Интимная• 07 октября 2023
Видели уже про траты Зеленской?
Вышла статья, что во время саммита в Нью Йорке она потратила 1,1 млн доллларов на украшения.
Любовь Калистратовна• 07 октября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Не бачила,сумно від цього
Сумно от того, что люди на фейки ведутся и не хотят думать головой.
Смурфетта• 07 октября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Не бачила,сумно від цього
Сумно, що люди продовжують вживати лайно з інформаційних помийок
Стрекоза любви• 07 октября 2023
Ех, така лобуда:)))) А ще фото з роздруківкою Картьє. Ви в Зару прийдіть або Манго попросіть роздруківку того, що купила інша людина. І вам дадуть!? Ні. А тут сам бренд Картьє надає та й ще з детальним описом і ВІП персони. Люди, думайте хоч трохи головою.
мадамГрицацуева• 07 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
То есть, это фейк?
Интимная
• 07 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
Интимная
• 07 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так это продавец, работающий там, опубликовал.
Нетутешня• 07 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Первоисточник этой новости чей?
Аноним_• 07 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Интересно свое мнение без анонимов тоже выявите?🤣🤣🤣
Смурфетта• 07 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
То есть, это фейк?
З яких пір Нігерійські газети стали надійним джерелом та авторитетом?
Смурфетта• 07 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Якщо ця газета напише, що земля плоска теж будете вірити?
ЯспАкойнаЯ• 07 октября 2023
Ответ дляСмурфетта
Информацийна помыйка это канал новостей от правительства
Бокс-орун• 07 октября 2023
Відправила скаргу на російську консерву. Дівчата робіть так само. Вже давно цей фейк обсудили і розібрали.
*#ЦПД_розвінчує* :
*❌ Нігерійське видання «THE NATION» поширює фото чеків нібито покупок О. Зеленської у ювелірних магазинах під час офіційного візиту до США. Фото також поширюють російські ЗМІ.*
*✅ Верифікувавши інформацію в Офісі Президента Центр повідомляє, що це фейк. На «чеку» вказана дата 22 вересня 2023 року, в той час як 22.09.2023 Перша леді разом з Володимиром Зеленським перебували з офіційним візитом у Канаді, що фізично унеможливлює перебування О. Зеленської в час, вказаний на фейкових чеках, у зазначених ювелірних магазинах Нью-Йорку.*
*🔻 Також перед Канадою був офіційний візит до Вашингтона, де Перша леді разом із Президентом відвідала меморіал Пентагона у Вашингтоні, споруджений на честь 184 жертв терористичної атаки 11.09.2001, та провела низку зустрічей, зокрема з Джилл Байден.*
ℹ️ Це не перший випадок, коли ru-пропаганда розповсюджує фейки через нігерійські видання. *Раніше ворог поширював фейк про «Віллу Зеленського» через видання «PUNCH».*
Смурфетта• 07 октября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ви на скабєєву не запізнюєтеся?
Нетутешня• 07 октября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А нигерийскому правительству верите? 😂
Сяду на шию, дорого!• 07 октября 2023
Ответ дляИнтимная
Чеки сфотографировал и отдал покупательнице🤔
ЯспАкойнаЯ• 07 октября 2023
Ответ дляБокс-орун
Удалено администрацией...
Конотопська відьма• 07 октября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А как понять, что этот чек покупок Ленки?
А она роспаспорт при покупке предъявила. Та инфа соточка )) там кум брата моей знакомой работал. Он инфу и слил