Квітка Миру• 07 октября 2023

У кого є вафельниця , ви нею задоволені?

Яку маєте? На що потрібно звернути увагу при виборі? Я люблю на роботі поснідати якимось не дуже солодким печивом, булочкою, діти також іноді з задоволенням з´їли б булочку замість бутерброда чи чогось іншого, тому думаю вона б нам не завадила, але не знаю яку вибрати
Свята• 07 октября 2023
У меня гриль тефаль и купила насадки для вафель. Очень нравится. Люблю делать творожные, дети иначе творог не едят, а так очень любят

Метелики на душі• 07 октября 2023
В мене є часів ссср і в грилі тефаль в комплекті. Роблю часто корисні вафлі, типу кабочкові, сирні.
А тонкі вафлі то десерт, жирні і солодкі))
автор Квітка Миру • 07 октября 2023
Ответ дляСвята
Можете скинути рецепт? Може знадобиться)). Бо потім почну рецепти шукати ))
автор Квітка Миру • 07 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Не зовсім зрозуміла , навіщо жирні?
автор Квітка Миру • 07 октября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Сирні маєте на увазі з твердого сиру чи творог ? Можете скинути їх рецепт?
Метелики на душі• 07 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Не зовсім зрозуміла , навіщо жирні?
В смислі рецепт такий. Хрумких, тонких вафель без масла не буває.
Метелики на душі• 07 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Сир рікота чи сир кисломолочний В мене пп рецепти, не всі таке їдять.

Ромашкинная• 07 октября 2023
Дуже часто користуюся. Беріть вафельницю з різними формами. Я в ній ще бургер і французькі хот-доги роблю.
Головна порада - беріть дорогу. В мене дешева, швидко почало злазити антипригарне покриття на формах, якими часто користуюся.
Міняйловна• 07 октября 2023
У меня валяется, тыкаться по 2 вафли терпения не хватает.
IQ 80• 07 октября 2023
Як на мене, вони смачні тільки якщо їсти одразу тепленькі, в мене тефаль оптигріль
oksanakirill• 07 октября 2023
У мене тефаль. Дуже задоволена. Докупила пластини під пончики і тонкі вафлі.
Фуліганка• 07 октября 2023
В мене дуже дешева, проста вафельниця. Брала щоб подивитися, треба воно мені чи ні) Виявилося дуже зручно - вона дуже маленька, займає мало місця, немає нічого зайвого - вона просто пече вафлі.
Треба трохи пристосуватися, щоб тісто не витікало, але тепер все норм.
Любовь Калистратовна• 07 октября 2023
У меня для тонких. Делаю трубочки, довольна
КАПСЛОЧНИЦА• 07 октября 2023
У меня бутербродница с набором насадок. Прикольная штука. Но она у меня сравнительно недавно. Делала вафли несколько раз. Горячие бутеры. Мясо на гриле. И такие.. типа. Мини кексики )
Тундиринда• 07 октября 2023
Якщо Ви про для товстих вафель, то купуйте першу ліпшу. Донька колись в атб за 200 грн взяла, все з нею ок. Робила з кисломолочного сиру, несолодкі з твердим сиром і помідорами, навіть щось а-ля деруни
автор Квітка Миру • 07 октября 2023
Ответ дляФуліганка
А як таку мити? Бачила її, думала норм чи купувати щось дорожче , збиває те що не зрозуміла як мити, частина ж на якій жарити не знімається я так зрозуміла і що немає регулювання температури, хоча не знаю може воно і не потрібно..
Тундиринда• 07 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
А навіщо там регулювання температури, воно просто на термостаті не гріється більше, ніж. Коли виймати, вирішуєте Ви. Мити губкою, витрати паперовим рушником.
ГендиреХтор• 07 октября 2023
Простенький Тефаль. Уже вторая, первая сгорела после 3-х лет использования. Гоняли ежедневно раз по 5 для бутербродов и вафель.
Нормальная, пропекает равномерно, есть нюансы с защёлкой(иногда отбивается, можно заменить или пользоваться без нее) и покраской на некоторых деталях(стирается)