modiin• 07 октября 2023

Израиль подвергся массированному ракетному обстрелу

В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Kittu2008• 07 октября 2023
Ответ дляFalcon82
Мати і кидати - різні речі
А мы бы кинули , была бы она у нас в ответ на все зло
Ізраїль терористи• 07 октября 2023
Ответ дляmodiin
Удалено администрацией...
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да они часто в страхе. Вы думаете она первый раз спустилась?
Это Израиль , и часто в бомбоубежищах
Но так , чтоб зашли резали и расстреливали людей массово, первый .
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляMary_MMS
Їхня рощвітка і з Україною облажалась. Вони теж думали, на 3 дні закриють очі, а потім ой, України немає...
Ви плутаєте розвід.дані з військовою аналітикою.
По розвідданних ті ж Штати спрацювали на відмінно. Про всю структуру нападу наших попередили. У т.ч. про ракетні обстріли.
Inna_ya_krasivaya• 07 октября 2023
Ответ дляTrink
господи. до чего дошел мир, убийства в прямом эфире(((
в смысле до чего дошел? мир прекрасно наблюдает 2 года уже в Украине
Falcon82• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Зараз по всіх новинах ви можете бачити кадри натуральної різні, яку влаштували в прикордонних областях Ізраїля солдати ХАМАСа.

Я хочу додати лише одну детальку.
- перед нападом по Ізраїлю було випущено порядка 5 тис. малих ракет;
- ХАМАСівські підрозділи, перейшовши кордон, одразу почали страчувати і розстрілювати мирне населення;
- керівництво ХАМАСа заявило про ’початок масштабної революції’ і щось там іще про новий світовий порядок.

Вам ця тактика знайомою не видається?

Дозвольте нагадати, це ж не так давно було, новина від 13 травня 2021 р., якраз перед війною у нас. Мовою оригіналу:

- Российские дипломаты после того, как война в Израиле вспыхнула с новой силой, открыто встали на сторону Палестины и боевиков движения ХАМАС. Об этом информирует пресс-служба МИД России.

... і я б на місці Ізраїля згадав би, що іще на початку 2000-х, тобто, одразу після вступу Путіна на посаду, Росія зненацька почала продавати зброю ХАМАСу.

Фб
Але дипломатично їх зв´язки досить міцні на всіх рівнях. Чи я помиляюсь?
Trink• 07 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
там трансляция расстрела детей. в тик-токе
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
То про скан мой
Женщина на в прикордонном селении
vikohka• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ага і вище
гдe видeо?
LudaSHS• 07 октября 2023
Сколько же их

Идут и идут

’Бойовики ХАМАС увійшли до ізраїльських міст Ашкелон і Сдерот
Оленёнок• 07 октября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Пф, вони й понині продовжують тупити.
Он Єврорада викотила Азербайджану претензії, санкції збираються накласти, бо як жеж гад посмів повернути свої міжнародно визнані кордони.
Розовые пони и мир единорожек… что тут скажешь…
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляFalcon82
Раши и израиля? Ага
Играются
Mary_MMS• 07 октября 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Аналітика базується на даних. Не думаю що вина тільки аналітиків. Такі помилки можуть бути тільки в купі з недостатністю даних.
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляvikohka
гдe видeо?
То с канал этого, листайте

⚡️⚡️Ізраїльтяни в містах ховаються від бойових дій у сміттєвих баках.
https://t.me/smolii_ukraine/44305

@smolii_ukraine
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Сколько же их

Идут и идут

Хочу ошибаться , но качнут и Европу арабы (
автор modiin • 07 октября 2023
Ответ дляАбу-Касимові капці
Удалено администрацией...
lilu1990• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Качнут сто пудово
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
На самом деле никто не знает, вот какая точка и мысли ’ может быть что угодно’. Пока желаю армии Израиля победы над терористами
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Як можна з такого глумитися
А як можна було на наші запити заявляти про особливі стосунки з руснею? Норм же ж проходило?
І це вже після Бучі. Чи там менший жах був? Більший взагалі-то.

Ми співчуваємо ізраїльтянам, а про занепокоєність, то до керівництва, а не до громадян.
Mary_MMS• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
І Америку теж
автор modiin • 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Сколько же их

Идут и идут

Ашкелон большой город. Там столько наших
Aksinia 111• 07 октября 2023
Вместо тысячи слов и тысячи фраз: Лавров и предводитель ХАМАС.
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Судя по масштабу , вряд ли это всё быстро утихнет
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляAksinia 111
Уверена , пуйло тоже участвует в этом замесе
LudaSHS• 07 октября 2023
З жахом, в прямому ефірі буквально, дивлюсь напад на Ізраїль.

Втрачено контроль ізраїльською армією над однією із своїх військових баз на кордоні з Газою - КПП «Ерез». Терористи захопили військову техніку.

Вибухи і пожежі і містах - випущено понад 2 000 снарядів. Добре, що не Онікси. Але у тих, з ХАМАС, повно російських ракет.

Бойовики на парашутах і катерах атакують країну. І багатьом із них вдалось повернутися назад.

Поранених добивають сімʼями і знімають все на відео. Знущаються над тілами загиблих.

Захопили військовослужбовця ЦХАЛа, витягли, залитого кровʼю, із авто, і розтерзали натовпом. Повідомляється про військових полонених. ХАМАС називає цифру в 35 людей.

Захопили поліцейську дільницю.

Терористи зайшли блискавично. Масово використовують дрони (привіт Ірану). Захоплюють цивільних заручників.

Цивільні тікають з прикордонних територій.

Все зачинено, в тому числі аеропорт Бен-Гуріон.

Міністр оборони Йовов Галант підписав розпорядження про призов резервістів. Армія Ізраїлю оголосила про готовність до війни.

Міністр оборони країни обіцяє, що збройне крило палестинського
ісламського руху XAMAC, яке розпочало операцію під назвою «Повінь Аль-Акса»
проти Ізраїлю, отримає жорстку відповідь.

В Ізраїлі почалась контртерористична операція «Залізні мечі».

Станом на зараз відомо про 21 активний осередок конфронтації на півдні країни.

Через постійні перестрілки медики не можуть надати допомогу пораненим, а рахунок вже йде на десятки.

ЦАХАЛ веде бої в 7-ми населених пунктах. Армія Ізраїля почала вивозити військову техніку, в тому числі і винищувачі F-16, з півдня країни, щоб все це не захопили вороги.

Моссад все проспав, виходить?! Розвідка не мала жодного уявлення про те, що планується, виходить? Якесь повне фіаско 😞

Зате Нетаньягу - вірний друг путіна. Чиї ракети, якими раша обдаровує Сектор Газа, в тому числі летіли сьогодні по Ізраїлю.

Сектор Газа - країна - жебрак. Бідне, голе і босе населення, якому допомагають найбагатші країни світу, щоб вони жили і не були голодними, принаймі. Нічого не має, нічого не хочуть. Гатять ракетами по сусідам. І в цьому вбачають сенс життя.

Фб
LudaSHS• 07 октября 2023
Ответ дляAksinia 111
Да
Спонсоры горя и тероризма
Aksinia 111• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Кому это выгодно, именно сейчас ...
чир• 07 октября 2023
Интересно, побегут жаловаться в ООН?
genteestupida• 07 октября 2023
Я очень озабоченна .
Нам говорят что зимой будут тоже массовые обстрелы иранскими ракетами .
А несколько дней назад убили почти все с . Гроза и убили людей в центре Харькова (( и нескончаемый поток зверств , которых в Израиле нет .
lilu1990• 07 октября 2023
Из мечетей вмщраиде призывают подняться на так называемую священную войну против Израиля

Ёб*нуться просто