На циголках• 07 октября 2023

Обізвала свекруху конч.. су...

Свекруха сказала чоловіку, що з таким способом життя, як ми ведемо( не ходимо кожної неділі в церкву) ще хочемо, щоб наші діти були здорові. Після цього за кілька місяців в дітей як посипалося здоров‘я. В дочки 2 мрт, проблеми з суглобом, ендокринологією. В сина теж то одне, то друге.Він як зірвався, кричав, пішов ввечері кудись, прийшов п‘янючий
На привозе• 07 октября 2023
заблочьте ее в телефоне, и у мужа заблочьте
Шиворот Навыворот• 07 октября 2023
сочувствую....и с таким мужем и со свекровью
Аnnеt• 07 октября 2023
т.е. муж верит, что мама его ведьма сглазила детей?
и вы в это верите?
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt
и вы в это верите?
Я не вірю в таке, але не уявляю, як адекватна людина може таке сказати взагалі. Тим більше рідна бабуся
Плету интриги• 07 октября 2023
А обізвали коли, після всього? Чоловік псіханув до чи після? Така цікава історія
Аль де Барановна• 07 октября 2023
Яке їхало, таке здибало
Аnnеt• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
могут. ещё как.
мама моего мужа говорила, что если не крестить ребёнка, то он будет болеть. и когда дочь в 3 года попала в инфекционку, то прозвучало ’я же говорила!’. у них прошивка в голове. уже ничего не поделать.
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Обізвала при сварці з ним, на дочку за пів року пішло 80 тис на лікування, грошей впритик. Він шось почав кричати, що старається, працює, я почала кричати, що я себе обмежую в усьому, а він собі нічого не шкодує. Мова не йде про покриття базових витрат.Псіханув після цього. Я не розумію його реакції, адже свекрусі настільки всерівно на наших дітей, що вона ніколи і не знає, коли вони хворіють
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt
могут. ещё как.
Але при тому, що вона ходить в церкву, обговорить всіх сусідів і т д . Тобто вона дуже далека від нормальної людини
Домашня Зюзя• 07 октября 2023
Человек верующий. У них такая связь между духовным и здоровьем физическими. Вы просто из-за ее слов решили, что это она во всем виновата. Если бы людям можно было делать плохо только словами, то здоровых и живых не было бы на планете.
Мизимец• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
А на что он не жалеет? Что купил такого?
дамаБезСобачки• 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt
и вы в это верите?
муженек просто нашел повод погулять и нажраться)
Танго утрьох• 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt
и вы в это верите?
Я б може теж не вірила, але моя саме така.
дамаБезСобачки• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
правильно вы ее назвали)
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляМизимец
Сигарети, пиво
Аnnеt• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
тётка родная дура завистливая, а племянница праститутка - это мне рассказывается при каждом посещении. забейте.

здоровья вашим детям. не тратьте нервы на дураков.
Кто крайний?• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Можно и не ходить в церковь и быть хорошим и добрым человеком, а можно ходить в церковь хоть каждый день и быть при этом последней сволочью
оксюморон• 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt
могут. ещё как.
Верующие и правда верят, что после крещения ребенок под защитой Бога. За это их конченными тоже назовете?
Кукусик• 07 октября 2023
Вона не права, знала купу людей, які церкви виходили тільки на перекур - повно болячок. І знаю абсолютно здорових і гармонічних атеїстів. Церква зі здоров’ям ніяк не пов’язана.
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt

Дякую, я це наче і розумію, але інколи не витримую. Я розумію, що просто потрібно жити і не звертати увагу, але не завжди виходить. Можливо, десь підсвідомо розумію, що для нього це болюча тема .
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
Я теж так думаю, але не вона
Моська-слон• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
У вас просто нервный срыв. Не ищите виноватых, надо остановиться и оглядеться, что для вас первостепенно.
оксюморон• 07 октября 2023
Забавно, что вы неверующая верите, что болезни детей и слова свекрови связаны
Воздух в банке• 07 октября 2023
Ответ дляАnnеt

Самое худшее когда муж дурак, свекровь то такое...
Лагшмивара• 07 октября 2023
Верующие страшные люди ) мои такие самые мужья родственники , болеют потому что с церковь не ходим , вот кпк укололи ребенку , то все хана уже всем
Аnnеt• 07 октября 2023
Ответ дляоксюморон
я со свекровью общаюсь в стиле ’поддакивай, но делай по-своему’.
Плету интриги• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Ви просто втомились, от і наговорили казна що. До чого тут свекруха взагалі. Ваші діти, ваші проблеми. Вас дратує, що єдина її допомога це порада ходити в церкву, чи всі проблеми у вас через те, що туди на ходите? Ви поскандалили, зняли стрес, він випив зняв стрес
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляоксюморон
Я вірю в Бога, але не ходжу кожної неділі в церкву. І справа тут не у вірі,а в тому, як їй язик повертається таке сказати.
оксюморон• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
А свекровь при чем к болезни дочери и ссоре с мужем?
Танго утрьох• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Я теж так думаю, але не вона
Тут не має значення, що вона каже і що думає. Не реагуйте на неї, якщо відносини не склались. Тим більше обзивати так точно не варто. Якби там не було, то мама чоловіка і ви мама і майбутня свекруха. Тут погане єдине, що вона дає такий посил негативу в сторону дітей. Щоб там не казали і не говорили енергетичний вплив і посил слова існує.