На щастя, у мене дуже близькі стосунки з мамою. Вона завжди мене розуміла. Не завжди погоджувалася, не завжди приймала мій вибір. Інколи доходило до конфлікту. Але вона мене глибоко розуміє
Да. У меня часто чувство, что родные не то что против меня, а просто им мое мнение, личность не важны. То чтобы я была физически здорова - да. А психологически -ноль интереса. Много раз говорила на эту тему, но без толку.