На циголках• 07 октября 2023
Обізвала свекруху конч.. су...
Свекруха сказала чоловіку, що з таким способом життя, як ми ведемо( не ходимо кожної неділі в церкву) ще хочемо, щоб наші діти були здорові. Після цього за кілька місяців в дітей як посипалося здоров‘я. В дочки 2 мрт, проблеми з суглобом, ендокринологією. В сина теж то одне, то друге.Він як зірвався, кричав, пішов ввечері кудись, прийшов п‘янючий
В курсі діла• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Я вірю в Бога, але не ходжу кожної неділі в церкву. І справа тут не у вірі,а в тому, як їй язик повертається таке сказати.
Якщо вірите, маєте знати, що ви та ваша сімʼя під захистом Бога. Але, якщо ви приймаєте слова чи прокльони будь-кого, то не вірите в захист, тому самі накликаєте на себе неприємності.
Поясніть свекрусі спокійно, що Бог в серці в першу чергу, а не в церкві. Церква - це місце для спілкування з Богом, коли ви відчуваєте, що це вам потрібно. Але якщо для гармонії вистачає спілкування всередині свого простору, то нічого поганого у цьому немає.
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляОбращеница
Автор,які проблеми зі здоров´ям у дітей і кому треба видалення зубів мудрості і установка брекетів? Бо щось Ваші дописи трохи не поєднуються між собою. В одному дописі Ви пишете,що треба відмовитись від усього заради здоров´я дітей(складається враження,що хвороби реально дуже і дуже серйозні),в іншому дописі Ви пишете про брекети,які,по великому рахунку,вважаються далеко не першою необхідністю. Взагалі склалося враження,що Ви дуже любите командувати і щоб було по-вашому.
В доньки стерся суглобовий диск щелепи, зараз за допомогою кап робиться псевдосуглоб. Таких кап потрібно мінімум 5, центрики для запису діагностики 400 євро, одна капа 500 є. Для мене це великі гроші, як витрати майже щомісяця. Всі інші процедури теж для того, щоб скоригувати прикус і щоб не стерся псевдосуглоб
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября 2023
Спросите, почему она не изучала предмет ’Логика’ и ’Манипуляция массовым сознанием тогда’)))
Обращеница• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Уявлення не маю що це,але ж Ви розумієте,що цей суглобовий диск щелепи стерся не в ту секунду,коли свекруха Вам там щось сказала? Ну Ви ж доросла людина, Ви ж освічена, Ви розумієте,що це процес довготривалий,а не:’то,нам сказали погане слово,давай стирайся швидше’.
Не видумуйте того,чого бути просто не може.
Я не виправдовую свекруху,нічого правильного вона не сказала,але Ваша реакція-це нонсенс на такі слова. Ви просто виставляєте себе неврівноваженою істеричкою. Якщо про свекруху можна сказати,що вона просто релігійна фанатика,то про Вас..
І перестаньте компасувати мозок чоловікові. Я думаю,що якщо на лікування дитині не буде вистачати грошей, він сам не купить тієї пачки цигарок. Значить,вистачає поки на все.
І так, Ви пообзивали всіх кого не лінь, Ви таким дивним чином виплескуєте негатив. Він це робить цигаркою. Чи Ви хотіли б почути в свій адрес яка Ви кончена і Ваша мама теж,якщо вона виховала таку доньку? Так краще було б? То Ви йому запропонуйте це, гляди він і відмовиться від цигарки,вибере інший варіант заспокоєння
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляОбращеница
Так, я це чудово розумію. Здали нерви, реально мене бісить більше навіть не те, що вона сказала, а те, що він не економить
Пуки-куки• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Автор, навряд чи ви прислухаєтесь, але запамʼятайте, ніколи і ні при яких обставинах не можна поливати брудом батьків один одного. Ні до чого хорошо це не приведе. Ці образи залишаються в памʼяті назавжди. Вимикайте вже свою бензопилу і миріться з чоловіком))
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляПуки-куки
Не вийде
Він знову напився
Та й про яке миріться може йти мова
Щодо поливання брудом батьків- розумію, що ви праві, але(
Він знову напився
Та й про яке миріться може йти мова
Одяг та сумки• 07 октября 2023
удачи я моей 20 лет не нравилась что я не пью и не курю и ее мамой не называю. После походов к ней первые 10 лет нашей жизни всегда ссоры были. 10 лет я ее никак не называла( она мамой хотела быть((( - через 10 стала называть бабушкой и через 20 стала называть по имени отчеству. Спустя 20 лет она перестала свой нос сувать в нашу постель и жизнь и куда только не сувала до этого. Есть умные свекрови а есть как есть. Моя мать зятя всегда хвали и он ее любит. А вот свекрови я всегда нетакая была и посадить она меня хотела - за что правда не сказала
Держитесь - моя тактика была молчать и делать так как хочу. Или коротко ответить что совета не просили - будет так как мы с мужем решим. Без бла-бла - коротко и ясно. Любые лишние слова против вас. Вы некрасиво поступили обозвали маму мужа. Лучше молчать уж
Пуки-куки• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Не вийде
Він знову напився
Та й про яке миріться може йти мова
Він знову напився
Та й про яке миріться може йти мова
Він напʼється ще не раз. В мене мама така ж як ви. Батько пʼє, але я якби з нею жила теж мабуть бухала б)) Розумієте людині потрібно десь брати позитивні емоції, і якщо їх не даєте ви, то він знайде їх в іншому місці, або в випивці. Я не оправдовую алкоголізм, але ви ще мабуть молоді і є час спробувати щось змінити. Розлучитися встигнете завжди, для цього багато розуму і зусиль не треба.
Рожева юбка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Вибачте, якби ваша свекруха таке сказала, ви би як реагували?
Лично я бы, никак. Это ее мнение и ко мне не имеет никакого отношения. А ссориться с мужем, который вас всех болеющих содержит, тот ещё выход из положения
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляРожева юбка
Він нас всіх не утримує. Я заробляю не менше нього, і за штани особливо не тримаюся
Рожева юбка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Ну тогда вообще ваши проблемы не понятны. Развод тест, вы уже задолбали друг друга
оксюморон• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Ну так разведитесь и не компостируйте никому мозги.
Ответ дляАnnеt
могут. ещё как.
мама моего мужа говорила, что если не крестить ребёнка, то он будет болеть. и когда дочь в 3 года попала в инфекционку, то прозвучало ’я же говорила!’. у них прошивка в голове. уже ничего не поделать.
Это христианство головного мозга. Вещь такая же вредная для окружающих, как и зоошиза.
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Чоловік мій хоче лікувати дитину і дає кошти, але їх не вистачає. А він не збирається відмовлятися , наприклад, від сигарет. Ці кошти могли б піти на корисніші цілі
Вы расчитывали, что он бросит курить?
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вы расчитывали, что он бросит курить?
Так
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Так
А сколько лет он курит?
И что бросили вы?
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Вибачте, чоловік з такою зп не може палити і пиво пити(( чим він думає взагалі?
і проблема не у вашій свекрусі зовсім.
А с какой может?
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
На мені тупо все- його зранку до ночі немає вдома, навіть для підстраховки, бо працює далеко від дому
Если он перестанет работать и засядет дома для подстраховки вам станет легче?
Пригаю-цибаю• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Так
Так у него зависимость, как вы себе это представляете? Это разве что кодироваться, а денег на это у вас нет.
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
От він мені таке саме сьогодні говорив. Я просто хочу, щоб він коли вдома максимально допоміг, наприклад, закупитися продуктами на тиждень і т д
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Він не палив пів року, і знову почав
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
А вы работаете? Сколько часов?
Вы в богом забытом селе и у вас нет доставки продуктов?
Вы оба живые люди. И у каждого из вас должно быть время на отдых, на себя и возможность снять стресс. Иначе вы долго не протянете
Пригаю-цибаю• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Приучать надо было с самого начала
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Він не палив пів року, і знову почав
Е$$ те ему мозг почаще, он ещё и бухать начнёт регулярно
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
А вы работаете? Сколько часов?
Доставки їжі немає(
Живемо далеко від міста. Потрібно з‘їздити купити овочі, м‘ясо, фрукти, цукор, крупи , молочне і т д
Я теж бачу, що вже загнана, як собака- робота, кухня, уроки і по колу
Не пам‘ятаю, коли востаннє чаювала з подругами чи просто годинку гуляла
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
А одяг і косметика це шкідлива звичка по вашому?
С финансовой точки зрения -ооочень
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляПуки-куки
Сім‘я, діти, регулярний секс, які ще йому позитивні емоції я можу дати?
На циголках
• 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я не можу посміхатися наче дурочка і вдавати, що все ок, коли мені, наприклад, не вистачає тисяч 10 на візит до гнатолога в черговий раз для дитини.