 06 октября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Все буде добре. Концентруйтесь зараз на вивченні мови
Весела пiсенька• 06 октября 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дякую
все по ГОСТу!• 07 октября 2023
Люди, аууу!!! Вы в своем уме то? Только вчера был убит ребенок и 50 человек в Харькове и Харьковской области, а вы здесь радуетесь тому, что в какой-то стране решили выгнать беженцев. Да, что с вами????