На циголках• 07 октября 2023

Обізвала свекруху конч.. су...

Свекруха сказала чоловіку, що з таким способом життя, як ми ведемо( не ходимо кожної неділі в церкву) ще хочемо, щоб наші діти були здорові. Після цього за кілька місяців в дітей як посипалося здоров‘я. В дочки 2 мрт, проблеми з суглобом, ендокринологією. В сина теж то одне, то друге.Він як зірвався, кричав, пішов ввечері кудись, прийшов п‘янючий
Скорая помощь• 07 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А жінка з такою зарплатою не має права на одяг і космеиику. Правильно?
А одяг і косметика це шкідлива звичка по вашому?
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляМила 26
Тобто проблема взагалі не в свекрусі, а у стосунках з чоловіком і різниці поглядів?
Гляньте, як цікаво життя показує нам наші ж ’косяки’ через інших людей.
Вам самій дуже неприємно, що свекруха вчить вас жити, що вона ніби знає, як ’правильно’ і незадоволена вашою поведінкою.
А вас це обурює і це логічно, бо кожен має право на свої уявлення.

А тепер ви засуждуєте чоловіка, не приймаєте його погляди і бажання (наприклад, отримувати хоча б якийсь релакс від тих грошей, що він заробляє, у цій напруженій ситуації) і вже в свою чергу вимагаєте ’правильної’ поведінки.

Так, вам важко, ви переживаєте за дітей, кошти і т.інше. Але це не привід не приймати іншу рідну людину, її погляди і бажання.
Просто розкажіть йому спокійно, що вас бентежить, що ви почуваєте, чому зриваєтесь. І дозвольте йому бути дорослою людиною, яку не відчитує мамо
1000%
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Тут питання не в тому, що я не маю на одяг чи косметику. Зараз немає зайвих коштів, на наступний місяць потрібно на видалення 4 вісьмірок та брекети. Я краще відкладу, а якщо гроші залишаться, то щось куплю.А він хоче курити- купляє сигарети, хоче пити- купляє пиво
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Куди не пішов? З дому?
Та нехай йде
Зупиніться. Ви зараз гірше вчиняєте, ніж чоловік. Він тільки палить, а ви заради гордощів готові вигнати чоловіка і відібрати у дитини шанс вилікуватись. Чи думаєие, якщо він аренду житла буде платити і вести окремий побут, то більше грошей зможе дати на лікування?
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
бедный несчастный, прям там... с таким поведением самой надо поджопник ему дать, а не радоваться, что этот алкаш еще не свалил
Ви скоріш не маєте хворої дитини. Піджопника... а лікувати дитину вона за ваші буде? Забрати у дитини надію через дурість то треба ще зуміти. Свого женіть.
Скорая помощь• 07 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Що з вами? Як голова?))
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
а автору ничего не надо? ей может тоже расслабиться хочется
І хочеться, і потрібно. Бо вона вже загнала себе і не контролює ситуацію.
Скорая помощь• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Та зрозумійте, ви шукаєте проблему не там. У вас інфантильний і безвідповідалтний чоловік, свекруха можн аинувата, що виростила такого, але ж ви теж заміж за нього добровільно вийшли
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Та мене і він особливо не підтримує. На свої потреби я заробляю сама, на дітей виходить десь даємо приблизно порівно.А побут, кухня, уроки, лікарні- все на мені
Просто спитайте себе - ви вигребете сама зараз? Ви можете виносити йому мозок за той дріб´язок і втратити більше. Зараз хіба це для вас головне? Він же теж любить дітей, теж переживає, теж втомився.
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляМоська-слон
Не, я прочитала фактически, а не фанатично))
))
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляОбращеница
Якщо б слова мали силу,то пуйло вже скопитився б давно.і жодні шамани йому не допомогли б. Скільки матерів його проклинають,але ні,живий і здоровий,тому слова свекрухи-це просто слова,які нічого не значать,а хвороби просто співпали. Просто Ви занадто вразлива і хочете з´єднати слова чиїсь і проблеми Вашої сім´ї.але це так не працює. Проблема не в свекрусі,а у вас обох,у вашій сім´ї.
Ви праві
МатьЧасть• 07 октября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Человек верующий. У них такая связь между духовным и здоровьем физическими. Вы просто из-за ее слов решили, что это она во всем виновата. Если бы людям можно было делать плохо только словами, то здоровых и живых не было бы на планете.
Рашка должна бы уже на атомы разделиться от наших проклятий
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Життєво необхідні? Ні. Від них можна відмовитись, тим більш, заради дитини, як і від сигарет, чи ні? Одні штани і футболка та й дрсить. Але чомусь від жінки цього не вимагаєте
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Знаєте, зараз я в такому стані, що готова розлучитися. Це не звичайна суперечка про колір дивану. Це питання стосується здоров‘я нашої спільної дитини, а йому байдуже
Скорая помощь• 07 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Змішали мухи і котлети))
Розмішили життєво необхідними цигарками. Косметика це догляд і гігієна і так він необхідний.

А ви і далі можете ніщебродів з пивасіком виправдовувати,)))
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
То була не вам відповідь. Ми віримо, що ви собі в усьому відмовляєте, але ви перегинаєте - на пиві і сигаретах не зекономиш на брекети. Ви можете пити заспокійливе, він палить. По ціні близько. Кожен виживає психічно як може.
Скорая помощь• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
О це страшно! А не свекруха ваша
Скорая помощь• 07 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Ви ціну на цигарки знаєте взагалі?) Від 90 грн пачка, пиво 30+
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Не зекономиш повної суми, але буде на щось корисне. Йому ж ніхто не каже не купувати собі одяг, смаколики і т д. Я про дурні витрати, які ще й шкідливі
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Якби йому було байдуже, він би не працював, не платив за лікування, не жив би вже з вами, як дуууже багато чоловіків - тікають від хворих дітей. Але він працює, платить, тягне... вам краще б випити або вина, або таблетку, і поспаьи. Бо ви не заспокоюєтесь, а накручуєте себе ще більше. Розлучення зараз почеше вашу гордість. Але що ви будете робити за місяць з рахкнками на ліки?
Пуки-куки• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
А до одруження він не пив і не палив?
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Змішали мухи і котлети))

О боже. Мастіть лице кремом. Може допоможе. Сподіваюсь, ввші діти здорові
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляПуки-куки
А до одруження він не пив і не палив?
Палив і пив. Але не було таких проблем
Ля-ля-ля• 07 октября 2023
ну вы еще более дикая чем ваша свекровь
она хоть в богп стандартного верит а вы в мистику
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
А хороші заспокійливі від 300. І ще снодійне за стільки ж, бо за 150 ніфіга не бере...
Пухнасті штани• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Я не вірю в таке, але не уявляю, як адекватна людина може таке сказати взагалі. Тим більше рідна бабуся
Так муж сорвался из за того, что вы его мамо обозвали?
Соня-сонятко• 07 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Здаєттся, там мамо взагалі ні до чого. У автора істкрика і цей ураган замісив вже усе в одну купу.
Пуки-куки• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Палив і пив. Але не було таких проблем
А ви не знали, що в житті всяке трапляється? Вас же все влаштовувало. Звинувачення в бік свекрухи взагалі дикість. Її фраза звучить невинно в порівнянні з тим, що ви тут понаписували. А що чоловікові мололи я навіть уявляти не хочу.
Обращеница• 07 октября 2023
Автор,які проблеми зі здоров´ям у дітей і кому треба видалення зубів мудрості і установка брекетів? Бо щось Ваші дописи трохи не поєднуються між собою. В одному дописі Ви пишете,що треба відмовитись від усього заради здоров´я дітей(складається враження,що хвороби реально дуже і дуже серйозні),в іншому дописі Ви пишете про брекети,які,по великому рахунку,вважаються далеко не першою необхідністю. Взагалі склалося враження,що Ви дуже любите командувати і щоб було по-вашому.
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляПухнасті штани
Так