Гопница-Советчица• 06 октября 2023

Сепарація дітей. Як пережити?

Синові майже 14років. Спілкування приблизно 30хв в день, на вихідних в один із днів пару годин. Все. Син каже, що любить, але більше часу нема в нього, щоб разом проводити бо навчання, друг, з другом годинами би базікав. Так сумно...
автор Гопница-Советчица • 06 октября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Бажаю Вам щоб здійснилось.
Дякую Вам!

Ластовиння• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Є, звичайно. Накотило перед сном. Згадала як читали разом раніше, розмовляли допвзна пл п´ятницях, бо в суботу можна поспати.
Ну не знаю, я б залюбки почитала сама дорослу книгу, а не малечі перед сном , ну то кожному своє. Просто подумайте що саме вам не вистачає, про що для вас та пустота, яку ви заповнювали дітьми .
Шукаю трусики• 07 октября 2023
Заняться собой.
Біток чи ефір?• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Та не вмирають. Але є відчуття безповоротності в ті щасливі часи, коли вони були дітьми. Я завжди цінувала той час, а зараз спогади ціную.
Ой, то у вас ще лайтова сепарація, радійте. Бо інколи підлітки такий треш витворяють, що жити не хочеться
Шукаю трусики• 07 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Боже, моєму 5 місяців, а я вже сумую, розуміючи, що колись я не буду для нього центром всесвіту, як зараз.
О, когда мой был маленькой сладкой булочкой, я тоже от него оторваться не могла. Но сладкие булочки становиться крутыми кренделями, и этот процесс переживается проще. Думаю, природа не просто так задумала переходной возраст😂
заварний look• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я стараюся, але складно. Буду внуків чекати, малятко я б залюбки, але то як Бог дасть, щось мені здається, що вже не дасть.
От цим і займіться) плануйте немовлятко, а там як вийде
Киця-бриця• 07 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Заняться собой.
Иногда люди просто не могут заметить себя
автор Гопница-Советчица • 07 октября 2023
Ответ дляЛастовиння
Я дуже люблю дітей. Працюю з маленькими дітьми, просто закохана в них. Завагітніла в 20 років і до тепер все моє життя крутилося навколо сім´ї.
Шукаю трусики• 07 октября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Значит нужна помощь, но держать ребенка нельзя, это ему вредит.

Патика-мотика• 07 октября 2023
У вас замечательные взрослеющие дети.
Отрезайте ментальную ’пуповину’ и не переживайте за них.
У моего мужа, к сожалению, ’пуповина’ с матерью не перерезана до сих плр.
42 года, а как дитё, за папкой за мамкой.
Причем не живёт с ними 17 лет. Родители ему в ’попку дули’ всегда и во всём, вырос не приспособленным к реальной жизни.
Поэтому отпускайте и радуйтесь, что дети ищут себя сами. Любите издалека.
Если будет плохо, они придут к вам, тогда и поможете и обнимите.
Киця-бриця• 07 октября 2023
Ответ дляШукаю трусики
Это нужно еще осознать
Качка в тапцях• 07 октября 2023
Ответ дляспальное место
варіантів масса:
народити немовлятко
піти на другу роботу чи третю вищу освіту
закохатися

а взагалі, автор, я Вам заздрю. єдине, що Вас турбує в 14 років це невелика кількість хвилин. моєму 13 і я не знаю що з ним робити, мене, сиву матір, тіпає і ковбасить від підліткових вибриків без перерви на сон
Боже, сил нам! Та же беда, выгнала неделю назад из дома, сказала как хочешь, на вокзал, под забор… долго писать, последняя капля была. Пошёл к папе. Я как в отпуск сьездила в санаторий:) Уже вернулся ….
Шукаю трусики• 07 октября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Это нужно еще осознать
Да, осознание - 50% успеха
заварний look• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Тобто вам всього лише 30+? То ви ще двох народите
В шоколаде• 07 октября 2023
Вот всегда этому удивлялась. Посмотрите на ситуацию под другим углом. Радуйтесь, что у вас полноценные дети, которые могут жить своей жизнью! У некоторых больные детки, которые полностью зависят от родителей. Вы же съехали от своих родителей. Счастливы в замужестве. Пусть и дети ваши будут счастливы.
СамавиховуюКота• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ех, згадую як ми годинами разом тусили.. Базікали годинами перед сном.
Звідки у вас стільки вільного часу?))
Ответ дляПатика-мотика
У вас замечательные взрослеющие дети.
Я цікався психологією, слухаю поради психотерапевтів. Сепарація важлива, я це знаю.
СамавиховуюКота• 07 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ви так пишете ’як пережити’ наче від цього вмирають
+ ще нічого не сталося, а вже ’як пережити’)
Ответ длязаварний look

Ответ дляВ шоколаде
Дякую, Ви звісно праві.
Молчунья• 07 октября 2023
У вас что, вообще своей жизни никакой нет?
Патика-мотика• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
То вам 35? ))
Тю, рожайте!
Я думала автору 50. ))
Ластовиння• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ясно. Ну то вкладайте цю любов а працю тоді. Буде і натхнення і віддача.
Ответ дляСамавиховуюКота
Звідки у вас стільки вільного часу?))
Професія така) Вибрала її заради дітей, насправді. Перша передбачала тижневі відсутності вдома і роботу від і до.
Ластовиння• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я в 35 тільки другу дитину народила:) а 30 першу:) То ви можете собі ще 5 народити
Ответ дляЛастовиння
Я вкладаю дуже багато любові в роботу. Але робота не замінить родини.
Творческий типаж• 07 октября 2023
Отпустить ребенка чтобы принять взрослого человека.Ваши отношения выходят на новый уровень,если постараетесь ,это будет дружба двух взрослых людей.Займитесь собой,своим развитием,пусть сын видит личность,а не надоедающую стареющую женщину
Ответ дляЛастовиння
Діти на жаль народжуються, коли на це Божа воля, а не коли ми хочемо. Я довго не наважувалася, а тепер може вже мені нічого не ’світить’.
Ластовиння• 07 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ну то пробуйте, якщо є змога, а так як вийде.
Джинци на Флісі• 07 октября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
шо то вы рано начали