В субботу утром, 7 октября, террористы выпустили более 300 ракет в сторону Израиля, зафиксировано несколько "прилетов".
ЦАХАЛ объявил в стране военное положение.
Ізраїль терористи• 07 октября 2023
Ответ дляmodiin
Удалено администрацией...
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да они часто в страхе. Вы думаете она первый раз спустилась?
Это Израиль , и часто в бомбоубежищах
Но так , чтоб зашли резали и расстреливали людей массово, первый .
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляMary_MMS
Їхня рощвітка і з Україною облажалась. Вони теж думали, на 3 дні закриють очі, а потім ой, України немає...
Ви плутаєте розвід.дані з військовою аналітикою.
По розвідданних ті ж Штати спрацювали на відмінно. Про всю структуру нападу наших попередили. У т.ч. про ракетні обстріли.
Inna_ya_krasivaya• 07 октября 2023
Ответ дляTrink
господи. до чего дошел мир, убийства в прямом эфире(((
в смысле до чего дошел? мир прекрасно наблюдает 2 года уже в Украине
Ответ дляLudaSHS
Зараз по всіх новинах ви можете бачити кадри натуральної різні, яку влаштували в прикордонних областях Ізраїля солдати ХАМАСа.
Я хочу додати лише одну детальку.
- перед нападом по Ізраїлю було випущено порядка 5 тис. малих ракет;
- ХАМАСівські підрозділи, перейшовши кордон, одразу почали страчувати і розстрілювати мирне населення;
- керівництво ХАМАСа заявило про ’початок масштабної революції’ і щось там іще про новий світовий порядок.
Вам ця тактика знайомою не видається?
Дозвольте нагадати, це ж не так давно було, новина від 13 травня 2021 р., якраз перед війною у нас. Мовою оригіналу:
- Российские дипломаты после того, как война в Израиле вспыхнула с новой силой, открыто встали на сторону Палестины и боевиков движения ХАМАС. Об этом информирует пресс-служба МИД России.
... і я б на місці Ізраїля згадав би, що іще на початку 2000-х, тобто, одразу після вступу Путіна на посаду, Росія зненацька почала продавати зброю ХАМАСу.
Фб
Я хочу додати лише одну детальку.
Вам ця тактика знайомою не видається?
Фб
Але дипломатично їх зв´язки досить міцні на всіх рівнях. Чи я помиляюсь?
Ответ дляНамСвоюРобити
Аналітика базується на даних. Не думаю що вина тільки аналітиків. Такі помилки можуть бути тільки в купі з недостатністю даних.
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Сколько же их
Идут и идут
’Бойовики ХАМАС увійшли до ізраїльських міст Ашкелон і Сдерот
Идут и идут
Хочу ошибаться , но качнут и Европу арабы (
НамСвоюРобити• 07 октября 2023
Ответ дляTeonaa
Як можна з такого глумитися
А як можна було на наші запити заявляти про особливі стосунки з руснею? Норм же ж проходило?
І це вже після Бучі. Чи там менший жах був? Більший взагалі-то.
Ми співчуваємо ізраїльтянам, а про занепокоєність, то до керівництва, а не до громадян.
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
На самом деле никто не знает, вот какая точка и мысли ’ может быть что угодно’. Пока желаю армии Израиля победы над терористами
Судя по масштабу , вряд ли это всё быстро утихнет
БратьяГримм• 07 октября 2023
Ответ дляAksinia 111
Вместо тысячи слов и тысячи фраз: Лавров и предводитель ХАМАС.
Уверена , пуйло тоже участвует в этом замесе
З жахом, в прямому ефірі буквально, дивлюсь напад на Ізраїль.
Втрачено контроль ізраїльською армією над однією із своїх військових баз на кордоні з Газою - КПП «Ерез». Терористи захопили військову техніку.
Вибухи і пожежі і містах - випущено понад 2 000 снарядів. Добре, що не Онікси. Але у тих, з ХАМАС, повно російських ракет.
Бойовики на парашутах і катерах атакують країну. І багатьом із них вдалось повернутися назад.
Поранених добивають сімʼями і знімають все на відео. Знущаються над тілами загиблих.
Захопили військовослужбовця ЦХАЛа, витягли, залитого кровʼю, із авто, і розтерзали натовпом. Повідомляється про військових полонених. ХАМАС називає цифру в 35 людей.
Захопили поліцейську дільницю.
Терористи зайшли блискавично. Масово використовують дрони (привіт Ірану). Захоплюють цивільних заручників.
Цивільні тікають з прикордонних територій.
Все зачинено, в тому числі аеропорт Бен-Гуріон.
Міністр оборони Йовов Галант підписав розпорядження про призов резервістів. Армія Ізраїлю оголосила про готовність до війни.
Міністр оборони країни обіцяє, що збройне крило палестинського
ісламського руху XAMAC, яке розпочало операцію під назвою «Повінь Аль-Акса»
проти Ізраїлю, отримає жорстку відповідь.
В Ізраїлі почалась контртерористична операція «Залізні мечі».
Станом на зараз відомо про 21 активний осередок конфронтації на півдні країни.
Через постійні перестрілки медики не можуть надати допомогу пораненим, а рахунок вже йде на десятки.
ЦАХАЛ веде бої в 7-ми населених пунктах. Армія Ізраїля почала вивозити військову техніку, в тому числі і винищувачі F-16, з півдня країни, щоб все це не захопили вороги.
Моссад все проспав, виходить?! Розвідка не мала жодного уявлення про те, що планується, виходить? Якесь повне фіаско 😞
Зате Нетаньягу - вірний друг путіна. Чиї ракети, якими раша обдаровує Сектор Газа, в тому числі летіли сьогодні по Ізраїлю.
Сектор Газа - країна - жебрак. Бідне, голе і босе населення, якому допомагають найбагатші країни світу, щоб вони жили і не були голодними, принаймі. Нічого не має, нічого не хочуть. Гатять ракетами по сусідам. І в цьому вбачають сенс життя.
Фб
Захопили поліцейську дільницю.
Фб
Aksinia 111• 07 октября 2023
Ответ дляБратьяГримм
Кому это выгодно, именно сейчас ...
genteestupida• 07 октября 2023
Я очень озабоченна .
Нам говорят что зимой будут тоже массовые обстрелы иранскими ракетами .
А несколько дней назад убили почти все с . Гроза и убили людей в центре Харькова (( и нескончаемый поток зверств , которых в Израиле нет .