На циголках• 07 октября 2023

Обізвала свекруху конч.. су...

Свекруха сказала чоловіку, що з таким способом життя, як ми ведемо( не ходимо кожної неділі в церкву) ще хочемо, щоб наші діти були здорові. Після цього за кілька місяців в дітей як посипалося здоров‘я. В дочки 2 мрт, проблеми з суглобом, ендокринологією. В сина теж то одне, то друге.Він як зірвався, кричав, пішов ввечері кудись, прийшов п‘янючий
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Я не можу ставити свої інтереси на перше місце, коли в мене у жити під питанням заміна суглобу
А зря. В критической ситуации кислородную маску одевают сначала на себя. Кто позаботится о ребенке, если вы загнетесь?
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
А кому ще?
Себе. Мужу
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
На обстеження я знаходжу час і гроші, а новий манікюр чи педікюр на стан мого здоров‘я не впливає
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
На сигаретах і пиві, здоровший буде
Тут он должен экономить, а где может не экономить?
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
На харчуванні, одягу, дозвіллі
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
На харчуванні, одягу, дозвіллі
Я какое у него ’дозвілля’, на которое он тратит деньги?
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
На харчуванні, одягу, дозвіллі
А почему вы за него решили, может он готов отказаться от покупки новой одежды в пользу сигарет? Или от мяса?
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Він їздить на риболовлю, в ліс по гриби
буреЛОМКА• 07 октября 2023
Сочувствую свекрови.
Гуру троллинга• 07 октября 2023
При чем здесь дети к словам вашей свекрови? То есть вы считаете что родная бабушка глазит / желает плохого родным любимым внукам? Даже если вас не любит?
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Вона- точно так
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Внуки не були любимими жодного дня. Дітям 10 і 16, так от наша баба жодної години з ними не провела
Оцененная• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Обізвала при сварці з ним, на дочку за пів року пішло 80 тис на лікування, грошей впритик. Він шось почав кричати, що старається, працює, я почала кричати, що я себе обмежую в усьому, а він собі нічого не шкодує. Мова не йде про покриття базових витрат.Псіханув після цього. Я не розумію його реакції, адже свекрусі настільки всерівно на наших дітей, що вона ніколи і не знає, коли вони хворіють
то вы и ваш муж должны детям.
свекруха уже свой долг детям отдала.теперь сын оплатил операцию и должен досмотреть родителей.
а вы должны своим родителям.
не знали таких простых истин?
или просто не хочется знать и выискиваете причины чтобы сын бросил больную мать...?
Стетоскопуло• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
При чем тут свекруха ваша если проблемы у вас в финансах и в отношениях
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляОцененная
то вы и ваш муж должны детям.
а вы должны своим родителям.
не знали таких простых истин?
Мого чоловіка свекруха навіть до лікаря не водила з температурою 40 тижневою. Їй байдуже було і є.І хвора вона хіба що на голову
melodi• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Ми у Львові
Я з Тернополя, якщо гарний лікар - поїдемо
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляmelodi
Лікар наче гарний, але дорогущий. І крім того, постійно потрібно їздити, рази 3 в місяць. Підходить?
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Він їздить на риболовлю, в ліс по гриби
Короче, вы щедро разрешили ему не экономить на походах в лес по грибы? .
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Для мене проблеми, пов‘язані із здоров‘ям моїх дітей є першочерговими
melodi• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Підходить), скільки Ви платите за прийом?
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляmelodi
Залежить від того, що робить лікар. Лікар Остап Трускавецький, приймає в кількох клініках, погугліть чи передзвоніть Вас проконсультують.
melodi• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Дякую
Курочка-чубаточка• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Это для вас. Почему вы решаете за других? Вам же не нравится, когда свекровь решила за вас, что вы должны ходить в церковь? Если у вас есть запасная жизнь и вы готовы эту похерить -то это ваш выбор.
melodi• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Пошукала про нього інформацію, бентежить те, що досвіду мало в нього, 5 років як мед. закінчив
Оцененная• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
вы со свекрухой две чужие друг другу тетки.
потому отношения вашего мужа с его матерью не ваше дело.
точно так же как и вашему мужу нет дела до вашей матери.
он же ее не чмырит?
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляОцененная
он же ее не чмырит?
Мій чоловік дуже любить моїх батьків, і це взаємно. А ця особа крім себе не любить нікого
Оцененная• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
вы не имеете право вмешиваться в отношения матери и сына.
ТаПрямТам• 07 октября 2023
Ответ дляНа циголках
Я не можу посміхатися наче дурочка і вдавати, що все ок, коли мені, наприклад, не вистачає тисяч 10 на візит до гнатолога в черговий раз для дитини.
Вы какие-то странные цифры называете. Люди за 15 импланты ставят
автор На циголках • 07 октября 2023
Ответ дляТаПрямТам
Повторюю, центрики для запису рухів 350-450 євро, сплінт 400-550є, зараз ми на 3 сплінті, 2 мрт і купа візитів
Снегурочко• 07 октября 2023
В вашей семейке ебанутые все