Просто з голови не йде…… це фото з відео, це проста жінка, напевне, їх більше ніж ми можемо уявити, а на деокупованих, уявити не можу, скільки знають…
«Мы воюем с нелюдями. Мы отдаем жизни людей взамен жизней зверей. Озлобленных на само понятие ’жизнь’, глупых, воинствующих, кровожадных подонков.
Денис Козырь - обычный парень из Харьковской области. Когда Россия напала на Украину он и его папа взяли в руки оружие, чтоб защитить родную Харьковщину и всю страну.
Три дня назад россияне убили его отца - Андрея. Парень организовал похороны, провожал папу в последний путь.
В этот момент в кафе, где происходили поминки влетела российская ракета.
Денис, его жена, родственники, родственники жены умерли за одно мгновение.
Fotografkiev• 07 октября 2023
Я вчора Золкіна дивилася і якусь тьотку з Житомира, яка також наводки на блок пости здавала. Як послухаєш, то диву дивуєшся, які кончені люди можуть поряд жити.
Ответ дляLudaSHS
Твари 🥲
Ответ дляLudaSHS
Ви знаєте що вони повернулись спеціально для цього з Польші
Ответ дляUSA_UK_ES
Удалено администрацией...
А я вірю, ви погано історію знаєте. Резонанс, психологічний тиск, деокупована територія…. Дожати
Olga Zelenyak• 07 октября 2023
Ответ дляUSA_UK_ES
Удалено администрацией...
Серьезно? А до этой ракеты другие, попавшие в дома, театры, торговые центры вас ни на какие другие мысли не натолкнули?
Ответ дляLudaSHS
А по Харкову по центру міста? дорога ракета, щоб що? Там завод? Чи генштаб?
10 річ хлопчик і бабуся
Гроза…. Іскандер і це 3 млн$
На голову не налазить
Ответ дляУаджит
Если был наводчик, его найдут, а людей это не вернёт с того света😭
Я за те щоб виключати слово « если» і бути пильнішими
Ответ дляLudaSHS
В новинах кажуть , що було перепоховання і воїн загинув ще рік назад, чи я невірно поняла щось ? Це нічого не змінює, звичайно (( ця трагедія в мене не йде з думок кілька днів (( читала про дідуся, який залишився з 3 внуками , а вся родина дітей загинула 🥲🥲🥲
Olga Zelenyak• 07 октября 2023
Наводчик мог передать информацию, что планируют перезахоронить военного, предполагая, что будут и его побратимы присутствовать. А по факту одни гражданские: родственники и соседи. Россиянам пофиг, наверх передали что уничтожили 50 человек. Кто там будет разбираться, кого именно?
Они уже все Леопарды по третьему кругу уничтожают и в сводки свои официальные! эту инфу включают. Что им стоит?
Ответ дляЯна11122
Так, перепоховання, ця жінка каже вони лише в кафе зайшли- 15 секунд і ракета
Ответ дляЯна11122
А в мене постійно в очах кадр з новин. Де з білих мішків з загиблими дзвонить телефон і грає пісня «Ой у лузі червона калина»…
Ответ дляOlga Zelenyak
Я думаю так і було
konfeto4ka24• 07 октября 2023
Ответ дляFotografkiev
Оооооо, вчера тоже эту запись смотрела: по ней же видно что она ’недоношенная’, а корчит из себя розумаку, один вопрос в голове возникает, раз тебе так не нравится Украина , тебе здесь так плохо жилось, чего прожила тут до ’под сраку лет’. И самое интересное за что так любить парашу,раз ты ей даже не нужна, менять её никто не будет....
Ответ дляЯна11122
Теж читала перепоховання
Але суті не міняє .
Я читала про діток 2 х, в яких вбито батька, сироти, то їх усиновила сімʼя переселенців, живуть самі у шелтері - тимчасовому помешканні, у діток не мами, ні тата. Таких трагічних історій безліч.
А скільки скалічених душ вивезла рашка(
Вчора одна @бнута на голову в Раші виступала і казала, що Coca-cola дітей возить на органи.
Але суті не міняє .
А скільки скалічених душ вивезла рашка(
Ответ дляUSA_UK_ES
В мене багато іноземців в друзях, я саме це і виставила в сторі, бо багато хто знає цю пісню, в самої серце кров‘ю
Ответ дляUSA_UK_ES
Удалено администрацией...
Про що вам не кажуть? В сусідній хаті була база натівських інструкторів, чи завод по зборці безпілотників, чи нарада військового керівництва? Не вірить вона. Все шукаєте велику і чисту ідею в запаленому мозку болотного сусіда…
Happiness13-Ukraine• 07 октября 2023
Ответ дляkuskus
А вже є інформація звідки запускали ракету?
Чула, що з тимчасово окупованої.
Ответ дляkonfeto4ka24
Наводчиков, которых взяли за .опу, нужно расстреливать сразу. Десяток расстрелять, остальные задумаются. И да, эти иуды ради 30 сребренников могут наводить на любые скопления людей. Хоть школа, хоть поминки, хоть свадьба. Русне пох, куда лупить и чем, ресурсов много.
Ответ дляFotografkiev
І ходять поміж нас. І можуть в очі видавати себе за патріотів… Не так страшні чужі воші, як свої гниди(( Хоча, в моєму місті наводчиками була сім‘я срасіі, вони приїхали ще здається в 2018р в наше місто.. Тому кончені сусіди готувались заздалегідь, і своїх пацюків заслали до нас ще за кілька років до війни(